Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway yedek parça ağı yaygın mı?kolay bulunabilirmi?kullanan arkadaslar yardım edin

Motovento
    REKLAM ALANI

keeway yedek parça kolay bulunabiliyor mu yardımlarınızı bekliyorum

bir de 2.el keeway önerir misiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    ben kaza yapmıştım disk yamuk ve sürtüyodu, usta orjinal yerine elinde olan bi tane taktı şimdide takozları dağılmış en sağlam kanuninin ondan takarız diyor.

Keeway Super Light 150 güzel motor 90 km hızı geçmiyceksen
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mohotomax yeterince yedek parça bulunduruyo sanırım ama fiyetları yuksek galiba bana ole gelio ama genel olarak cok fazla sorun cıkarmaz dayanıklıdır digerlerine göre ben mumnunum motorumdan
    true love..

Drift Religion

kanuni tamam ama daha pahalı.popcorn buldum 2004 16000 km 900 milyon.keeway var hurricane 50 600 milyon o da 2005 11000 km

Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kaza yapmıştım disk yamuk ve sürtüyodu, usta orjinal yerine elinde olan bi tane taktı şimdide takozları dağılmış en sağlam kanuninin ondan takarız diyor.

Keeway Super Light 150 güzel motor 90 km hızı geçmiyceksen
    benmde takozlar yalan olmus ben orj taktırıcaktık o ara yoktu taktırmadım sen taktırınca kanuniyi solersn artık nasılmıs

Alıntı ahmet_SBF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni tamam ama daha pahalı.popcorn buldum 2004 16000 km 900 milyon.keeway var hurricane 50 600 milyon o da 2005 11000 km
    kanuni 90cc ama kanuni daha ii 2motoru degerlendiriceksen bence
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    ben bisan roadstar ıma motorlar aynı tip diye motomax bayisinden keeway supershadow un çanta demirinden satın aldım ve 100 ytl verdim.bu parçayı bisanda bulsaydım eğer daha ucuza alabileceğimden kuşkum yoktu ama bulamdım.keeway de parça sorunu fazla yok ama parçalar pahalı genelde.
    keeway kullanan bazı arkdaslar bundan yakınıyodu.
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Motosikleti
    honda dylan
    bende on camurlugu degıstım 20 lıra.on farların oldugu kısmı degıstırecem onada 110 lıra dedıler.bıraz pahalı.ama parcalar saglam.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Ahmet-sbf, keeway macar sertifikalı olup,yurt dışında (amerika dahil) satış pazarı olan,CE standartlarına uygunluk belgesi taşıyan,Türkiye motomax'ın çin üzerinde montajının yapılıp ithal edildiği bir markadır. Piyasada scooter olarak ARN, chooper tarzı olarak super light 150 ve super shadow 250 modelleri sayesinde Türkiye pazarında haklı gururunu ve yerini kazanmıştır...
    Ancaakkk....Bu tatlı kazanç,masrafın ve maliyetin biraz daha düşmesi adına macar keeway'e İstanbul'da fabrika kurma teklifi yapıldığı halde izin alınamayınca!!! Yellowrock tarafından ithal edilen Regal Raptorun üretimi anlaşmasının yapıldığını firma pazarlamacılarından öğrenmiş bulunduk. Zaten motomax ta keewayın neredeyse hiçbir ürünü kalmamış durumda. En şaşalı satışların yapıldığı dönemlerde bile sl 150 modelinde çamurluk,flaşör..vs bulunmuyordu şimdi super shadow için fren teli,gaz teli,debriyaj teli istek faksı elimde mevcut olduğu halde firmada olmadığından bir aydır temin edilemiyor!
    Nette iyi hatırlıyorum ve yazılanlar hala duruyor karıştıran bulur ve okur (motosiklet modelleri-super shadow sayfa 34) ,kanuniden gönderilipte motomax tarafından alınan şahısın, firmaya müşteri maduriyeti ile zarar verdiği kannatindeyim. Üst düzey firma sahipleri müşteri talep ve sıkıntıları ile ilgilenmediğinden maillere cevap verende yok!
    Regalde motomax anlaşması öncesi yapılan alışverişlerde parça sıkıntısı ve garanti teminatında doğabilecek uzun soluklu problemler öncesi satılık ilanlarında resmen patlama olduğunu rahatlıkla farkedebilirsiniz.
    Parça fiyatlarını sormuşsunuz,tamamı dolar üzerinden. Mesela; 2 gaz teli kullanılıyor birisi 6,9 dolar,diğeri 2,46 dolar.
    Arka fren teli 10 dolar,Debryj tel 8 dolar kdv ekle 33 dolar! (sadece tel aksamı) eksoz 283 dolar parçalar ucuz değil. Ama kaliteli.
    Benim tavsiyem artık motosiklet çöplüğü olupta elimizde kalma ihtimali olan motosikletler yerine 4 büyük markadan en ucuz ve ya pahalı japon Almak işin tartışmasız en doğrusu olmaktadır. Olay tamamen ekonomik ise ben yarın bu işten vazgeçtim demiyecek (MESELA MONDİAL) güçlü ve kaliteli hizmet anlayışına sahip firmaları tercih etmek siz motor sevdalılarını uzun vadede mutlu edecektir. Saygılarımla.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

