Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ilk Serviste ucret nedır

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    herkese slm mondial 250 mct em var servise goturdum ve bakırkoydekı servıs yag degısım ucretı olarak 30 mılyon aldı?? zaten ıscılık ucretı almıyorum dedı dogrumudur???yardım millet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

işçilik ücreti almadıysa koyduğu yağın içinde altın tozumu vardı? bu nasıl fiyat böyle, bence pahalı

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    kabir , ben sizin motorların bilmiyorum ama, benim motorun yağı için 80 milyon aldılar. (3,5lt yüksek performans).
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    bujileride degistirdim 20 de bujiye verdim japan buji taktırdım yani motor ii oldu ama pahalıya geldi biraaz

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Arkadaslar,

Mondiali in scooter lar için yazılı deklere edilmiş ilk bakım ücreti 30 ytl. die biliorum. Bunun içinde yağ değişimi mevcut.

Diğer istekler (Buji değişimi) ücretli galiba.

S&S (sevgi ve saygıyla)

Can

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)

Re: Ilk Serviste ucret nedır

Alıntı kabir adlı üyeden alıntı
    herkese slm mondial 250 mct em var servise goturdum ve bakırkoydekı servıs yag degısım ucretı olarak 30 mılyon aldı?? zaten ıscılık ucretı almıyorum dedı dogrumudur???yardım millet
    Walla dostum bende Jinlun var,ilk 200 de gel içindeki ilk yağı değiştirelim,malum çin yağı dediler.Giitim yağı ve bujiler değişti artı civata kontrolu falan.17 ytl verdim ücret olarak..
    Benim maviş 780 de haftaya 1000 bakımına gidicem sanırım..bakalım o zaman ne alacaklar
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    ilk bakimlar genel olarak ücretsiz oluyor fakat Yag degisimi icin kullandirlari yaga gore degisen bir yag ucreti alinmaktadir.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zuhtupasa adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar,

Mondiali in scooter lar için yazılı deklere edilmiş ilk bakım ücreti 30 ytl. die biliorum. Bunun içinde yağ değişimi mevcut.
    scooterlar için 30 ytl mi abi çok ya ben belki mct fazla yağ kullanıyodur veya bi hikmeti vardır diye cevap yazmamıştım ilk okuduğumda ama scooter içnde öyleyse çok fazla Benim motorun 300 bakımından 10 ytl aldılar(yağ değişimi,bir iki temizlik falan), 1000 bakımından 15 aldılar(yağ değişimi,gene bi kaç basit temizleme),3000 km bakımından 25 milyon (yağ değişimi,hava filitresi değişimi,basit temizlemeler vs.)

Motosikleti
    ramzey 125 cc scooter
    benim ramzey scooter hava filtresi değişti buji ve yağ değişti 52 ytl ödedöim ama 3500 km bakımında

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kabir,
    motor ne kadar yağ alıyor bence fiyat makul 250 cc 2 litre civarında alır dahada az olabilir iyi yağların litresi 10-30 milyon arasında deişiyor yani fiyat makul zaten herhangi bir yağcıya götürdünmü sadece yağ parası alır deiştirme parası almaz zaten yağ deişimi kolay iştir bence öğrenmekte fayda var kendinde deiştirebilirsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    gastrol gps1 yada mobil yarı sentetik 15 ytl fiyatı en son aldığımda ama şimdi mobil1 tam sentetik alıyorum 20ytl ve farkı anlayabiliyorum (1litre için fiyatlar) Barış abiminde dediği gibi karter kapasiten fazla ise 30 ytl normal
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    motorsiklet
    gastrol gps1 yada mobil yarı sentetik
    Bu marka iyimidir. Sanırım bu yağ 10 & 40 dedikleri olsa gerek. 125 Mt için ne kullanmalıyım..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mobil1 tam sentetik alıyorum 20ytl ve farkı anlayabiliyorum
    bende aynı yağı kullanıyorum her ne kadar tavsiye etmeselerde yüksek devirde ii sonuçlar veriyo
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyat gayet normal iiçin rahat olsun.Yanlız işçilik almış haberin olsun

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Abi bırakın ustalarda kazansın.Ama her yerde ucuz o ustada pahalı ise ayıp etmiştir.

Kayabey senin Ramzey scooterın 800 GR yağ alıyor.Bİr daha ki bakımda Eksoaza giden boruları kontrol ettirmeni öneriririm.
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

Motosikleti
    motorsiklet
    İlk serviste yağ değişiminden başka ne yapmak zorundalar...

cemgundes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Garanti bitene kadarki servis bakım ücretini zaten motoru alırken ödedin.bakımlarda ödeyeceğin yağ ve yağlama senin motor 1 litre alır oda 6ytl ıvır zıvır 10ytl olmaz böyle işçilik falan.

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Fiyat bencede normal ama fausten e katılıyorum bencede işçilik almış
    Birde arkadaşlar yağ değiştirmek tabiki kolay bir iş kendi başınızada yapabilirsiniz ama aracınız garanti kapsamındayken bakımlarını düzenli olarak servislerde yaptırmalı ve bakım defterine işletip kaşelettirmeyi unutmamalısınız aksi takdirde garanti hizmetinden faydalanamazsınız buda acı bir servis gerçeğidir.

Motosikleti
    Jinlun 125t-10
    mrb arkadaşlar 1-2 ay önce jinlun 125t-10 aldim. İzmitte oturuyorum onaran motordan aldim 150km ilk bakim ücreti 50 lira istediler yağ değişti sadece oda0.9lt we geveşyen vidalar 500 bakimindada 50 aldilar onda sadece yağ değişti we geveşyen vidalar değişti çok fena geçirmişler bana yazilanlara göre ne yapmama gerekio şimdi yardimci olun lütfen:(

Motosikleti
    asya 19 a vardi:(
    bakirkoyde motor servisimi var
    o incirli motocan olmasin
    arkadaslar dikkat edelim konu 2005in

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler