Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ecza deposu A2 ehliyetli motokurye arıyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    merhaba arkadaşlar, hem CBF 250 nin keyfini sürüp hemde 650 ytl maaşla ssk lı olarak günde 10 saat çalışmak isterseniz
    altunizade capitolun karşısında total benzin istasyonunun yanında selçuk ecza deposuna ehliyetinizle başvuruda bulunmanız yeterli
    şirket, holding a.ş olup hiçbir kanunsuzluğu yoktur, motokuryelere gereken tüm imkanları sağlıyor, koruma ekipmanları en kalitelisinden, reviti richa nolan ufo gibi markalardan oluşuyor, bunlar sizde kalıyor, motosiklette duruma göre (eviniz uzak ise) sizde kalıyor, yakıt ise tamamen şirkete ait..
    yapacağınız iş çok basit, aldığınız ilacı gönderilen eczaneye (anadolu yakasındaki eczanelere) acilen götürmek..
    dilerseniz internetten başvuru yapın
    http://www.selcukecza.com.tr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Link düzeltildi.Lütfen link koymadan önce linki kontrol ediniz..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mesai saatleri nedir peki?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    hocam sen ilk adresi banada söylermisin merak ettim gerçekten, şirkete bildirelim..

mesai saati sabah 09:00 akşam 19:00 c.tesi 09- 18:00
    fazla mesai olayı var, pazar günü çalışırsan +30 ytl
    nöbetçi eczaneler için nöbete kalırsan ayrı ücreti var.
    günde en fazla 20 eczaneye gidersin. çok güzel iş, arkadaşlar çalışıyor orda hepsi memnun

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Muttaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen ilk adresi banada söylermisin merak ettim gerçekten, şirkete bildirelim..
    selcukecza.com abi tr'si yok
    true love..

Drift Religion

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu dışı yazışmalar silinmiştir.

Konu,bir motorcu dostumuzun işine yaraması için açılmış,lütfen konunun amacından sapmamasına dikkat edelim.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Oldukça faydalı bir topic.

Bu sağduyulu davranışından dolayı tebrik ederim.

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    bende eczanede çalışıyorum.. birçok kurye abiyi tanıyorum.. faydalı olmuş teşekkürler...
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    SYM GTS250 i EVO
    selçuk ecza tr nin en sağlam depoları arasındadır aklınızda en ufak bir soru kalmasın acaba diye eğer kabul ederlerse kaçırmayın daha güvenilir bir firma bulamassınız

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adam telde 500 ytl maas dedı yahuu

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    720 brüt. 520 net maaş, ayda 4 cumartesi var, bazı aylar 5 olabiliyor. çalışırsan +25 ytl her cumartesi için.
    ayda bir pazar nöbet var ve buda +35 ytl.
    ilk ay 650 alan var.
    şuan 900 alan kuryeler var, kıdemli değiller. kanunlarla belirlenmiş yakacak ve çocuk yardımı parasıda var arkadaşlar. bunlar hariç tabi, birde bunların parası var

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    kuryelik yapmayı düşünen arkadaşlar bu tarz işlerde çalışacağınıza kurye şirketlerinde maaşlı olarak çalışın...imkanları bunlardan kat kat iyi ... bizim şirkete gelip giden kuryelerden biliyorum...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Hala aranıyor mu Bileniniz var mı?

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    evet. merak ettiğin ne varsa şu an sor bana. bende orada çalışıyorum zaten

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet. merak ettiğin ne varsa şu an sor bana. bende orada çalışıyorum zaten
    kendi motorumuzla çalişma imkanimiz var mi eger varsa maaş durumu nasil benzin şirkete mi ait bakim masraflari falan bende yapmayi düşünüyorum ehliyeti bekliyorum az kaldi

ersinisdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FJR 1300 AE / Honda NSS Forza 300 Abs
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motorumuzla çalişma imkanimiz var mi eger varsa maaş durumu nasil benzin şirkete mi ait bakim masraflari falan bende yapmayi düşünüyorum ehliyeti bekliyorum az kaldi
    +1.........................................

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ne tesadüf bende edirne şubesine başvurdum ama cv me bakınca seni anca bilgi işleme alabiliriz dedi
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne tesadüf bende edirne şubesine başvurdum ama cv me bakınca seni anca bilgi işleme alabiliriz dedi
    O da iyi daha rahat hiç tehlikesi yok rüzgarada gerek yok klimayı açarsın hopp püfür püfürr

Ne sıkıcı ama

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar sana bir motosiklet zimmetliyorlar.. cbf250 veya cbf150.
    kendi motorunla asla çalışamazsın. yasak.. senin cebinden tek kuruş çıkmıyor.

tüm araçların bakımı sadece yetkili honda servislerinde yapılır, masrafın meblağı ne olursa olsun (velev ki motor pert olsun) tüm mesarif şirkete ait ve kaskolu zaten. asla senden para kesintisi olmaz. (bizim bi eleman var burda, motoru 2 kez perte çıkardı, 32 bin km. de motoru 4 kez indirdi, 1 kez piston segman yeni motor yapıldı, hiç kimse ona hesap sormadı.)

Benzin olayına gelince, her motorda taşıt tanıma sistemi var, istanbulun her yerinde tüm BP lerden istediğin zaman istediğin kadar depoyu full'lersin bu serbest. yani bu masrafın seninle ilgisi yok.

tüm koruma ekipmanları; kask, mont, dizlik, kışlık ve yazlık montlar, eldiven, çizme, bot ve yağmurluk takımı işe başlarken sana zimmetleniyor, askeriye gibi yani.. alıp bir yerde saklıyorsun herbirini. ve hepsi en kalitelisindendir, asla çin malı kullanılmaz bu şirkette.

Ehliyetim yok demişsin, ağzınla kuş tutsan, tek teker arifin hocası sen olsan yinede işe almazlar, derdini anlatamazsın, çünkü sen işe başlamadan ssk olayı başlıyor, bunun resmi sorumluluğu çok büyük.

Maaş olarak asgari ücret + 150 ytl. yani brim ücret 820 ytl (kesintiler hariç)
    artı olarak cumartesi günleri zorunlu fazla mesai yapıyorsun, asgari maaşın 750 ytl den az olmuyor.

Ben 1 yıldır bu işi yapıyorum, bundan daha iyi bir işyeri bulacağımı hiç zannetmiyorum. işimden ve aldığım ücretten (950) memnunum.

Pazar günü tatil, 19 mayıs 23 nisan 30 ağustos 29 ekim tatil, yani tüm milli ve dini bayramlar aynen tatil.

mesai saatleri : sabah 09:00 akşam 18:00 çıkarken izin almana gerek yok, saat dolunca çıkış serbest.

başka merak ettiğiniz varsa yazalım.. bu arada kontenjan dolmadan acele edin, son 2 kurye lazım..
    müracaat adresi : erenköy mah. şemsettin günaltay cad. yesari asım ersoy sokak. KAdıköy. tel: 0 216 386 2120

mudix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250 l
    arkadasım sen bu sirketin reklam müdürü falan mısın ?calısma saatleri ni yanlıs yazdın yada senin calıstıgın yer farklı ... pendik subede calısan arkadaslar var calısma saatleri 09 - 19 ... onun dısında yazdıkların eksik de olsa dogru....ama aldıkları maas insanı tatmin edecek bi miktar degil...sucular ve kebapcı motorcu arkadaslar bile burada calısac motorcudan daha cok kazanıyor...burada ki motorcular piyasayı düşürüyorlar... ama reklamını yaptıgın depoda motor sürmenin inceliklerini dene yanıl yada düş kalk metoduyla ögrenebilirsin...onun dısında motor sürmeyi seviyorum sürerkende az da olsa para kazanayım diyorsan iş senindir... valla ben sasırıyorum bu depoda bu kadar az paraya calısan motorculara...ya tuzları kuru... yada cılgın lar.... genede düşünen arkadasların sansı bol olsun....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)