Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sevgilisi motordan düştü, fark etmedi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Büyükçekmece’de bir barda içki içip, eğlendikten sonra sevgilisi Özlem Yolcu ile motosikletle evlerine dönen Tufan Bal, Avcılar’da bariyerlere çarptı.

Bal’ın arkasında oturan genç kız motosikletten düştü, Tufan Bal ise durmayarak yoluna devam etti. Olaydan 10 saat sonra gözaltına alınan Bal, "Kazayı hatırlamıyorum" dedi. Üzerinden araçlar geçen Özlem Yolcu, feci şekilde yaşamını kaybetti.

MOTOR kurye Tufan Bal (29) ile Açık Öğretim Fakültesi ikinci sınıf öğrencisi kız arkadaşı Özlem Yolcu (20), önceki akşam Büyükçekmece’de bir bara gidip eğlendi. Bardan gece yarısından sonra ayrılan çift, Tufan Bal’ın kullandığı motosikletle İkitelli’deki evlerine gitmek üzere yola çıktı. Bal, yolda durarak bir büfeden bira aldıklarını söyledi. Tufan Bal ile kuaförde çalışan Özlem Yolcu, O-1 Otoyolu üzerinde giderken de bira içmeyi sürdürdü.

TAŞITLAR PARÇALADI

Tufan Bal, Avcılar’a geldikleri saat 03.30 sıralarında bariyerlere çarptı. Bal’ın arkasında oturan Özlem Yolcu motosikletten düştü, Tufan Bal ise durmayarak yoluna devam etti. Otoyola düşen Özlem Yolcu hayatını kaybetti. Yolcu’nun cesedi üzerinden otoyolda hızla seyreden taşıtlar geçti. Sabah ceset parçalarını gören bazı sürücüler polise haber verdi. Polis, ceset parçaları ile birlikte bir cep telefonu, kadın terliği ve parçalanmış kask buldu.

EVİNDE YAKALANDI

Savcının incelemesinin ardından yoldaki ceset parçaları toplanarak Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Polis Özlem Yolcu’nun kimliğini de kaza yerinde buldu. Yolcu’nun cep telefonunu inceleyen polis, telefonda "Aşkım" diye kayıtlı bulunan Tufan Bal’a ulaştı. İkitelli’deki evinde yakalanarak gözaltına alınan Tufan Bal, Küçükçekmece Asayiş Büro Amirliği’ne getirildi. Polisin olaydan 10 saat sonra gözaltına aldığı Bal’ın aşırı derecede alkollü olduğu belirtildi. Tufan Bal, polise verdiği ilk ifadesinde kazayı hatırlamadığını söyledi. Büyükçekmece sahilinde bir barda içki içip eğlendikten sonra eve döndüklerini belirten Bal, "Dönerken bir büfeden birer bira aldık. Yolda içe içe geliyorduk. Avcılar’da bir ara bariyerlere çarptığımı hatırlıyorum" dedi.

Paramparça oldu

Motosikletten düşen Özlem Yolcu’nun üzerinden otoyolda hızla seyreden araçlar geçti. Genç kızın cesedine ait parçaları gören bazı sürücüler, durumu polise bildirdi. Polis, ceset parçaları ile birlikte, bir kadın terliği, cep telefonu, parçalanmış bir kask buldu.

Kaynak: Hürriyet

buyrun arkadaşlar çok üzücü allah rahmet eylesin
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    yuh yaa nasıl farketmez düştüğünü..
    bi de içki içiyomuş sürerken!!

adam 1.derece cinayetle yargılanmalı

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    İSTANBUL Beylikdüzü'nde içki içerek eğlenen kurye Tufan Bal motosikletinin arkasına bindirdiği kız arkadaşı 20 yaşındaki Özlem Yolcu'unun yola düştüğünü farketmedi.

Motosiklette içmeye devam ettiği belirtilen Tufan Bal evine giderken, düşen sevgilisi yoldan geçen araçların altında kalarak paramparça oldu. Özlem Yolcu'nun onlarca aracın altında kalan ceset parçalarının insan vücuduna ait olduğu sabah anlaşıldı.
    Beylikdüzü'nde gece buluşan ve sabah saatlerine kadar içki içen Tufan Bal ile Özlem Yolcu, Bal'ın Küçükçekmece’deki evine gitmek üzere yola çıktı. Motosiklete binen çift, yolda alkol almaya devam ederken, arkada oturan Özlem Yolcu, E-5 karayolu üzerinde bariyerlere çarpan motosikletten düştü. Arkadan gelen araçların çarpmasıyla yaşamını yitiren Özlem Yolcu'nun cesedi paramparça oldu. Alkolün etkisiyle sevgilisinin düştüğünü fark etmeyen Tufan Bal ise evine döndü.

Kaza, parçalanmış ceset ve çanta ile çeşitli malzemelerini bu sabah görenlerin polisi aramasıyla ortaya çıktı. Kazada motorun arkasında oturduğu bildirilen Yolcu'nun düşerek hareket halindeki yüzlerce aracın çarpması üzerine parçalanarak feci biçimde can verdiği belirlendi. Kazanın ardından genç kızın cesedinin parçaları yola savrulurken, parçalar polis ve belediye ekipleri tarafından toplanarak poşetlere kondu. Yolda ceset parçalarının yanında bulunan çantanın içinden Özlem Yolcu'ya ait kimlik ve özel eşya çıktı. Kaza yerinde bir de motosiklet kaskı bulundu.

