Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu hatunlar harbı kasap(tubiş harıç)

Motovento
    REKLAM ALANI

ben kaza yaptırdıım ıcın gurur duymuyorum bızı sureklı sıkıstırıyolar bağzılarımız bu sıkıstırmalrada kaza yapıyo yaralanıyo hayatını kaybedıyo oysa bız bır sefer bıle sıkıstırsak kendılerını bıyerlere vuruyolar bız ne yapalım belkı 1 gun ıcerısınde 10 sefer sıkıstırılıyoruz... orda kaza yapsaydım yaralansaydım yada olseydım bu kadar olay cıkmazdı herhalde ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    daelim s2 250
    bende emre sağolasın senin yorumuna cevap deyildi o ben başlığa takıldım üstünemi alındın arabayla araba olayında caddeler kesmeyince izmit körfez pistinde de yarıştık zamanında .ama şimdi 250lik makine bide caddy tıngırmıngır.yavaş yavaş

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    demogojiye geçtik, rast gele, ankara asfaltında nasıl sıkıştın onu anlamadım, konu (allah korusun) arabalımı ölseydi motorlumu ölseydi diye bikonu diil saptırmayın, bilerek isteyerek bir vasıtaya kaza yaptırmış , aksiyonda olsa reaksiyonda olsa tarfikde başkasını zor durumda bırakan herkesi bırakın kınamayı dövek istiyorum her gün..
    May The Force Be With You

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    tamam bayanlar kötü araba kulanıyor diyelim öyle deyil ya bu sitede tek bayan tubiş mi beni de bayan şöfor sıkıştırdı işiklarda gitim konustum laftan anlamadı mahkemelik olduk ama senin gibi yaparak bir kadın veya erkek meselesi degil bir kazaya sebebiyet vermek bu cok üzücü bir durum hepimizi günde birkac kere araclar birilerimizi sıkıştırıyor ama hic birimiz arabayı kovalayıp sıkıştırmıyoruz
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    izmirin kızları azgın bea ucuk oluolar bidee seni yine sıkıstırmıslar beni tenhada yakaladılar yaya olarak anladın sen

bende_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı yusufkacmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende emre sağolasın senin yorumuna cevap deyildi o ben başlığa takıldım üstünemi alındın arabayla araba olayında caddeler kesmeyince izmit körfez pistinde de yarıştık zamanında .ama şimdi 250lik makine bide caddy tıngırmıngır.yavaş yavaş
    abıcım kusura bakma son gunlerde artan kazalar olumler ınan ınsanı degıstırıyor kusuruma bakma
    isyan rock'ta başlar,motosiklet üstünde devam eder !!!

valla arkadaslar yaptıım seyın bende farkındayım ıı bısey deıl
    1-o sahıs benı ılk sıkıstırdığında kamyona carpıyodum
    2-ıkıncı sıkıstırdıında barıyerlere gırıyodum
    3-ben ona tam anlamda sıkıstırmadım benım serıdıme gırdı bende dıreksıyonu cok az ustune kırdım ama yanımdan her turlu gecerdı o gecmeyı deıl panıkleyıp surtmeyı tercıh ettı yaptıım doğru deıl ama o benı sıkıstırdıında ben kacamayabılırdım yavaslayamayabılırdım 120 ıle gıderken ne kadar manevra yapılabılır ınnova gıbı bı motorda???

Motosikleti
    daelim s2 250
    önemlideyil emre cevap için saol
    biker boy bu olay gerçekten böyle 123456 şeklinde tehlikeyle yaşandıysa bence sen o arabaya yetişmeye çalışıyodunki hızın 120.. ellerini yukarı kaldır ve deki allahım benim hayatımı kurtarmak uğruna bariyerlere dalan bu kadının tüm günahlarını affet..
    kendi ağzınla kendini suçlu çıkartıyosun kusura bakma

yetısmek ıcın deıl benzınlıkten cıktım ve bastım taaaaaakı o honda onume cıkana kadar zaten honda cıkınca basacak yer yoktu 70-80e kadar dustuk en sol serıtte...

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun bornova yonunden gelıyorum ankara asfaltında bıtane 09plaka honda accord 3sefer sıkıstırdı tam gecıcem gecıs alanımı kapatıyo delırdım ama fınal guzeldı... vıraja geldık bu sefer ben onu sıkıstırdım nası oldu anlamadım ama hatun barıyerlere gırdı eet basardım sureklı 4teker 2tekerı sıkıstırırdı bu sefer 2 teker 4 tekerı sıkıstırdı...saygılar
    valla arkadaslar yaptıım seyın bende farkındayım ıı bısey deıl
    1-o sahıs benı ılk sıkıstırdığında kamyona carpıyodum
    2-ıkıncı sıkıstırdıında barıyerlere gırıyodum
    3-ben ona tam anlamda sıkıstırmadım benım serıdıme gırdı bende dıreksıyonu cok az ustune kırdım ama yanımdan her turlu gecerdı o gecmeyı deıl panıkleyıp surtmeyı tercıh ettı yaptıım doğru deıl ama o benı sıkıstırdıında ben kacamayabılırdım yavaslayamayabılırdım 120 ıle gıderken ne kadar manevra yapılabılır ınnova gıbı bı motorda???
    1.olayı tek taraflı dinliyoruz.haklı da olabilirsin haksız da.
    2.karşı taraf acemi muhtemelen ki aynı şeyi dediğin gibi psikopat birine denk getirseydin oda 4 teker org da yaşasın bu gün bir iki tekeri daha tarihten sildim bunların alayına ölüm gibi bir başlık açabilirdi.
    3.lütfen moderatörler bu konu tümden silinebilir mi?her forumda var hatalı mesaj bildir olayı bu forumda da var mı yoksa yok mu?
    4.ben geçengün konulara başlık ve içerik kısıtlaması konsun derken bu tip konuları da kast etmiştim millet modifiye konuşmak yasaklansın anladı(oda bir yerden sonra sınırlı olmalı bence)

