Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Motorsiklet Eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben yaklaşık olarak bir ay önce Honda Motorsiklet Eğitim Merkezinin olduğu Gebze Şekerpınardaki Honda Fabrikasının olduğu yere bir arkadaşımla gittim Fakat Kapıdaki Güvenlik bizi Fabrikaya sokmadı ve Eğitim Merkezine giremeyeceğimizi söğledi. Bizim Oraya gidiş amacımız ise güvenlik sürüşü hakkında ayrıntılı bir bilgi almak ve pisti görmekti ama böğle olunca benimde kafam attı ve eğitim almaktan vazgeçtim.
    Üstelik şu fiyatlara bir bakın
    Güvenli Sürüş 1 280 YTL
    Güvenli Sürüş 2 280 YTL
    Güvenli Sürüş 3 340 YTL
    Güvenli Sürüş 4 190 YTL
    Yolculu Sürüş 110 YTL Kişi Başı

Bu Fiayatlara Rağmen Bu İlgi mi Gösterilmeli ve birde Aranızda bu eğitime giden varsa bu eğitimi gerçekten almaya gerek var mı veya bu iş için başka güzel yerler bilen varsa yazsın lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Selam kardeşim bende hondadan eğitim aldım eğer kuralları okusaydın "kursiyerlerin fabrika alanını gezmesi güvenlik açısından yasaktır" dediğini görür ve gitmezdin ki sen kursiyer bile olamamışken gitmişsin ben verdiğim paranın karşılığını fazlasıyla aldım. motora başlamak isteyen veya kendini geliştirmek isteyen herkese tavsiye ederim...

yanlış bi laf ettiysem affola fakat gerçekler

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    valla fiyatlar ii miş bayağı , diğer eğitim firmaları daha çok istiyolar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    arkadaşlar işin güzel yanı tüm korumaları ve motoru size veriyorlar öğretiyorlar. düştün mü hic bi para vermiyorsun sana yeni bi motor cekiorlar sen eğitime devam ediorsun bence tekrar sölüyorum yeni başlamak isteyen herkes kesin katılmalı...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bende honda eğitimi aldım ve çok memnun kaldım bence bu eğitim şart bir kırık 500-1000ytl den başlıyor

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maddi çıkar gözetilmediğini tahmin ettiğim için öyle pisti gezdirip bilgi vermek gibi bir pazarlama şekli uygulamıyorlar diye tahmin ediyorum.

Fiyatlar gayet makul GS2 de 0 km motosikletlere bindik, molalarda buzluklar full dolu, kahvaltın var, öğle yemeğin var, servis var, devrilince tühh be gitti motosiklet diyen yok.

İlla Honda diye birşey yok eşdeğer eğitimi veren her kurum faydalı olabilir.
    Ama kurumlaşmış bir markadan eğitim alıyorsunuz, ufak detaylar insana helal olsun dedirtiyor
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Honda motosiklet eğitimi olmasın o.

Hangi sitedesin? MotoRsiklet.net de mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda motosiklet eğitimi olmasın o.

Hangi sitedesin? MotoRsiklet.net de mi?
    orda motoRsikletmi? motosikletmi onuda ögretiorlar

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Honda Güvenli Sürüş 2 eğitimini eşim aldı. Ben de izlemek için işten iki gün izin alıp onunla beraber gittim. Onun dışında kardeşim de Vedat (vedo) arkadaşımızın motorunun arkasında geldi. Yani bir kişiyi izlemeye üç kişi ekstradan gittik. Ne güvenlik ne de başkası sorun çıkarttı. Hatta biz öğlen yemeğinde sorun çıkmaması için yemekhaneye gitmek istememize rağmen eğitmenler bizi zorla yemekhaneye götürdü ve yemek yedik. Kenarda duran bir Trial motor üstünde de akrobasi hareketleri denedik. Eğitim sonrası CBF500 ve CBF1000 test sürüşü de yaptık.

Eğitimin faydası oldu mu? Evet, belli bir seviyedeki insanlar için oldukça faydalı bir eğitim. Eğitimin kötüsü olmaz. Bence bu işi bilinçli yapmak adına ilk yapılacak şey eğitim almak. Leyla'nın ilk günkü ve ikinci günkü sürüşü arasında ciddi farklar vardı. İlk gün tedirginken, ikinci gün kendine güveni gelip motora çok güzel şekilde hakim oldu.

Bu da ben CBF1000 testi yaprken, motoru biraz zorladım ama olsun, bişi demediler

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    senin kurstan öğreneceklerin için bu bedel az bile.belki yeri gelecek orda öğrendiklerin sayesinde hayatta kalacaksın yada kaza yapmaktan kurtulacaksın.onun için maddiyatı pek düşünme ve kursa ne yap ne et git.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    boy en azından sizi eğitim alanına almışlar kurallar arasında lütfen yanınızda kimseyi getirmeyin diordu bende akm nin önünden yalnız başıma binmiştim servise

Teşekkürler

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için hepinize Teşekkür ederim ama benim şikayetim fiyatlardan çok güvenliğin bize davranışı oldu heni 21 yaşında olduğum için mi veya oraya motorsikletle gitmediğim için mi ne için bilmiyorum ama davranışı hiç hoşuma gitmedi ama sizin anlattıklarınıza göre baya iyiymiş bu eğitim işini tekrar düşünücem

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı songokhu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi çıkar gözetilmediğini tahmin ettiğim için öyle pisti gezdirip bilgi vermek gibi bir pazarlama şekli uygulamıyorlar diye tahmin ediyorum.

Fiyatlar gayet makul GS2 de 0 km motosikletlere bindik, molalarda buzluklar full dolu, kahvaltın var, öğle yemeğin var, servis var, devrilince tühh be gitti motosiklet diyen yok.

İlla Honda diye birşey yok eşdeğer eğitimi veren her kurum faydalı olabilir.
    Ama kurumlaşmış bir markadan eğitim alıyorsunuz, ufak detaylar insana helal olsun dedirtiyor
    ya sole yorum yazmayın yaa..ınsanın gıdıp egıtım alası gelıo valla....
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)