Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Hayat Onda imiş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125
    bugün servisteki motorumu almak için 200 küsür km yol gittim. tam 9 gün olmuştu ve motorumu serviste pırıl pırıl görünce çocuğuna kavuşmuş bir baba gibi sarıldım hemen üzerine atladım değişecek parçalar salı günü geldi yani bir haftada geldi. bugünde teslim almaya gittim. sağolsun servisteki abimiz çok ilgilenmiş motorumla herşeyini dört dörtlük yapmıştı.sürücü koltuğunun altındaki plastikde ufak bir çizik vardı onu bile boyamış sağolsun. allah razı olsun geçen gün bir topicte arkalarından konuştum ama günahlarını almışım. Honda gerçekten hayat onda imiş. servise 75ytl toplam ödedim değişen parçaların hepsi garantiden karşılandı biri hariç. yine de çok memnun oldum yani hondadakilerle de ahbap oldum artık
    eve dönerken limitlerini zorladım yavrumun rüzgar olmasına karşın 140km rahat yaptım yollar düzgün olsa daha da zorlayacaktım ama yavruma kıyamadım ne de olsa yeni bakımdan çıktı.
    neyse seviyorum ben bu hondayı hatta aşığıyım... :
    kimse kötülemesin honda çok sağlam bir markadır sattığı malın arkasında duran bir firma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sana katılıyorum kardes kesınlıkle bende gecen gun 4000bakımına gıttım cok ılgılenıyolar motor model onemlı deıl hepsıne ozen gosterıyolar honde cıtten bu ısın ehlı...

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    abi motor dedin mi honda diyeceksin.motosiklet demiyorum motor diyorum.yani motorla çalışan ne varsa honda diyeceksin.tarım aletleri,jeneratör,motosiklet,hırdavat vs.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler