Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

bacağının koptuğunu fark etmedi

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    BöLe şeyler çok doğaldır bacak kopar sonra gidilir alınır yerine monte edilir sonra yine kopar adam elinde bacakla dolaşırrr oLabilir yanii
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey 150 cross
    Bir defasında İzmir'de deniz kenarında uzanmış güneşleniyordum. Hatta bir ara 10-15 dakikalığına uykuya bile daldım. 1-1,5 saat sonra biraz kalkıp denize doğru yüzmeye gittim. Bir baktım sol bacağımın üst kısmında 5 santimlik koca bir delik var ve durmadan kan akıyor ve belliydi ki uzun süreden beri akmış. Sonra yattığım yere gidip baktım bütün kum kan olmuş. Birde baktım kırılmış bir şişenin üzerine yatmışım. Arkadaşlar sıcaktan farketmediğimi düşünüyorum. Hiçbirşey hissetmedim. Doktora gittim ve doktor şaşırdı. İzi seneler geçmesine rağmen hala duruyor. Bu yüzden bu haber bana hiç saçma gelmedi.
    Sibop ayarı

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Adam Kesin redbull İçmiştirr . Hiissetmemesini anca böle yorumlayabılırım cunku Motor ustunde bıde bacagı kopacak hissetmıcek . Dayımın bı motoru vardı mondial 100kh ınerken Bacagımın yan tarafı egsozun sıcaklıgı ile yandı gelde hissetme neyse yıne de geçmiş olsunn dıyorumm...
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    haberle alakalı tüm aramalarıma rağmen başka açıklama bulamadım.sporculuk yaptığım dönemde kırık tarak kemikleriyle maç tamamlamıştım ve eve gittiğimde fark etmiştim eskiler derler ya sıcağıyla farketmezsin diye ama bu adamınki çok garip hiç frene basma ihtiyacı hissetmemiş yada bastım zannetmiş kötü bir durum
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok garip nasıl farketmez inanamıyorum

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    bilimsel bi açıklama yapayım.fazla bilimsellikle aram yoktur ama bu konuyu biliyom.

insan vucudundaki adrenalin salgısını bilirsiniz.adrenalin salgısının özelliklerinden biride tehlike anında vucuda bol miktarda verilir ve narkoz etkisi yapar.daha önce bi tartışma ortamında bıçaklananlar veya askerde felan vurulanlar ile konuşun.ilk darbe anında hiç acı duymazlar.Benim başıma geldi bi olay.Moldova'da disco'da bi tartışma vardı.olay kavgaya dönüştü.birbirimize girdik.polis bizi alıp karakola getirdiğinde ayağımda kocaman bir cam şişe kesiği olduğunu gördüm.görene kadar çok az bi acı vardı,bende kavgada vurduklarını zannetmiştim ama gördükten sonra çok kötü şekilde ağırmaya başladı.

Ekstra bilgi : İnsan son nefesini verirken vucudu normalin çok daha üstünde adrenalin salgılar.o yüzden insan ölürken çok acı çeker görüşü yanlış bilim adamlarına göre.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

fatih001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelik tiger 150
    bence uydurma haber olamaz böle bişe
    kan da mı çıkmamış be mübarek
    rüzgarın sesi

Motosikleti
    -18
    yaw bi düşünsenize motorla 100km hıla gidiyorsunuz arı ısırsa dengeni kaybedip yere yapışırsın düşün bacağın kopuyor (TIRNAĞIN DEĞİL!!!)

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    İlk sıcaklıkta acı hissetmemek doğal , kurşun yerseniz yada elinizi testere ile keserseniz vs vs ilk etapta acı duymazsınız mesela yara iyileşmeye başladıkca acı hissedersiniz genelde

Motosikleti
    Trek 24 vites dağ bisikleti :D
    iyide adam kopuk bacakla yerden kalkıp motora nasıl yürümüş işte bu tartışılır

mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağ ayak... demek ki arka freni kullanmıyormuş pek...İçkiliydi veya özel bir tıbbi durumu var adamın...Yoksa nasıl anlamaz bir insan uzvunun koptuğunu...6.5 milyar insan olunca böyle vakaların olması ve kulağımıza gelmesi de kaçınılmaz sanki Kendisine acil şifalar diliyoruz ne diyelim...
    abi ufacık japonya ya nasıl sığdırdın 6.5 milyar insanı

ilginç olay hakkaten ama bizim arkasından düşen kızı farketmeyip eve gidip uyuyan gerizekalı kadar ilginç deil...

shrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Renault Premium 440dxi Truck
    [/QUOTE]Hadi scooter kullanıyor olsa, fren için bacağını kullanmamış olsa, hiç durmadı da mı bu adam?[/QUOTE]

aynen oyle scooter kullanıyomuş
    O BİR HAYATTIR

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    kazanın verdiği heyecan,korku vs.den ötürü insan bazı ağrıları,vs. şeyleri hissetmiyormuş

vücudun salgıladığı adrenalinden,vb. salgılardan ötürü böyle oluyormuş galiba(bir yerde okumuştum)

kavga etmişseniz bilirsiniz(küçükken çok ederdik he he)
    insan o öfke anında yediği yumrukları,çizikleri,darbeleri vs.yi anlayamıyor
    şöyle bir kenara çekilip sinir yatıştıktan sonra ağrı,sızı çökmeye başlıyor

Motosikleti
    daelim s2 250
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazanın verdiği heyecan,korku vs.den ötürü insan bazı ağrıları,vs. şeyleri hissetmiyormuş

vücudun salgıladığı adrenalinden,vb. salgılardan ötürü böyle oluyormuş galiba(bir yerde okumuştum)

o ilk dıııınnnnnnnnnnnnn ses hariç tabiki

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yukarda yaptığım açıklamanın aynısı.gerçekten olay bundan ibaret.ve bü yüzden hemen yalandır demeyin
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    movistar
    adrenalin narkoz etkisi yapıyor...
    daha neler duyucaz bakalım

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Lindenbaum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adrenalin narkoz etkisi yapıyor...
    daha neler duyucaz bakalım
    1= adrenalin narkoz etkisi yapıyo
    2=adrenalin insanın kuvvetini 10 kata kadar arttırabiliyo bazı durumlarda.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.ntvmsnbc.com/news/417287.asp

Demek Japonlarda bizim kadar iyi haber abartıyor , acıyı hissetmeyebilir bir süre o şekilde gidebilir ama denildiği gibi kopan bir ayaktan akan kan yine haber başlığında denildiği gibi değil kilometrelerce birkaç yüz metre içinde kendinden geçmesine neden olurdu.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    daha değişik bi olay var, arkadaşın dayısı(şahsen tanıdığım bir adamdır kendisi de) bayağı bi içmiş, yolda yürürken şu yerleri süpüren kamyonlardaki süpürge bacağını kopartmış, adam koptuğunu farketmemiş. diğer adımı atınca pat yere düşmüş niye düştüm derken bakıyor bacak yerinde yok. adam protez kullanıyor şimdi. onu duyduğumdan beri o araçları görünce tedirgin olurum biraz
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bu işte habercilerin bi parmagı var gibime geliyo ama neyse...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)