Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

taşırken en zevk aldığınız artçı kim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    İşte en iyi artçım. Benle beraber yatar, sağa sola kaymaz Seviyorum seni çantam
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hehehe Yılmaz
    Artçının zevklisi mi olurmuş yahu Hepsi sıkıntı
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    benimde en sevdiğim kız arkadaşımdı-arkada yerinde durmazdı hep akrobasi yapmak isterdi ayaklarını kaldırırdı ters dönerdi zaten micik bişeydi tehlikeli olduğunu biliyordum fakat çok eğleniyordu güzeldi...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Artçı olmanın bile çok ince detayları vardır. Hele bir racing artçısıysanız işiniz çok zor. Arkama çok kişinin binmesini sevmediğimden pek insan almam. Zaten çoğu kişi de (bunların içinde motosiklet kullananlar da var) arkama binmez, nedenini tahmin ediyorsunuzdur Sadece eşim Leyla biner arkama ve artçılık konusunda kimse onu geçemez. Virajlarda benim dışa çıktığım gibi o da dışa çıkar, 270-280 km/h süratlerde bile sesi çıkmaz, uzun yol konusunda ondan fazla yol yapmış biri yoktur herhalde, herhalde 30-40 bin km uzun yol artçılık deneyimi vardır bugüne kadar...

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    karşı cins olsunda kim olursa olsun o motora adapte olamazsa ben motoru ona adapte ederimm

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    en guzeli mono kapak. hammallıga son

mehmet abi yenge ne guzel giyinmiş te sende ne dizlik ne eldiven.yola cıkıyorsunuz çantalardan belli. kötü örnek olma bizlere
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @onr.sual
    mehmet abi yenge ne guzel giyinmiş te sende ne dizlik ne eldiven.yola cıkıyorsunuz çantalardan belli. kötü örnek olma bizlere
    Ben hiç dizlik takmam ki zaten... Eldiven olması lazım, fotoğraf için çıkartmışımdır, uzunca bir süre eldivene alışamamıştım ama birkaç senedir eldivensiz kullanmıyorum.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Niye takmıyorsun dizlik
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Mehmet abi sırtındaki çantayı aslında koruma niyetine kullanıyo
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

vala en iyi artçı benim eşimdir bi kaçkee korkutmak için motoru boşa alıp elerimi bıraktım ben tırstım hanım da tık olmıdı valla bendende deli

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    ben pek artcı almam ama gecen yalova gezisindeki artcım ve dün ogle yemek yemek icin aldım artcım cok iyi idi sanki motorda yanızdım sadece yalovada düzlükte mehmet tin gazına gelipte 160 km cıktıgımda arkada bagırdı ama yinede dengemi bozmadı (tabi eşimi birkere bindirmeyi denedim 3 düşüyordum )
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    arkadaslar ben kız arkımı almıyorum..gaza basınca cok korkuyo soyledıgıne gore ona bısı olmasından deıl bana bısı olmasından daha cok korkuyomus.. en cok arkama artcı almakdan hoslandıgım tabıkı gene bı kız dısardan bakanların ıcının yagları erıdıgı bı kız "way srfz arkasına almıs fıstık gıbı hatunu keyıf yapıo ahh ahh allah bızede wermezkı" dedıklerını hıssedebılıyorum
    Le'Maniac

Ya-ma-ha :)

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @silah1
    yalovada düzlükte mehmet tin gazına gelipte 160 km cıktıgımda arkada bagırdı ama yinede dengemi bozmadı
    Artçıları korkutmak çok hoşuma gidiyor, ayrı bir zevk alıyorum 10 sene racing kullanmış adamı bile korkutmama rağmen Leyla'yı korkutmayı bugüne kadar beceremedim Korkudan bağırmaya başlıyorlar, ağlayan bile oldu, hatta vücudu titreyip ancak yarım saat sonra kendine gelebilen bile oldu... Ben bu esnada önde onun yüzünün ifadesini hayal edip gülmekten kopuyorum

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @silah1

Artçıları korkutmak çok hoşuma gidiyor, ayrı bir zevk alıyorum 10 sene racing kullanmış adamı bile korkutmama rağmen Leyla'yı korkutmayı bugüne kadar beceremedim Korkudan bağırmaya başlıyorlar, ağlayan bile oldu, hatta vücudu titreyip ancak yarım saat sonra kendine gelebilen bile oldu... Ben bu esnada önde onun yüzünün ifadesini hayal edip gülmekten kopuyorum
    Banada bir tur attırsana abi
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    @silah1

süpersin ben bile başkasının artçısıyken 150km den sonra tırsıyorum senin hanımın maaşallahı var

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    arkadaşlar artcı deyip geçmeyin, mecbur kalıpta iki kişi seyahat etmek zorunda kaldığınız zaman iyi artcı'nız varsa keyif alırsınız ama kötü bir artcınız varsa ve benim gibi motorunuz size bir beden (eski motorum varedero)büyük geliyorsa seyahatınız bir işkencedir. parmak uçlarında tuttuğum motorun arkasındaki insanın düşünsenize benden ağır ve kıpır kıpır olduğunu

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    özellikle race tarzı motosikletlerde uzun yolda artçı olanı ve pilota yük olmayanı dengeyi bozmayanı(hatta yardımcı olanı) mırınkırın etmeyeni varlığını hissettirmeyeni gönülden tebrik etmek gerekir
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    @silah1

senin artçın olmakta vardı tabi.. bi gün nasib olur belki ne bilcezzzzz

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @lodos
    özellikle race tarzı motosikletlerde uzun yolda artçı olanı ve pilota yük olmayanı dengeyi bozmayanı(hatta yardımcı olanı) mırınkırın etmeyeni varlığını hissettirmeyeni gönülden tebrik etmek gerekir
    İşte benim karım

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Kız arkadaşım................
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler