Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Sevgilisi motordan düştü, fark etmedi

Motovento
    REKLAM ALANI
    DrRaptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor Dadyw Dd250e-9
    tek kelimeyle tüm motosiklet camiasını, motosiklet karşıtı insanların gözünde bir kez daha küçük düşüren insanlık dışı bir olay.
    arkadaşlar. lütfen çevrenizde alkollü olarak araç kullanmaya kalkan herhangi bir kişi olursa ya anahtarını elinden alın ya da direniyorsa arkadaşınız dahi olsa bir şekilde polisin onu durdurmasını sağlayın.
    hiçbirşey artık o genç kızı geri getiremiyecek...
    çok acı bir ölüm...
    kendisine allahtan rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabır diliyorum....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    ya ne hale geldik bee..
    Yazıklar olsun sürücüye de artçıya da..
    Artçının aklı neredeymiş o kadar alkol aldıktan sonra motora bindiriyor ve biniyor??
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    ben o salağın aklına...
    ulan adam içer tamam,gençtir motora biner o da tamam,arkasında arkadaşıda olur onun gibi çılgın o da tamam ama bu öküz nası farketmez yhaa arkadakinin düştüğünü...
    Ne sürücüye nede o kıza yazık olmuş ikiside haketmişler çocuk cezasını çeker kız öldüğüyle kalır.olan anaya babaya olur Allah sabır versin ne deyim
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Bu bir kaza değil ki yavv
    kendi intiharına birilerini de ortak etmek
    Poturdak

ati_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle motosikletçilerde var işte..yazık oldu kıza..kim kime hesap verecek ki şimdi....böylelerine motosiklet verende hata..

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    vay öküz vay.
    ya arkadaşlar ben sabah 08:25te ordan geçtim ve parçaları gördüm belediye orta şeridi kapatmış kürekle topluyolardı parçaları bazıların yanından geçtim ve kendi kendime bu belediyeye bişeyler olmuş galiba köpek leşlerini toplamaya başlamışlar diye söylendim ama gerçekler bambaşkaymış birde büyük bi parçanın yanından geçtim ama harbiden insana benzemiyodu vede aynı ezilmiş köpekler gibi kokuyodu
    yazık olmuş kıza allah rahmet eylesin.

hgunarbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650
    çok kötü bir haber moottru kullanan kişi en az 5 sene yatar motorosikletimin arkasına artçı alırken çok iyi düşünmemiz gerekli sonuçta araca her binen yolcu sürücünün sorumluluğundandır

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Biraz önce haberlerde seyrettim
    adam hep içiyor hem basıyor düşüyorlar ve motoruna
    binip devam ediyor.
    Sabah polisler adamin evine gidiyor ve hiç bir şey
    hatırlamadığını sarhoş olduğunu vede eve gidip uyudugunu
    söylüyor.

aynı şekilde o adi herifi e-5 otoyoluna atacaksın
    üstünden yüzlerce araç geçecek parçaları bulunmayacak
    Bu nasil bir olay nasil bir vurdum duymazlık???

Biz kendimizi parcalasakta bu kendini bilmez denyolar
    oldukca üzgünüm ama arkadaşlar
    motorcu her zaman işe yaramaz ve serseri gözüyle bakılacak.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    oohaa ohaaa ohaa yuh be ulan seni insan yerine koyan hayvandır.
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer

Sevgilisi motordan düştü, fark etmedi

7 Ağustos 2007
    Felat BOZARSLAN- Uğur ALAATTİNOĞLU/İSTANBUL, (DHA)

Feci ölüm
    İSTANBUL Beylikdüzü'nde içki içerek eğlenen kurye Tufan Bal motosikletinin arkasına bindirdiği kız arkadaşı 20 yaşındaki Özlem Yolcu'unun yola düştüğünü farketmedi.

Motosiklette içmeye devam ettiği belirtilen Tufan Bal evine giderken, düşen sevgilisi yoldan geçen araçların altında kalarak paramparça oldu. Özlem Yolcu'nun onlarca aracın altında kalan ceset parçalarının insan vücuduna ait olduğu sabah anlaşıldı.
    Beylikdüzü'nde gece buluşan ve sabah saatlerine kadar içki içen Tufan Bal ile Özlem Yolcu, Bal'ın Küçükçekmece’deki evine gitmek üzere yola çıktı. Motosiklete binen çift, yolda alkol almaya devam ederken, arkada oturan Özlem Yolcu, E-5 karayolu üzerinde bariyerlere çarpan motosikletten düştü. Arkadan gelen araçların çarpmasıyla yaşamını yitiren Özlem Yolcu'nun cesedi paramparça oldu. Alkolün etkisiyle sevgilisinin düştüğünü fark etmeyen Tufan Bal ise evine döndü.

