Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

menderes özel'e sonsuz teşekkürler bugün'ki milliyette'yim

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    motosiklet'ci dostu' motosiklet tutkunu gazeteci ''menderes özel'' beni cumartesi milliyet ekin'de haber yaptı .
    Kendisine sonsuz şükran ve sevgilerimi yolluyorum herzaman dediğim sözümü tekrarlıyorum .
    kim motosiklet 'motosiklet'ci adına bir şeyler yapar emek verirse bin kere helal olsun !!!
    bir çok hayatları yitirdiğimiz bu günler'de basın'dan gelen destek bizleri çok mutlu etmekte.
    DHA murat arkadaşımız'da desteklerini hiç bir zaman esirgemez sesimizi duyurmamız'da bize ön ayak olan motosiklet'ci arkadaşımız'da .
    yine bugün menderes özel beni' bizleri haber yaparak desteğini vermiştir! yeniden bizlere camiamıza emek veren gazete'ci ve tüm emek veren arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.....
    http://www.milliyet.com.tr/2007/08/0...i/yazozel.html
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    haber çok güzel olmuş amacına ulaşmış,menderes arkadaşımıza.ogün kardeşimize ve motosiklet dostluğuna verdiği destekten dolayı kutlarım.ogün bülent kardeşimizede başarılarının devamını dilerim.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    emek vererek sen de bu camiaya elinden gelen desteği yapıyorsun kardeşim.bizim yaptığımız o kadar önemli değil.başarılarının devamını dilerim..

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haber çok güzel olmuş amacına ulaşmış,menderes arkadaşımıza.ogün kardeşimize ve motosiklet dostluğuna verdiği destekten dolayı kutlarım.ogün bülent kardeşimizede başarılarının devamını dilerim.
    canım abim yolların fatihi ümmet abim birlik beraber'lik dayanışma bizi motosiklet'lerin farkedildiği adam yerine konduğu günlere götüreceği dileklerimle' sizlere sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum' camiamızın tüm renkleri bizim parçamız sağol abicim....

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    evet güzel bir haber cokda iyi olmuş ogun kardeşim seni daha cok görmek isterız böyle haberlerde yaptıgın şarkıların hep bilgisayarımda dınlıyorum bazen soran oluyor bu parcayı söyluyor kim diye başarışlarının devamını dılerım saglıcakla kal ogun kardeş
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı ABZAH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emek vererek sen de bu camiaya elinden gelen desteği yapıyorsun kardeşim.bizim yaptığımız o kadar önemli değil.başarılarının devamını dilerim..
    önemli murat'cım önemli sizsiz çok zor allah(cc)dan motosiklet'ci basın'dan sizler varsınız' yoksa hepten sesimiz soluğumuz kesilir sizler eliniz'den geldiğin'ce emek verip destek oluyorsunuz sonsuz teşekkürler sevgiler........... içim acıyor hasan'ım yok çok üzgünüm sizleri rabbim korusun.....

sağol aydemir varol sevgilerimi yolluyorum......

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    bizler için harcadığın emeklere çok teşekkür ederim sevgili abicim.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Uğraşıyorsun, keşke biraz karşılığını alabilsek, ama nerdeeeee.. Yine de teşekkürler Ogün... Benim şahsi fikrim, bize bizden değil, bizden olmayan birisi destek vermeli...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğraşıyorsun, keşke biraz karşılığını alabilsek, ama nerdeeeee.. Yine de teşekkürler Ogün... Benim şahsi fikrim, bize bizden değil, bizden olmayan birisi destek vermeli...
    içişleri bakanıyla konuşsak başbakana çıksak cumhurbaşkanına yalvarsak dahi milletimiz gerekli özeni göstermedikçe ben birşey olacağını pek sanmıyorum, ha devlet eliyle zorla eğitim olursa o ayrı tabi, benim şahsi kanaatim B ve daha üst sınıf ehliyetler ile motosiklet kullanılabilsin, ama bi şart ile! herkes motosiklet kullanmayı öğrensin motosikletçinin içinde bulunduğu zor durumu bilsin zorlu bi eğitimden geçirilsin, 5 sene sonra bakalım durum hala böylemi olacak, kamyoncular yazar ya hani çileli şöför diye meğerse onların çilesi motosikletçilerin çilesi yanında bal kaymakmış bu camianın içine girince anladım bunu.

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuğba'cım bazen öyle güzel yazıyorsunki aslında camiamız büyük ama malesef elini taşın altına sokmaya gelince kimseyi bulamıyoruz herkez yatırımını yapmış motosiklet satmaya odaklanmış! kimse motosiklet'ci adına bişey yapalım bir katkı sağlayalım demiyor onlar'da haklı ama böyle gitmez mutlaka el ele verip türkiye'ye motosiklet'i motosiklet'ciyi anlatmak tanıtmak dikkat çekmek lazım! yazık baksana nelerimizi kaybettikler ne canlar ne yürekler neredeler? çok acı çok acı bazen sana sivri çıkışlarından ah be yapma tuğba diyorum ama bazen'gerçekten yerin'de tespitler yapıyorsun yukarıda yazan arkadaşım'da sağolsun oda güzel yazmış neyse inşallah sağlıklı mutlu kazasız günler bizim olsun dileklerimizi yukarıda tutalım dirayetimizi kaybetmeyelim .....

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Valla sivri çıkışlarım hep olacaktır, o konu da bişey diyemem..

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Biraz daha trafik konusu işlenseymiş daha iyi olacakmış sanırım...

GÖRNÜNMÜYORUZ (İŞLERİNE GELMİYOR ) ARKADAŞLAR...

Kendinizi gösterin!

yaşamak için!!!
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    artık bende öyle bir noktaya geldiki korku,karşımdan sıradan normal şekilde bir araç gelirken dahi yolun sağına soluna bakıyom ve her an sıkıştırılıp bi yere uçma ihtimali ile geziyom.zaten sehir içinde bizi adam yerine koyan yoq.adamlar gözümün içine baka baka yola atlıyo.sonra küfürü basıyom ama neye yarar.herhalde küfür yemek hoşuna gidiyo söförlerimizin.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kimse farketmesede çok büyük bir camiayız.Farklılıkları bir kenara bırakıp amaca yönelik kitle olduğumuz zaman bizi görmemezlik yapamayacaklar.Ogün ve Menderes gibi kardeşlerimiz canla başla sesimizi duyurmaya çalışırken bizde en azından gerekli yerlerde onlara destek olarak taşın altına elimizi sokmalıyız.Elinize yüreğinize sağlık kardeşlerim
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet'ci dostu' motosiklet tutkunu gazeteci ''menderes özel'' beni cumartesi milliyet ekin'de haber yaptı .
    Kendisine sonsuz şükran ve sevgilerimi yolluyorum herzaman dediğim sözümü tekrarlıyorum .
    kim motosiklet 'motosiklet'ci adına bir şeyler yapar emek verirse bin kere helal olsun !!!
    bir çok hayatları yitirdiğimiz bu günler'de basın'dan gelen destek bizleri çok mutlu etmekte.
    DHA murat arkadaşımız'da desteklerini hiç bir zaman esirgemez sesimizi duyurmamız'da bize ön ayak olan motosiklet'ci arkadaşımız'da .
    yine bugün menderes özel beni' bizleri haber yaparak desteğini vermiştir! yeniden bizlere camiamıza emek veren gazete'ci ve tüm emek veren arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim.....
    http://www.milliyet.com.tr/2007/08/0...i/yazozel.html
    Ogün kardeş yüreğine sağlık camia için elinden geleni yapıyorsun,geçen gün senin şarkıyı dinliyordum bi arkadaş kim söylüyor bunu deyince buda bizim Aşık Veysel'imiz dedim.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    ogün abicim emeklerin için teşekkürler yolun açık olsun
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    TİGER 250 S
    işte beni ayakta tutan yiğitler sağolun varolun hep yanımda oldunuz bende yanınızdayım biliyorsunuz hepinize sonsuz teşekkürler.
    biz kardeşiz motorcuyuz
    bu sevdanın tutkunuyuz........

ha bu arada tuğba'cım çıkışların olacak'tır ama bazen kalp kırıyorsun sende bunu biliyorsun yapma ne olur mesela barış olayı (sizi takip ettim)biz canız biliyorsun........

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Barış Valla o kadar çok olay oluyor ki unuttum

Motosikleti
    TİGER 250 S
    bu arada moderatörler sağolsun hepsi tebrik yazmış ilgi 10 nm canları sağolsun ...
    komtan hariç zaten onun emeği büyük

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)