Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

DZR 2 Köpek KOVUCU aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    www.icten.com.tr adresinden köpek kovucu getittirdim. DAZER 2 adlı kovucunun resimleri altta gördüğünüz üzre.FİYATI 50 YTL.ama gerçekten hakkını veriyor. köpeği 5 ile 7 metre arasında fark edilir şekilde rahatsız ediyor ve köpek alıp başını gidiyor.yani gerçekten etkili. deneme yaptım Evimizin orda Saldırgan bi arkadaş vardı .Her motorla geçtiğimde kovalıyordu.ama dün köpek nerden geldiğini şaşırdı ve dönüp gitti. arkada kemere takma kancası da var.en alttaki resimde telefonumla yanyana koydum büyüklüğü normal cep tlfnu kadar yanlız kalın. kullanışlı bi alet tavsiye ederim

[B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba 165-25
    bende bu devrenin şemasını bulup kendim yaptım ama pek frekansını tutturamadım bazı köpekler giderken bazıları hiç oralı değil bir tanede ben alıyım ,bendede aynı dert var.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    hay allah neler duyacazzzzzz köpek kovar hıııı muhahahahahahaaaa hemşoooo öldürürsün adamııı sıcaktan zaten hayvanların başına güneş geçmiş kafayı kaldıramıyolar sen bide tut frekansla felan rahatsız et oldumu hiç böyleee

Tam benim ihtiyacım olan şey. Bilgi verdiğin için teşekkürler. Bir de işe yaramadığı durumlar olursa burada yazarsan sevinirim.

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay allah neler duyacazzzzzz köpek kovar hıııı muhahahahahahaaaa hemşoooo öldürürsün adamııı sıcaktan zaten hayvanların başına güneş geçmiş kafayı kaldıramıyolar sen bide tut frekansla felan rahatsız et oldumu hiç böyleee
    kardeş napalım ya.. bizim mahalledeki Şerefsiz köpek rahat durmuyor.... bigün düşücem diye korkuyordum.şimdi köpek beni gördüğü zaman 2-3 kere düşünüyo heralde SALDIRSAM MIIII SALDIRMASAM MIII diye
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşe yarıyorsa çok işlevsel olur.İşe yaradığını söylemişsin,acaba ne kadar zaman tam randımanlı çalışabilir.
    Birde bunu alan arkadaşlara tavsiye,nasıl olsa kovucu var diyip köpeği kızdırmaya kalkmayın Sonra "kovucu kovalamadı,köpek beni kovaladı ve ıssırdı" yazan bir başlık görmeyelim

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşe yarıyorsa çok işlevsel olur.İşe yaradığını söylemişsin,acaba ne kadar zaman tam randımanlı çalışabilir.
    Birde bunu alan arkadaşlara tavsiye,nasıl olsa kovucu var diyip köpeği kızdırmaya kalkmayın Sonra "kovucu kovalamadı,köpek beni kovaladı ve ıssırdı" yazan bir başlık görmeyelim
    Korkma, bu cihaza ilgi gösterenler muhtemelen benim gibi köpek tırsakları olacağı için asla ve asla bir köpeği kızdıracak aksiyon içinde olmazlar sanıyorum

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göreceğinden emin olabilirsin.

Uludağa her çıktığımda düşmeme ramak kalıyor sırf köpekler yüzünden. Pek tırsmam ama o dişleri görünce ayakları kaldırıp kornaya basılı tutup gaz açışımı görmelisiniz.

Çokta pis koşuyorlar ya. KApışıyoruz resmen. 600cc ye geçmek lazım artık
    Okan ACAR

Alıntı Carcharoth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Göreceğinden emin olabilirsin.

Uludağa her çıktığımda düşmeme ramak kalıyor sırf köpekler yüzünden. Pek tırsmam ama o dişleri görünce ayakları kaldırıp kornaya basılı tutup gaz açışımı görmelisiniz.

Çokta pis koşuyorlar ya. KApışıyoruz resmen. 600cc ye geçmek lazım artık
    Köpek kovucuya rağmen mi?

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    50 ytl'm olmadığı için şimdilik tekmeyle idare ediyorum
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    [QUOTE=msoysarac;741427]kardeş napalım ya.. bizim mahalledeki Şerefsiz köpek rahat durmuyor.... bigün düşücem diye korkuyordum.şimdi köpek beni gördüğü zaman 2-3 kere düşünüyo heralde SALDIRSAM MIIII SALDIRMASAM MIII diye [/QUOTbirtanede bizim orda var ama bu it kim korkuyor kim korkmuyor biliyor benim yuzume havlamıyor arkamdan havlıyor durdummu arkasını dönup gidiyor
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

eMRe-81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx3i Evo , R 1150 Gs
    yazık bee düşünüyorum da ewe gelip kapıyı actıgımda köpeklerim üzerime atlıyamıyacak zaten korkuyolar motordan
    4 Teker Bedeni 2 Teker Ruhu Taşır ..

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 ytl'm olmadığı için şimdilik tekmeyle idare ediyorum
    ya kardeş o tekme işi biraz tehlikeli.cünkü o gözü dönmüş şerefsiz lastiği kovalamayı bırakıp ayagınla ugraşıyo.daha da kötü oluyor.

Alet 9 wolt'luk pil ile çalışıyor.işin en güzel tarafı Çin değil,ABD üretimi.zaten dış kısmından herşey anlaşılıyor.Kalitesi flan....

Normalde alet elinizdeyken çıkarttıgı sesi duyamıyosunuz.ama kulagınıza dogru getirdiğinizde İNSANI KASACAK ŞEKİLDE Bİ DİİİİİT diye bi ses duymanız mümkün.ve anında geri çekiyosunuz kulanızdan.şuana kadar memnunum... sorun yok.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı lütufpaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köpek kovucuya rağmen mi?
    Yok yok. Köpek kovucu kullanmıyorum
    Okan ACAR

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı msoysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş napalım ya.. bizim mahalledeki Şerefsiz köpek rahat durmuyor.... bigün düşücem diye korkuyordum.şimdi köpek beni gördüğü zaman 2-3 kere düşünüyo heralde SALDIRSAM MIIII SALDIRMASAM MIII diye
    Sen bi kaç kere daha oyle geçersen o alete ihtiyacın kalmayacak kesin.Köpek koşullanmış olacak

Bu aletlerin hödük insan kovanlarınıda yapsalar daha yararlı olur bence

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    aklımda olsun demek artık etrafımı sarıp havlamayacaklar
    ama arkadaşlar aklınızda olsun olurda havlayarak üzerime gelen bir köpek oldumu yavaşlıyorum boşa alıyorum. bi kaç metre kaldımı öyle bir gaz verip bağırtıyorumki motoru şapşallaşıyorlar hatta korkup kaçanı da oldu. sonra yolunuza devam edin oyalanmadan. şaşkın şaşkın arkanızdan bakakalsınlar
    ...garip... bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125
    Alıntı asfalt meleği adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi kaç metre kaldımı öyle bir gaz verip bağırtıyorumki motoru şapşallaşıyorlar hatta korkup kaçanı da oldu.
    evet bu da iyi fikir... bunu da ayrıca denicem...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    bende o işi gazla yapıyorumda
    helal olsun sana çok duyarlıymışsın
    benim mahallemde tek bi köpekle sorunum olsa onu kaçırcak bişey deil, ortadan kaldırcak bi çözüm ararım))
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Yamaha X-Max
    Hepsiburada.com'da var kullanıcı yorumlarını okuyun,benim kafam karıştı.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence ıyı bı alet hele de gunumuzde sokaklarda haddı hesabı bellı olmayan sokak kopeklerı varken...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)