Kaza, parçalanmış ceset ve çanta ile çeşitli malzemelerini bu sabah görenlerin polisi aramasıyla ortaya çıktı. Kazada motorun arkasında oturduğu bildirilen Yolcu'nun düşerek hareket halindeki yüzlerce aracın çarpması üzerine /_newsimages/3859549.gifparçalanarak feci biçimde can verdiği belirlendi. Kazanın ardından genç kızın cesedinin parçaları yola savrulurken, parçalar polis ve belediye ekipleri tarafından toplanarak poşetlere kondu. Yolda ceset parçalarının yanında bulunan çantanın içinden Özlem Yolcu'ya ait kimlik ve özel eşya çıktı. Kaza yerinde bir de motosiklet kaskı bulundu.

Kazanın ardından kapsamlı soruşturma başlatan polis ekipleri, Özlem Yolcu'nun cep telefonu ve özel eşyasını inceleyerek kısa sürede motosiklet sürücüsü Tufan Bal’a ulaştı. Gözaltına alınarak Avcılar Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Tufan Bal, ilk ifadesinde Özlem Yolcu ile sevgili olduklarını söyledi. Bal, “Gece buluşarak alkol almaya başladık. Sabaha kadar içtik. Sabah benim evime gitmek için hareket ettik. Yolda durup bira aldık ve yola devam ediyorduk. Küçükçekmece Mevkii'ne geldiğimizde bariyerlere çarptığımızı hatırlıyorum. Dizimden yaralandım. Yola devam ettik. Çok alkollüydüm gözümü evde açtım. Başka bir şey hatırlamıyorum” dedi.
    Olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/70...d=180&a=137807
    Okan ACAR

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alçak adam,kendini düşünmüyorsan bari başkasını düşün diyeceğim ama o ruh o kapasitede birinde nasıl olur bilmiyorum

kızda keşke binmeseydi böyle birinin motoruna,Allah rahmet eylesin çok fena hakkaten

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    İçki içip araç kullanan arkadaşların bir gün başına çok kolaylıkla gelebilecek bir olay. İçkiyi fazla kaçıranların hiç kendini komple kaybettikleri anlar olmadı mı? Mutlaka olmuştur. İşte bu durumda araç kullanmaya alışıksanız bugün küfrettiğiniz kişi bir de bakarsınız kendiniz olmuş. Son pişmanlık fayda vermez.

Bu adam bildiğim kadarıyla zaten 1. derece cinayetle yargılanacak. 10 yıl hapis istemiyle dava açılır ama ne kadar yer ve ne kadar yatar bilemem.

Motosikleti
    honda falcon nx4 ve kardeşi today
    yaa arkadaş içiyosun bu zıkkımı da yanlız insan sevdigine zarar verir mi bide hatırlamıyorum diyo sonra hadi kendin neysede sevdiğini düşün... gerçekten üzücü ---ALKOL SİZİ İÇMESİN SİZ ONU İÇİN--- bir bira yeterli...
    Honda Falcon NX4
    Honda Today

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Nasıl farkedemez ; olacak iş değil!

Bence bu kızcağızı düşürünce ; arkadan gelenler Rahmetliyi biçerken olay yerinden sıvıştı hepsi bu!

Erkekliğin % 99'u Kaçmak ;

% 1'i ise çok suratli kaçmak diyenlerden...

Tühh yazıklar olsun!
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Alıntı knkn07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir bira yeterli...
    Ben biraya dudağımı değdirsem bile binmem. Size göre ılımlı ölçü bir bira; başkasına göre 2, bu kızı düşüren arkadaşa göre belki 4 biraydı ama 4 tane içince zaten az olan iradesini kaybedip üstüne kimbilir 4 tane daha içti. Ama zaten fark etmez, bir bira bile refleksleri kaybettiriyor. Bence otobüsle gidip köküne kadar içmeli-sızmalı ama hiç bir şekilde alkollü motora binmeme yemini edilmeli.

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Anlamadıgım insan vucudundan geçipte durmayan o insanlıktan çıkmış insanlar.
    bu mümkünmü dur be kardeşim belki yaşıyordur hala.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Yuh artık bu kadar da olmaz!

Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok acı gerçekten.
    allah rahmet eylesin.
    bence de 1. derece cinayetten yargılanmalı bu adam. ne kadar alkollü de olsa, düştüğünü farketmemesi imkansız.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence adam yalan söylüyor..

kızı düşürmüş sonra korkudan basıp gitmiştir..

kendini kurtarmak için de bunları uydurmuştur...

maalesef serseri motorcular var..

motorcu bir arkadaşım bizzat anlatmıştı..

içiyorlar ve klüp çıkışı kızları racing motorlara bindiriyorlar zilzurna sarhoş halde..

düşerlermiş.. ölürlermiş.. umurları değil.. var işte böyle insanlar..

allah rahmet eylesin.. taksiratını affetsin...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Az önce başka bir başlıkta kinimi kustum, bu başlığı yeni gördüm, o şerefsiz için burda da bir çift söz sarfediyim...

At yalanı seviyim inananı....

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bence bu öküz haketmiş ölmeyi.şimdi vijdanı elveripde rahat uyuyabilecekmi acaba katil adam
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)