Kazanın ardından kapsamlı soruşturma başlatan polis ekipleri, Özlem Yolcu'nun cep telefonu ve özel eşyasını inceleyerek kısa sürede motosiklet sürücüsü Tufan Bal’a ulaştı. Gözaltına alınarak Avcılar Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Tufan Bal, ilk ifadesinde Özlem Yolcu ile sevgili olduklarını söyledi. Bal, “Gece buluşarak alkol almaya başladık. Sabaha kadar içtik. Sabah benim evime gitmek için hareket ettik. Yolda durup bira aldık ve yola devam ediyorduk. Küçükçekmece Mevkii'ne geldiğimizde bariyerlere çarptığımızı hatırlıyorum. Dizimden yaralandım. Yola devam ettik. Çok alkollüydüm gözümü evde açtım. Başka bir şey hatırlamıyorum” dedi.
    Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

__________________________________________________ __________________________________________________ __

yuh artık yani ya yuhhhh...dicek başka bişey bulamıyorum bu adama...arkandan artçı düşücek ve bunu farketmicen he...bu kadar içicen yani...yazık senin gibi motorcuya be...madem bu kadar içtiniz bu zıkkımı taksiyle falan gidin eve...yazıklar olsun...o kızın ailesine ne hesap vereceksin şimdi he...:

yazık olan kıza oldu...allah rahmet eylesin...ailesine sabır versin...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    öküzlüğün de bu kadarı yani.afedersiniz ama....
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    çok acı gerçekten.
    allah rahmet eylesin.
    bence de 1. derece cinayetten yargılanmalı bu adam. ne kadar alkollü de olsa, düştüğünü farketmemesi imkansız.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Cinayetten yargılanması gerekir...

Çok acı adam evine gidiyor birde hiç utanmadan...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    inanamıyorum alkollü motosiklet sürmek. geçen hafta cbf150 si olan bir kuryeyi tem otoyolunda motorunu sürerken bira içiğine tanık oldum. şok oldum. Allah Rahmet eylesin. bu sürücüde en ağır şekilde cezalandırlsın
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

repsolcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bi insan öküz olur ama bu kadarı da olmaz sanıyodum, demek oluyomuş...

malll herifff

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    gerçekten hangi devirde hangi zihniyette bu insanlar ben anlıyamıyorum yaaa...

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Arkadaslar bugun bir topik actım bize daha saygılı olsunlar ve motor suruculerıne dıkkat etsınler artık olumler bitsin diye
    Ama bunu gorunce susuyorum :(baska dıeyecek bır sey bulamıyorum benım actıgım onay bekleyen topik onay gormesede olur
    ONCE CAN GUVENLIGI!!!

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Böylelerine trafige çıkmak için izin vermiyeceksin. Salacaksın araziye orda yayılsınlar, geviş getirsinler.

sertacım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda spayc 110
    bu adama söyleyecek söz bulamıyorum. buna insan görünümlü yaratık denir anca okadar içtin nediye motora biniyon üstelik artcınla beraber. yuh artık ya umarım müebbet yersin ama bizdeki yasalarla zor tabi...okurken tüylerim ürperdi.yav
    Büyük Adam Olman Gerekmez Adam Ol Yeter...

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    motor süren hayvanın tekiymiş.katilden farkı yok.kıza yazık olmuş.üzücü.
    allah rahmet eylesin.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    inanılmaz bir olay aymazlığın dik alası, zavallı kız, sevgilisinin ne kadar sevdiği ortada...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Olamaz böyle bişey ya inanmıyorum, yazıklar olsun o adama, beş para etmez ciğersiz herif... İçilir mi kardeşim o kadar, hadi içtin motora binilir mi ! Bilinçli bir insan yapmaz bunu, akılları yokmuş demek...

Olan kıza da değil günahsız ailesine oldu.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

cinayet tek kelimeyle...yoldan gecen arabalarında hiç fark etmeden ezmesi cok acı. cok kötü bi durum.parçalanmış sanırım. cok üzüldüm bu duyarsızlıga....
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Olan kıza olmuş allah rahmet eylesın cok kötü bir durum surucnun yaptıgıda şerefsızlık daha birde gıttıgı yolda alkol alıyor bencede cınayetten yargılanmalı ne kadar içmiş ki kızın düştunu bile fark etmemiş yazık hemde cok yazıkkkkkkkk....................
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    biz çırpınalım motosiklet'ciyi farkedin diye ''basın'dan destek isteyelim adamın yaptığına bak ondan sonra motosiklet tukaka tabi tukakak al işte adam dinlermi varmı böyle bir şekil....
    neyse çok gerildim hayatını kaybeden kardeşimize rahmet diliyorum çok üzgünüm.
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    ohhhaaaa
    diyorum başkada bişi demiyorum
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Yamaha - CYGNUS RS
    Motosiklet sürücüsünün söyledikleri zaten hiç inandırıcı değil! ayrıca arkadaşlar motordan düşüpte arkadan gelenlerin çarpıp parçalaması korkunç bir ölüm şekli! daha geçen gün yolda bu şekilde çarpılıp parçalanan bir hayvan görmüştüm ve arkadaşıma dönüp,Allah korusun biz de düşşsek bu hale gelicez sanırım demiştim:( Açıkçası bu haberle ben artık motor olayımı bırakıyorum,çünkü ne sürücülerin saygısı var bize ne de yolların...Hiçbiri düzgün değil ve ayrıca çok korumasızız!...Türkiye' de motor kullanmak Allah' a emanet olmak başka bişey değil!..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)