http://www.motosiklet.net/forum/site...asil-olur.html

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı bart1969;7583061.olayı tek taraflı dinliyoruz.haklı da olabilirsin haksız da.
    2.karşı taraf acemi muhtemelen ki aynı şeyi dediğin gibi psikopat birine denk getirseydin oda 4 teker org da yaşasın bu gün bir iki tekeri daha tarihten sildim bunların alayına ölüm gibi bir başlık açabilirdi.
    3.lütfen moderatörler bu konu tümden silinebilir mi?her forumda var hatalı mesaj bildir olayı bu forumda da var mı yoksa yok mu?
    4.ben geçengün konulara başlık ve içerik kısıtlaması konsun derken bu tip konuları da kast etmiştim millet modifiye konuşmak yasaklansın anladı(oda bir yerden sonra sınırlı olmalı bence[url
    adlı üyeden alıntı
    http://www.motosiklet.net/forum/site-duyurulari-oneriler-elestiriler/34277-konulara-icerik-ve-baslik-sinirlamasi-getirilse-nasil-olur.html[/url]
    Mesajların sağ üst köşesinde sayfa şeklinde kutu var....O şikayet kutusu...Onu tıkla......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede bu konu kapansa daha iyi olcak, tüm konuyu iptal ettirebilecek bi tıklama cinsi varmı,
    karşındaki her zaman acemidir, böyle görmelisin, daha önce de dedim motorcumu ölsün e çektiler konuyu, bart iyi dedi senden kaçmasa sana ne olacaktı, seni sıkıştırdı halt işledi, arkasından gidip aranızı açsan daha iyi olmazmıydı,
    May The Force Be With You

haklısınız arkadaslar sorry yalnıs yaptım yapmamalıydım bıdaha ozen gosterıcem herkesten ozur dılerım konu kılıt lutfen...

Motosikleti
    bu işte yeniyim öğrendiğim ilk kural şu tehlikeyi gördüğümde gerekirse motordan iner kenara çekerim.
    valla arkadaş demese bir de 120 ile gittiğini okumayacaktım.120 ile giderken bir arabaya makas atacak kadar cahil cesaretin varsa valla senle yolda denk gelmek istemem.

Motosikleti
    daelim s2 250
    abi kamyonların geçtiği yolda 120 yapıcan ki motorunun yoltutuşu malum sonra 200bg lik arabayla 1 2 3 diye tehlike atlatıcan ki o aracın rolantisi 120 ya zorlama gazkes yada bırak gitsin yani 1 de bırak gitsin haksızmıyım abi bi hak ver de böyle tehlike atlatma

Alıntı yusufkacmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kamyonların geçtiği yolda 120 yapıcan ki motorunun yoltutuşu malum sonra 200bg lik arabayla 1 2 3 diye tehlike atlatıcan ki o aracın rolantisi 120 ya zorlama gazkes yada bırak gitsin yani 1 de bırak gitsin haksızmıyım abi bi hak ver de böyle tehlike atlatma
    haklısın ben hatasmı kabul edıyorum acemı yalnısı dıyelım oğrenıcez sağ kalırsak...

Motosikleti
    haklısın ben hatasmı kabul edıyorum acemı yalnısı dıyelım oğrenıcez sağ kalırsak...
    valla hata kabul etmek kanun önünde hafifletici etki yapabilir.ben bu sitenin admini olsam ip numaranı alır savcılığa suç duyurusunda bulunurdum.kaza yapan kişi belki de 120 le bariyere çarptığı için ölmüş bile olabilir.
    haberler bölümünü okuyorsan görmüşsün otobanda bariyerde ölen bir motorcu arkadaşın kazası için millet seferber oldu şahit aranıyor.sen kendi elinle resmen suçunu itiraf edip bir de oh olsun ilk defa 2 teker 4 tekeri sıkıştırdı diyorsun.(üstelik ciddiyetten son derece uzak bir üslupla)
    bu forumdaki pek çok aklı başındaki insanın derdi yollarda rahat motor sürmek.kendisine yapılan haksızlıkların intikamını almak değil.

kaza deıl yanı tam anlamı ıle barıyere surttu durmadı bıle ve daha sonra yanımdan gazlayarak gectı gıttı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    var....
    hos olmamıs..................................

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    neyse ya arkadaşımız hatalı olduğunu kabul etmiş, yeterli trafik tecrübesi edindiğinde zaten bu durumlara kendini düşürmeyecektir eminim.

Zaten motorcuların eh büyük sıkıntısı tecrübe eksikliği. trafik deneyimi olan bi sürücü ister motor ister araba direksiyonu başında olsun bi tehlike atlattığı zaman o araçtan bi şekilde kopar, motor gücü üstünse basar gider düşükse yol verir kendini emniyete alır. aynı araçla 3 defa SIKIŞTIRILMAK mümkün değildir.
    tekrar herkese geçmiş olsun...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)