Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Almak istiyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.a. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sagolasın ama ybr çok hoşuma gitmiyo..şekli falan.ben biraz daha vespa tarzı bişeyler istiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede vıteslıyle basla ama bence cbr ıdealdır..kalıtelıdır 125 cc dır gez gezebıldıgın kadar...super yanı ...bence dusun derım...

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e kardeşim sana o kadar öneri sunuluyor madem vespa tarzı istiyorsun gir motosikletlerin sitesine ordan beğendiğini söyle.bizi de burda uğraştırma lütfen.
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

ben sadece ybr'yi beğenmediğimi söledim.diğerlerini düşünebilirim.ayrıca vespaların fiyatlarını biliyosan verebiliceğim paralar olmadığını anlamışsındır herhalde.ve hiç motor sahibi olmayarak bi kaç soru sormama karışmazsın herhalde.

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    yeni vespalardan kullanmadım ama senin yerinde olsam vespa alırdım burdaki cevapların çoğu honda yönünde olacaktır mutlaka (çünkü her konuda öle oluyo) ama vespalarda çok şık bence apayrı bi karizması var ayrıca scooter ların da ağababasıdır

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    kardeşim mont ve kask şarttır bunu unutma. motosiklet üzerinde senin kaportan bu korumalardır. benim izmirde 60 km hızla arabaya çarpıp vefaat eden arkadaşlarım oldu. bu konuyu kesinlikle ve kesinlikle ihmal etme. bir kask+bir mont= en az 500 YTL

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üşenmeyip forumda arama yaparsan sürüsüne bereket konu bulacaksın...amacım polemik veya soru sormana karışmak değil...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tarz konusunda iyi bi karar verirsen senin için ilerde o kadar iyi olur
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

karar vermek istiyorum ama sizzleri okudukca hepsi kafami karistiriyo

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı Bicak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üşenmeyip forumda arama yaparsan sürüsüne bereket konu bulacaksın...amacım polemik veya soru sormana karışmak değil...
    Denildigi uzere zaten hali hazirda bir cok konu basligi var sorularina cevap bulman da yardimci olacak. Es gecmemelisin. Birazcik caba gostermen ve vakit ayirman, alacagin motorun secimi konusunda emin ol sana fayda saglayacaktir.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

son araştırmalarımla vespa lx 150 çok hoşuma gitti ama fiyat acayip pahalı,temiz bi 2.eli 5000 ytl'ye buldum.ama bu parayı verebiliceğimi pek sanmıyorum.galiba honda today alıcam bu gidişle.2175 ytl 0'ı. plaka ve ruhsat 300 tutar galiba.Bu arada bu motoru alırken plaka ruhsat 1 günde çıkıyo mu? ve aldığım yer mi yardımcı olucak?

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    lx 150 biraz pahalı onun yerine et4 e bakabilirsin çok bi fark yok gibi dış görünüş olarak ama teknik olarak fark var mı onu bilmiyorum ancak sonuçta vespa inanılmaz bi motor today almanı tavsiye etmem çok küçük gelicek kısa bi zaman sonra değiştirmek isteyeceksin sıfır aldığın için de zarara gireceksin al bi vespa satarken de zarar etmezsin kullanırkende memnun kalırsın

Motosikleti
    as t1
    kardeş eğer rahat motor istiyorsan asya 150 t1 derim motorunu kollarsan hiçbir sorunla karşılaşmazsın bende 150 t1 var 8000 de daha tık demedi daha kayış bile değişmedi artık çekişten düştüde değiştireceğim kayışı millet üstüme 3. kayışı taktırdı fiyat 3.150 ytl daylan iyidir ama rahat değil ben t1 kullanıcısı olarak çok memnunum sen bilirsin

asya motor'da onada bakmıştım.biraz vespa tarzında bişey.ama bazıları asya alma diyo.açıkçası kafam allak bullak.

arkadaslar.

galiba today alıorm..kesmezse bilemicem artık

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    ben asya 150t 19a ile başladım. Gayette memnunum.. bizim imkanımız buna yetti ancak..ama senin 4000 ytl seçeneğin varsa almışken iyi bir motor alabilirsin..her motorun parasına göre kalitesi var.. çin malıyla japonu kıyaslıyamassın tabi.. ama 50 cc bi motor alıncada bi zaman sonra mutlaka yetersiz kalacaktır.. ne büyük ne küçük olsun diyorsan 150 cc den başlamalısın..asya motorun kalitesi dersen her motoru farklı bi yapım olduğu için ben motorumdan memnunum.. tabiki ufak tefek sorunlar olacak ama halledilemeyecek şeyler değil..geçen hafta sonu istanbul abant gezisi yaptık toplam 600 km kadar yol kat ettik motorlar çok rahat gitti geldi.. ama bide honda today le gittiğini düşün..
    resmileri görmek istersen:
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...nt-gezisi.html
    KIRMIZI BOĞA..

the_patriot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi terra 125 adventure
    Alıntı a.a. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galiba today alıorm..kesmezse bilemicem artık
    kymco agility125 i de bi düşün

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)