Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Racing Nasıl Kullanılır??

Motovento
    REKLAM ALANI

Daha Önce Hiç Racing Kullanmadım. 110 cc lik bir bianchi cosmos sahibiyim. 1 yıldır bu motoru kullanıyorum. simdi 125 cc lik cbr ile racing' e giriş yapmak istiyorum. Farkları ve fazlalıkları hakkında cok arastırmama ragmen sitede bi konu bulamadım. vites kullanımı düzmü otomatikmi vb gibi. tüm ince detaylara ihtiyacım var. simdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 te cok sorun yasamazsın. CC daha da buyudukce zorlanmaya baslarsın virajlarda özellikle. Sen 125 le basla 1 2 egitime katıl sonrasında daha rahat edersin.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Verdiğin link cok uzun ve cok fazla muhabet var. bilmek istediğim temel ve kısa bilgiler

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Bir önceki mesajında tüm ince detaylara ihtiyacım var demişsin o yüzden yönlendirdim...

Sen bilirsin tabi...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    vites düz yani debriyajlı atik yani fizik istiyor sonra gerisin sen haleden
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 te cok sorun yasamazsın. CC daha da buyudukce zorlanmaya baslarsın virajlarda özellikle. Sen 125 le basla 1 2 egitime katıl sonrasında daha rahat edersin.
    cevap budurrr.....

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    En kısa yoldan okumaktanda hoşlanmıyorsun madem al bir 600rr çok iyi makinaymış öyle diyorlar.Yavaş yavaş öğrenirsin.Hem yok 125 i sat 250 al onu sat 600 al derdindende kurtulursun.Ha unutmadan temel ve kısa bilgiler içinde forumu kullanmaya gerek yok burada karmaşık ve bir sürü gerekli bilgi var.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En kısa yoldan okumaktanda hoşlanmıyorsun madem al bir 600rr çok iyi makinaymış öyle diyorlar.Yavaş yavaş öğrenirsin.Hem yok 125 i sat 250 al onu sat 600 al derdindende kurtulursun.Ha unutmadan temel ve kısa bilgiler içinde forumu kullanmaya gerek yok burada karmaşık ve bir sürü gerekli bilgi var.
    cevap budur

Bu kadar sinirlenmeye ne gerek varki ???
    cok fazla sohbet ortamı var orda. Bulusmalar bile konusuluyor. Aradığım bilgiyi bulmak için 200 sayfa muhabet okumam gerekiyor. onedenle bole direk sordum

Alıntı ErTech adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir önceki mesajında tüm ince detaylara ihtiyacım var demişsin o yüzden yönlendirdim...

Sen bilirsin tabi...
    Teşekkur ederim yardımların için

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Yok rica ederim sinirlenmek değil ama bu konuda incelenmesi ve okunması gereken okadar çok konu varki...Şakayla karışık dikkatini çekmek istedim.Elbette 125 ile başlamak çok mantıklı.ama yerinde olsam ve cbr 125 almayı düşünsem cbr 125 forumunu tekrar tekrar okurum.Çünkü orada motorun ne olduğunu anlama şansın çok yüksek.Aklının bir yerinde bulunsum diye dedim.Yoksa elbette bir katalog alıp 2 modeli bile basitçe karşılaştırmak mümkün.
    Saygılar.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    http://www.motosiklet.net/forum/suru...r-musunuz.html
    Başlangıç için Burada aradıklarını bulabilirsin..
    İyi bir motosiklet sürücüsü olabilmek için,EĞİTİM ŞART!!!

Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/suru...r-musunuz.html
    Başlangıç için Burada aradıklarını bulabilirsin..
    İyi bir motosiklet sürücüsü olabilmek için,EĞİTİM ŞART!!!
    Teşekkurler bu link işime yaradı

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Krdeşş madddi durumum müsaitse hiç durma hemen aL bi cbr derim 125 iLe baslarsın sonra kafana göre büyütürsün

Kullanımı da çok zor deil düz vitesli araba gibi iştee yukarıya kaLdır artsn ; aşaya indir azalsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı KaraoK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkurler bu link işime yaradı
    Rica ederim.Amacımız bilgiyi paylaşmak.
    Forumda kaılcı olduğun sürece aradığın bilgilere daha kolay ulaşaksın.

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    110cc lik bir motor kullanıyorsan cbr 125 alman biras bana mantıksız geldi, illa race istiyorsan gt 250r derim hem cc büyütürsün hemde zaten motor tecrüben var, ne fazla buyuk cc ye kaçmış olur nede aynı cc ye geçiş yapmış olursun.

110cc lik bir motordan 125cc lik bir motora geçmek, kendimi geliştirdim artık race makina aldım gibisinden bir cümle ile bağdaşmaz kanısındayım.

Ama illede cbr 125 nası bişi die soracak olursan;
    Canavar gibi bir alet
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Biraz sitem var haklı olarak...

Evet katılıyorum ben de ; okumadan olmaz !!!

Bazen gereksiz bilgiler de alabilirsin ama beyin zaten gerekli ile gereksizi birbirinden ayırabilir...

[B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Motosikleti
    -18
    yaw diyorsunuz ama motorumdan anladığınız gibi (-18) race kullanmak zo zor derler ama benimde fazla bilgim yok

OKADARDA ZORMU

Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110cc lik bir motor kullanıyorsan cbr 125 alman biras bana mantıksız geldi, illa race istiyorsan gt 250r derim hem cc büyütürsün hemde zaten motor tecrüben var, ne fazla buyuk cc ye kaçmış olur nede aynı cc ye geçiş yapmış olursun.

110cc lik bir motordan 125cc lik bir motora geçmek, kendimi geliştirdim artık race makina aldım gibisinden bir cümle ile bağdaşmaz kanısındayım.

Ama illede cbr 125 nası bişi die soracak olursan;
    Canavar gibi bir alet

Amac cc buyutmek degil. biraz racinge alısmam gerek. daha once oturmadım bile dediğim gibi. 125 ile biraz kendimi geliştireyim 6-7 ay sonra buyuturuz zaten o kolay

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr125 racing değil ki...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)