Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Haftasonu Kaçamağı İçin Nereye Gidilebilir?İST

Motovento
    REKLAM ALANI
    strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok bu duruma çok eski üyeler bile düşüyor (: çok takılmamak lazım insanlık hali

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı sewiom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki tamam o zaman

ps: "sen yenisin galiba" diyenleri duyuyor gibiyim
    bugün üye olmuşsunuz hayırlı uğurlu olsun ...

Merhaba,

Bence cok klasik bir cevap olacak ancak AGVA. Gecen hafta arkadaslar ile Wineport Lodge diye bir otele gittik. Inanılmaz aktiviteleri ve maceraları var. Zor parkur ve heyecan isteyene 11 göller vadisi ve Hacıllı magarasına rehberlik hizmeti veriyorlar. Magaranın agzi 10 m yuksekte bir kayanın üzerinde. İple tırmanıldıktan ve surunerek magaranın icinde ilerledikten sonra magaranın icinde bir göle ulasıyorsunuz. Iceriye sarkıtlar, dikitler ve yarasalar var. Magara giris bolgesinde ise cok guzel bir selale.

www.wineport.com.tr adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

merhabalar ağva kesinlikle son zamanların ve her mevsimin istanbullular için tatil mekanı tertemiz nehri doğası denizi herşeyi ile süper bence istanbula yakınlığıyla gerçekten gidilebilir bir yer ağva otelleri arasında benim kaldığım ağva nirvana otel hizmeti ve güler yüzlü çalışanlarıyla tavsiye edebilceğim yer ayrıca yemekleri harika ötesi taş fırında özel yemekler sunuyor kenidizi özel hissediyorsunuz şimdiden iyi tatiller otele ulaşmak isteyen arkadaşlar internet adresinden ulaşabilirler www.agvanirvana.com

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Gönen kaplıcaları cok motorcu geliyor oraya motorla gitmek kismet olmadı ama ..
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gönen kaplıcaları cok motorcu geliyor oraya motorla gitmek kismet olmadı ama ..
    Konu biraz eski ama güncel olduğunu düşünüyorum hele de yazın iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde. Ekşidere gönen dağ ılıcası [bakınız] bende tavsiye ederim. Hafta sonu gidip bir gece kalınıp dönülebilir. Fiyatları uygun havası doğası mükemmel motosiklet ile gidilebilecek güzel bir bölge. Halen Gönen belediyesi tafadından işletildiğinden fiyatları uygun, gerçi 41 derecelik suya bahar aylarında girmek çok daha cazip gelebilir. Yaz sıcağında nasıl olur bilemiyorum. Benimde ailecek sık sık gittiğim ve ailece gidilebilecek bir nokta.
    "Önemli olan acil durumda ne yapacağını bilerek sürmek değil, acil duruma hiç düşmeyecek şekilde sürebilmektir."

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Erkek bayan saatleri yerine erkek ve bayan için ayrı ayrı havuzları olsaydı daha iyi olurmuş.
    Aklına koymuştum ki baktım saatler değişmekte.

Motosikleti
    mondial mt 125
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar haftasonu için bir kaçamak düşünürseniz nereye gidersiniz?
    İstanbul çevresi için konuşuyorum, mesela ben demin en kısa yer olarak adaları biraz araştırdım.Pansiyon-Otellerde fiyatlar 80-150 ytl arası değişiyor.Güzel olanlarında yer yok ama.
    Hadi biraz daha uzaklaşiim dedim kerpeye baktım.varuna diye bir otel buldum ama malesef dolu, çok güzel bir yer ama.gecelik YP 75+kdv.
    Otel kerpe var ama malesef oda dolu.Pansiyonların telefonlarına ulaştım ama neresi güzel bilmediğim için aramadım.
    Bunlar benim ilk başta aklıma gelen yerler.
    Siz olsaydınız İstanbuldan kaçmak için haftasonu mesela sadece cumartesi akşamı konaklamalı ve pazar dönmeli, uygun fiyatlı nereye gidersiniz veya daha önce nerelere gittiniz?
    Bu konudaki fikirlerinizi merak ediyorum...
    Daha çok mekan ismi ve fiyat belirtirseniz memnun olurum...
    abant düşünebilirsiniz? ayrıca herhangi bölgede otel konusunda yardımcı olabilirim.

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkek bayan saatleri yerine erkek ve bayan için ayrı ayrı havuzları olsaydı daha iyi olurmuş.
    Aklına koymuştum ki baktım saatler değişmekte.
    Gece seansı çok keyifli oluyordu onu kaldırmışlar. Hatta internette burayla ilgili çok fazla veri olmadığından ben kendi sitemde bir sayfa açmıştım. Zaten yukarıdada sayfamın linkini verdim. Bir arada motosikletle gitmeyi düşünüyorum. Genellikle hep bahar ve kış aylarında gittik. Üstü açık havuz var ama havuz biraz küçük tabi ve 1 tane olunca bayan erkek ayrı saatleri oluyor. Ama iyi yanı şu: bir girmeye 30-40 dk kadan fazla istesenizde kalamıyorsunuz. 2 saatte pamuk gibi yapıyor adamı. Sonra bayanlar başlıyor bu arada siz odada dinleniyor veya ormanda yürüyüş yapabiliyorsunuz.

Aralıksız erkek hazuvu olsa ılıtmaları lazım suyu yoksa çabuk sıkar insanı. Böyle aralıklı olunca 2 saat arada tekrar girme isteği geliyor
    "Önemli olan acil durumda ne yapacağını bilerek sürmek değil, acil duruma hiç düşmeyecek şekilde sürebilmektir."

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Oylat kaplıcası gibi.bir yer tahminim. Orası da 40 derece. Sabaha kadar girebiliyrdun en son gittiğimde. Benim derdim gece gidip yüzmek yıkanmak sabaha karşı yemeği yiyip erken saatte donup uyumak.

Motosikleti
    Kuba str 250
    Rivaya gelebilirsiniz. Denizi muhteşemdir. Riva Saklı sahilde çok güzel bi kamp alanı mevcut denize sıfır. Mangal olayı yapılıp aynı zamanda da yanıbaşınızdaki denizinize girebilirsiniz. Kamp istemezseniz otel kiralayıp sadece deniz içinde kullanılabilir. Ayrıca akşam yemeğini dereye sıfır restorantlarda yiyebilir plaj da 7/24 açık olan kafelere gidilebilir akşam deniz kenarında yürüyüş yapılabilir. Otel olarak da elmas otel,kaptan otel(havuzlu),rhebas otel,hürrem sultan konağı. Bakabilirsiniz. Ulaşım problemi 2.köprüye 10 dakikalık kadar

Pcxbear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    RİVA'da motorcuların takıldığı yerler var

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gideceğiniz yeri cebinizde ki para belirler. ne diye hortlattınız bu arada konu öğrenebilir miyim

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gideceğiniz yeri cebinizde ki para belirler. ne diye hortlattınız bu arada konu öğrenebilir miyim
    Şimdi hafta sonu nerelere gidilebilir diye tekrar konu açmadan önce mevcut konulara bakarken bunu gördüm sonra kaplıcayıda görünce ekleyeyim dedim. Konu aski ama aslında güncel bir konu diyerek hort ettirdiydim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler