Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HUDSON LEATHER Motor Giyim Ürünlerini

Motovento
    REKLAM ALANI
    DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Arkadaşlar Hudson Leather'in reklam linkini gördüm sitemizde. Tıklayıp inceledim sitelerini. Peşin fiyat üzerinden 12 ay taksit var. Cordura da olsa, deri de olsa fiyatlar uygun. Ama kullanan arkadaşlar varmı MT'den, varsa görüşlerini paylaşsınlar istedim. Bu montlarda dirsek, omuz, sırt korumaları mevcutmu ve CE normuna uygun bişeymi? Kısacası alınabilirmi? Mesela corduralar arasından motorumun rengine uygun olması ve en önemlisi görünür olmasından ötürü Gri-Sarı diye adlandırdıkları bir montu beğendim. Özellikle bunu kullanan varsa fikirlerini almak isterim. Tekerinizin düz basması dileğiyle
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kkorhann34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    paylaşım için tşk. uygun ürünler...
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!

Motosikleti
    R1200GS
    Rica ederim korhan. Ama aslında esas paylaşım bu ürünleri kullanıp bize bilgi veren arkadaşlar olduğu zaman başlayacak umarım. Ben firmaya mail attım. Korumaları varmış. Hemde bir kat sert kauçuk artı bir katta sert süngerden yapılan bir malzemeymiş. Kol, omuz ve sırt korumaları varmış. Sökülüp takılabilen türden.. Önde iki hava giriş fermuarı arkadanda iki hava çıkış fermuarı varmış. Sökülüp takılabilen kışlık içliğide varmış. Bunlar tüm motosiklet montlarında olan şeyler tabi ama yinede sorayım dedim benim beğendiğim Gri-Sarı modeli için.

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    bence pahalı dostum hem tam resmi büyütüp bakamıyoruz inceliyemiyoruz bilgileri yok bence feyizoğlu çok iyi bu konuda
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Motosikleti
    R1200GS
    İtirazım yok feyizoğlu bildiklerim arasında bir numara diyebilirim her yönden. Ama webden alışveriş yapma konusunda değerlendirmiyorum. Feyizoğlunda pahalı markalar var. He Held ve Ixonlarda var. Geçerken mağazasına uğrayıp baktım. Hiçbişey bulamazsam Heldi sipariş etcem. Ama bu marka hakkında kullanan varmı anlamında bu başlığı açtım. Varsa fikirleri değerlendirelim. Adamlar 12 taksitte yapıyolar. Teşekkürler.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Hudson Leather firma yetkilisi Sayın Cemal Alemdar bey ile görüştüm web siteteleri kısa zamanda yenilenecek. Tüm ürünler hakkında detaylı bilgiler eklenecekmiş.

Şimdilik Ortaköydeki yerine gidip ürünleri inceleyebilirsiniz.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    deri montlar korumalı mıdır acaba ama cheap i sevdim tam almayı düşündüğüm ürün
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    R1200GS
    Arbetus web sitesinden iletişime girip mail adresine sorularını gönder hemen ilgileniyorlar. Bende Cemal Beyden aldığım cevaplar üzerine yukardaki bilgileri sizlerle paylaştım zaten.

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    dün akşam tophaneye uğramadan bir deri pantolon almak için uğramak istedim trafikten giremedim oraya motorla gitmek lazım arabayla gittinizmi yandınız..parkyeri bile bulamıyor insan hafta sonu
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Motosikleti
    R1200GS
    Şu trafik ve park sorunu açısından motorun gözünü seveyim, motor nasıl bişeymiş neymiş ne değilmiş diye beni düşünmeye sevk eden şeylerden biride bu tür problemlere bir çözüm teşkil etmesiydi Bende bir an önce gidebilsemde ürünlerin notunu versem iyiyse hemen alsam diye bakıyorum ama nikah hazırlıklarımdan ötürü şimdilik ortaköye gitmeye zaman bulabileceğimi sanmıyorum. Belki iki hafta sonra kısmet olabilir işleri kolaylarsam..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler