Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

4 ay önce aldığım Revit eldivenlerin hali !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı 507rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu modelin ismi Revit Carver. aynisi bende var 30 euroya almistim; su anda 5 ay bitti ve avuc icinden delindi. parmak uclari da benzer sekilde delikler olustu.

sonuc: Revit'ten yazlik eldiven al-ma-yin.
    bence hakkınızı (vakit bulabilirseniz..) tüketici il hakem heyetinde aramanız...

Ulan Bilo herşeyi benmi sölüm...Kağıthane Kayamakmlığının karşısında Hasköye çıkan yokuşta yokuş ortasında solda Hizmet biriminde İl hakem heyeti var...oraya yazılı başvuruyorsun...onlar 1 ay içinde çözüyor...eğer karşı taraf hatasını kabul etmiyorsz veya çözüme yanaşmıyorsa Heyet başkanı olayı Tüketici mahkemesine havale ediyor...dava açılıyor...bildiğin mahkeme...karşı taraf düke düke malı değiştiriyor belkide tazminat bile alırsın...ama istediğin tazminatın bi kısmını ve dosya masraflarının bir kısmını Sanayi bakanlığının hesabına yatırmak zorundasın...

iki ucu .oklu değnek...sonuç 1 ay içinde açıklanmak zorunda...Yasanın ilgili maddesi der ki...İş ve Tüketici mahkemelerindeki kararlar 1 ay içinde verilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ne olmuş o öyle yaaa
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hakkınızı (vakit bulabilirseniz..) tüketici il hakem heyetinde aramanız...

Ulan Bilo herşeyi benmi sölüm...Kağıthane Kayamakmlığının karşısında Hasköye çıkan yokuşta yokuş ortasında solda Hizmet biriminde İl hakem heyeti var...oraya yazılı başvuruyorsun...onlar 1 ay içinde çözüyor...eğer karşı taraf hatasını kabul etmiyorsz veya çözüme yanaşmıyorsa Heyet başkanı olayı Tüketici mahkemesine havale ediyor...dava açılıyor...bildiğin mahkeme...karşı taraf düke düke malı değiştiriyor belkide tazminat bile alırsın...ama istediğin tazminatın bi kısmını ve dosya masraflarının bir kısmını Sanayi bakanlığının hesabına yatırmak zorundasın...

iki ucu .oklu değnek...sonuç 1 ay içinde açıklanmak zorunda...Yasanın ilgili maddesi der ki...İş ve Tüketici mahkemelerindeki kararlar 1 ay içinde verilir...

kardeşim iyi güzel yazmışsında eldivenleri aldığım NBC motor bildiğim kadarıyla kayıplara karıştı...kime açıcaz davayı... bide neymiş yok oraya başvur yok buraya başvur...yok bu kadar para yatır...bu kadar şeyle uğraşacak vaktim yok kanka biliyosun...sadece almayı düşünen arkadaşlara fikir olması benim için yeterli...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Nbc motor bizim siteye de sponsor değil miydi yaw ? Nasıl kayıplara karışır.. ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim iyi güzel yazmışsında eldivenleri aldığım NBC motor bildiğim kadarıyla kayıplara karıştı...kime açıcaz davayı... bide neymiş yok oraya başvur yok buraya başvur...yok bu kadar para yatır...bu kadar şeyle uğraşacak vaktim yok kanka biliyosun...sadece almayı düşünen arkadaşlara fikir olması benim için yeterli...
    abi işte bu bürokrasi yüzünden adamlar sana bana kazık atabiliyor....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    o kadar para verip alıyoruz.. şunun haline bak yaw..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nbc motor bizim siteye de sponsor değil miydi yaw ? Nasıl kayıplara karışır.. ?
    tuğba konunun detaylarını bilmiyorum ama geçen açılan başlıkta baya bi konuşulmuştu NBC'nin kayıplara karışması meselesi...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...r-ne-oldu.html
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster

viper kardeşim sanırım revit türk firması değil...yani şikayette bulunsamda bi sonuç alabileceğimi sanmıyorum doğrusu...
    Evet Rev'it hollanda firmasıdır... Işte bu nedendendir ki , şikayette bulunursan kesin sonuç alabilirsin. Öncesinde aldığın yere şikayette bulun , eğer bir sonuç alamazsan italyaya mail at... Bunun sonucunda bir cevap alabilirsin.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Revit eldivenlerin kalitesiz olduğu zaten bilinen bir gerçektir. Özellikle yazlık eldivenleri çabuk deforme oluyor. Almadan önce bilen birilerine (en azından foruma) danışsan iyi olurdu.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit eldivenlerin kalitesiz olduğu zaten bilinen bir gerçektir. Özellikle yazlık eldivenleri çabuk deforme oluyor. Almadan önce bilen birilerine (en azından foruma) danışsan iyi olurdu.
    Pro kardeşim söylediğin işin ayrı bir boyutu ama eldivenleri aldığım arkadaşda bir motorsever bu sitenin eski bir üyesiydi...hiçbir sorun yaşamazsın ben kullandım ondan biliyorum falan gibi laflar edince bizde inandık aldık sonuç bu oldu...

Motosikleti
    movistar
    aynı eldiven bende de var malesef durumuda aynı...

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    fuarda alıcaktım fiyatta anlaşamamıştık ve göztepedeki dükkanlarınada gittim geçenlerde
    nbc den bahsediyorum tabiki zam gelmiş lenn dedim içimden bu eldivenlerde
    bir ******* var dedim almadım heee iyiki almamışım.syriana bende revit-ti iyi
    biliyordum sen gibi ama sende ki durumu görünce fikrim değişti valla desene başka
    marka bakmak lazım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    ya arkadaşlar niye bu kadar sorun yapıyorsunuz bunlar sezonluk eldiven
    bilmiyormusunuz sezon bitti eldivende bitti kardeş eger faturası fişi varsa bence şansını dene ama direk italya ya mail at ama tabi eldivenler orjinalse birde o var bizler taklit yapmayı iyi biliriz şayet taklit degilse itaya ya veya türkiye dispiratorüne mail atarsan sonuc alırsın diye düşünüyorum
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    İlk eldivenim Revit idi,aynı şekilde parçalandı iç yüzleri..
    Ama bayan modellerde fazla seçenek olmadığı için mecburen yine Revit aldım ,bakalım bunun son hali ne olacak
    Ducatista:)

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    sevgili kardeşim bu eldivenler kesinlikle taklittir..çin işidir..revit-e gönder hemen cevabını alırsın..revitin 4 ayda bu hale gelmesi mümkün değil..senide az buçuk tanıdığım için ne kadar tertipli kullandığınıda az çok bilirim..buğünki gazetedede vbarbi bebekleri imha etmişler bire bir taklitmiş vr çine soruşturma açmışlar..ben iddia ediyorum..bu eldivenler taklit ve sana taklit mal satmışlar..tabi bu kadar kesin konuşmamda tekstilci olmamında nedeni var..bizim markalı malları irandan toplatıyoruz..afrikadan toplatıyoruz..adamlar ambalajına kadar aynısını yapmışlar ve piyasaya sürmüşler..hoşca kal
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    çok komik olmuş ya bu ne hal...

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    ben de yeni solar modelinden aldım, şimdilik birşey yok, bakalım...
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili kardeşim bu eldivenler kesinlikle taklittir..çin işidir..revit-e gönder hemen cevabını alırsın..revitin 4 ayda bu hale gelmesi mümkün değil..senide az buçuk tanıdığım için ne kadar tertipli kullandığınıda az çok bilirim..buğünki gazetedede vbarbi bebekleri imha etmişler bire bir taklitmiş vr çine soruşturma açmışlar..ben iddia ediyorum..bu eldivenler taklit ve sana taklit mal satmışlar..tabi bu kadar kesin konuşmamda tekstilci olmamında nedeni var..bizim markalı malları irandan toplatıyoruz..afrikadan toplatıyoruz..adamlar ambalajına kadar aynısını yapmışlar ve piyasaya sürmüşler..hoşca kal
    Bu benim gördüğüm en az 5. Revit. Hepsi mi taklit? Her büyük firma her şeyi doğru ve düzgün yapmak zorunda mı?
    Onur Yollarda

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu benim gördüğüm en az 5. Revit. Hepsi mi taklit? Her büyük firma her şeyi doğru ve düzgün yapmak zorunda mı?
    Pro ya katılıyorum,bu ilk değil.Daha önce de forumda yer aldı aynı sorun.Olcan linkini de vermiş hatta.Onun haricinde aynı durumdaki başka revit eldivenlerde gördüm,maalesef ki durum bu.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Mont konusunda Revit'ten başka almam ama eldivenleri başarılı değil. Durum basitçe bu şekildedir.
    Onur Yollarda

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)