bişi sorcam benm yazlıkta bir keeway hurricanem war seneye gittiimde motor 1 sene yatmış olcak bi sorun çıkartırmı ne yapmama gerekiyor

Alıntı mehmet_38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişi sorcam benm yazlıkta bir keeway hurricanem war seneye gittiimde motor 1 sene yatmış olcak bi sorun çıkartırmı ne yapmama gerekiyor

emin olönce akün bitmiş olacak dişli kutusunun yağını değiştirmak zorunda kalacaksın ve aktarma kayısını bence kontrol et

Motosikleti
    speed 150 naked
    bende de speed 150 var 1.5 haftadır serviste...4.viteste redline a dayandığım anda daha 2800 km deki motor subap kesti parça bekliyorum motomaxtan...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

s.a benm keeway hurricane nin gaz teli koptu ist da nerde bulabilirim bilen warmı?

Alıntı mehmet_38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a benm keeway hurricane nin gaz teli koptu ist da nerde bulabilirim bilen warmı?
    istanbulun nersindensin gaz teli sıradan bi parça her motorcuda bulabilirsin hatta kendin bile degişebilirsin
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    SL150

Dağıtıcısı MOTOMAX olan motosiklet alacakların dikkatine;

Son derece kaypak, iki yüzlü bir yedek parça bölümüyle muhattab olamaya hazırlıklı olun.

Garantiden parça değişimi talebinizi önce olumlu karşılarlar. Ama çektiğiniz faks kaybolur. Olabilir insanlık hali dersiniz. Yenisini çekersiniz. Ama önceki faksta böyle değildi diye ağzından kaçırır. Sonra bu yetkili kişinin bitmek bilmeyem toplantı hali başlar. Anlarsınız ki oyalanıyorsunuz, parçayı vermek istemiyorlar.

Kaybettiğiniz zamana mı yanasınız? Cebinizden çıkacak paraya mı? Hayır hiç olmazsa baştan söyle vermiycem diye. Çocuk mu kandırıyorsun. Ama söylemez aklı sıra hayır demiycek. Böyle ciddiyetsizler işte.

garikan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 1000 Vstrom
    motomax ali diye tam bir ş............biri var adama 10 gece hergün telefon actım ......................dedim motor güzel ama yanlış adamlar işin içinde.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
    motora binen, gündüz rüya görmez!

konu biraz hoorrttt olucak ama kusura bakmayın.
    parçalar o kadar geç gelmese de fiyhatları aşırı derecede pahalı lanet olsaı arka diskin fiyatı 30 milyon bi de 8 milyon kargo parası var nerden çıktıysa kargo parası her parçadan o kadar para alınıcaksa.
    parasızlığın gözü kör olsun parça geldi ama ben hala değiştiremedim arka diski.
    sanki bana yamaha nın hondanın parçasını satıyorlar dandirink çin malı işte bi de macarız cart curt ayağı yaparlar

çok kolay bulunuyor tedirgin olma
    xddx

keeway sl150'nin arka çamurluk ve arka sinyallerin bağlı olduğu fren lambası grubuna acilen ihtiyacım var izmir'de nerede bulurum arkadaşlar bilen varsa lütfen yardım etsin, şimdiden teşekkürler

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı garikan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomax ali diye tam bir ş............biri var adama 10 gece hergün telefon actım ......................dedim motor güzel ama yanlış adamlar işin içinde.
    Gitti Motomax.. geldi Tekay... Parçalar biraz daha ucuzladı diye biliyorum!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)