Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Beylikdüzünden Motorcu Arkadaşlar Aranıyorrr

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı -CRiminAL- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam nerde yeri alanın.Bu büyükşehirin altında carmen villalarının yanındaki arazide mi olacak.

http://www.beyas.com.tr/tr/index_mesaj.asp?YaziID=6
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yaya
    Evet Arkadaşlar daha hızlı haber almak için herkez davetlidir.

http://www.facebook.com/group.php?gi...0248617&ref=nf

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ehehehe sağol kardeş benim evimin karşısında çıktı ben mehmetçik caddesindeyim e 5 e doğru.Konser zamanı gelmeden buraya yazalım toplanırız kavşağın orada
    Eskiden Ali At'a bakardı,şimdi kıza..Işık ılık süt içerdi,şimdi Vodka RedBull...
    İpek ipi tutardı,yaaa şimdi ??

Motosikleti
    McT250
    az önce bi kaç yazı gördm ehliyetle ilgili ben 18 ime yeni girdim 2 senedirde motor kullanıorum bi kaç kere polisle karsı karsıya geldiğim oldu ama hep atlattım bu kdr korkulcak bişi yok bence bi keresinde de hastayken hastaneye iniodum cekmeceye hasta oldum için kacmadım durdumbana 2 malboraya patladı neyse dicem su silivride otoruorum vede sürekli cekmecede falan takılıorum yani sürekli yollardayım motoru kapıda yatması için almadık dimi bence bi an önce polis korkunuzu yenin yoksa motorunuzun tadını cıkaramazsınz bu arada yakın zaman içinde toplanırsanız bende gelebilrm..
    [B][/B][кя¢] мσтσя¢υ√

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı onur_krc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az önce bi kaç yazı gördm ehliyetle ilgili ben 18 ime yeni girdim 2 senedirde motor kullanıorum bi kaç kere polisle karsı karsıya geldiğim oldu ama hep atlattım bu kdr korkulcak bişi yok bence bi keresinde de hastayken hastaneye iniodum cekmeceye hasta oldum için kacmadım durdumbana 2 malboraya patladı neyse dicem su silivride otoruorum vede sürekli cekmecede falan takılıorum yani sürekli yollardayım motoru kapıda yatması için almadık dimi bence bi an önce polis korkunuzu yenin yoksa motorunuzun tadını cıkaramazsınz bu arada yakın zaman içinde toplanırsanız bende gelebilrm..

biz trafikte bilinçli sürücülerin sayısını arttırmak için uğraşırken keşke bu mesajı görmeseydim hatta okumasaydım.
    nasıl bir yaklaşım bu arkadaşım hayretle okudum. ya allah korusun bir kazaya karışsan ne diyeceksin hakime. lütfen böyle kötü örnek olmayalım insanlara. çok üzüldüm ve git biran önce ehliyetini al. sonra da gönlünce gez dolaş kimse bişey demez.

Motosikleti
    honda shadow 750 c4
    Selamlar bende k.çekmecedeyim size katılırım
    Tek gerçek bilmediklerim ...

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    bende avcılardayım.çalışma saatlerim uyarsa bende katılabilirim

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler