Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

DZR 2 Köpek KOVUCU aldım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı diş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir astsubay arkadaşım komutanın emriyle eski model bir tabancayla hastalıklı köpekleri vurmuş ama kurşunların ucu yuvarlak olduğu için köpeklerin kafatası delinmemiş sonra kalbinden vurmak zorunda kalmış yani tabancayla ateş edilse bile köpeği öldüremeyebilirsiniz.Bir kampçı arkadaşımda ayılara karşı amonyak taşıyoruz yanımızda demişti ayının gözüne sıkıyorlarmış ayı saldırınca sanki kurtulacak.Köpek için Amonyak veya Tuz Ruhu denenebilir ama dikkatli kullanmak lazım tuz ruhu yanlışlıkla kendi üstünüze gelirse öttürür , köpeğin üstüne dökmeyi başarabilirsen sanırım köpek kaçar ve birkaç gün içinde enfeksiyondan ölür , saf asit yani.
    Tuz ruhunu sizin içmenizi öneriyorum ben. Zira içgüdüsel olarak bölgesini veya yavrusunu korumaya çalışıp biz sürücüleri kovalayan köpeklerden daha tehlikelisiniz. ALLAH akıl fikir ve yanında da biraz vicdan versin size.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı diş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir astsubay arkadaşım komutanın emriyle eski model bir tabancayla hastalıklı köpekleri vurmuş ama kurşunların ucu yuvarlak olduğu için köpeklerin kafatası delinmemiş sonra kalbinden vurmak zorunda kalmış yani tabancayla ateş edilse bile köpeği öldüremeyebilirsiniz.Bir kampçı arkadaşımda ayılara karşı amonyak taşıyoruz yanımızda demişti ayının gözüne sıkıyorlarmış ayı saldırınca sanki kurtulacak.Köpek için Amonyak veya Tuz Ruhu denenebilir ama dikkatli kullanmak lazım tuz ruhu yanlışlıkla kendi üstünüze gelirse öttürür , köpeğin üstüne dökmeyi başarabilirsen sanırım köpek kaçar ve birkaç gün içinde enfeksiyondan ölür , saf asit yani.
    Nasıl insanlar var demekten kendimi alamıyorum. Sana insan demekten utanıyorum. Caniliğe ramak kalmış adamın zihniyeti haberi yok. Adam demekten de utanıyorum...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl insanlar var demekten kendimi alamıyorum. Sana insan demekten utanıyorum. Caniliğe ramak kalmış adamın zihniyeti haberi yok. Adam demekten de utanıyorum...
    ben utanmamak adına insan demeyi reddediyorum..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    "Tabanca mermisi yuvarlak diye köpek ölmüyor" ne demek yaw?

Ben, hayatımda bir defa köpek öldürdüm, ve tabancayla.

Nasıl oldu anlatayım:

2000 Yılı, Güvenlik memuru olarak çalışıyorum.Çalıştığım yerde sokak köpekleri de var ve bir tanesini çok seviyorum, ellerimle besliyorum.

Köpeklere bir hastalık geldi, şöyle ki; köpek önce durgunlaşıyor, yerinden kıpırdamıyor, sonra arka ayakları tutmamaya başlıyor, köpek haliyle ihtiyaçlarını yerine getiremez oluyor ve mikrop kapıyor, aç kalıyor, sonrası...Aşırı zayıflama, enfeksiyon ve acılar içinde, uluya uluya ölme...

İşte, o çok sevdiğim ve ellerimle beslediğim köpek te bu hastalığa yakalandı.İyileşir diye bekledim, daha kötü oldu, ayakları felç olunca, baktım köpek acı acı yüzüme bakıyorç

Daha fazla acı çekmesine dayanamadım, çıkardım tabancayı ve O'nu vurdum.

Bazen, aklıma geldikçe hala düşünüyorum "Doğru mu yaptım" diye...

Doğru yaptım, çünkü, veteriner -:"Kurtuluşu imkansız, diğerleri gibi ölecek" demişti.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu köpeklere hoşt demek pek işe yaramayabilir , benim hipotenüs taktiği de fıss ama herzaman bir B planım vardır , B planımızı açıklıyorum : kelime-i şahadet taktiği
    Bunlar köpekmi ya gergadana benziyor aboovvv

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şu en alttaki resim rüyalarıma girecek zaten çok korkunç bişi ya

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    şu en alttaki resim rüyalarıma girecek zaten çok korkunç bişi ya
    zombi gibi birsey dimi..böyle birseyle karşılaşmak istemem
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    şimdi bişiler demek şart burada köpek kovucu işe yarıyorsa alınabilinir şu fotodakilere yaramıyorsa gerek yok almaya ama şu var motorsikleti tehlike altına alabilicek derece cüssesi ne olursa olsun denemek lazım .

Köpekleri durduk yere öldürmek akıl sağlığı gelişmemişler için normal olabilir .Fotodakiler saldırırsa gözünü bile oyarım o ayrı konu tiplere baksana zaten bunları beslemek Kanun nezlinde yasak.Bi insanın boğazına yapıştımı aç çenesini açabiliyorsan o esnada ısırdığı kişi ölmezse bide o var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 PM ----------

Alıntı GTim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    altı üstü KOPEK ya herşeye para vermeyin höyttt deyin kaçar qider haycancağızz
    ya gitmezde ön tekerin altında kalıp düşmeme sebep olursa ne olacak yada aniden önüme atlayıp refleks ile manevra yapacam diye gene yere yapışırsak ozaman ne olacak? Arkadaşlar yolların güvenliği için eğerki araba da iseniz baktınız hızlısınız ve manevra kaza riski taşıcak köpeğe çarpın gitsin çünkü sizin ve araba içerisindeki diğer canlar onunkinden değerli değil.Motorsiklet için bunu söyleyemicem çünkü bu çarpma motorsikletlinin düşmesine yol açabilir zor bir durum gerçekten.

Bu aleti korna gibi monte ettirmek münkün değilmidir acep?
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şu resimdeki arkadaşlar için düşünüyorum fakat hiç bir çözüm bulamıyorum . gözüne kestirdiyse mutlaka gelip bir tarafınızdan yakalayacaktır . tek güzel yanı ısırdığı yeri bırakmaması mesela kolunuzdan yakaladıysa kolunuzu bırakmaz , dolayısıyla başka bir tarafınıza zarar vermez . ama boyundan falan yakaladığını düşünemiyorum , direk nakavt

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Köpek peşinize takıldığı zaman durup dönüpte sizin onları kovalamanızda işe yarıyor bu sefer onlar sizden kaçıyor çok denedim ama ne varki yolunuzu değiştirdiğinizden işe yada yetişeceğiniz yere geç kalıyorsunuz

Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bişiler demek şart burada köpek kovucu işe yarıyorsa alınabilinir şu fotodakilere yaramıyorsa gerek yok almaya ama şu var motorsikleti tehlike altına alabilicek derece cüssesi ne olursa olsun denemek lazım .

Köpekleri durduk yere öldürmek akıl sağlığı gelişmemişler için normal olabilir .Fotodakiler saldırırsa gözünü bile oyarım o ayrı konu tiplere baksana zaten bunları beslemek Kanun nezlinde yasak.Bi insanın boğazına yapıştımı aç çenesini açabiliyorsan o esnada ısırdığı kişi ölmezse bide o var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:16 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 PM ----------

ya gitmezde ön tekerin altında kalıp düşmeme sebep olursa ne olacak yada aniden önüme atlayıp refleks ile manevra yapacam diye gene yere yapışırsak ozaman ne olacak? Arkadaşlar yolların güvenliği için eğerki araba da iseniz baktınız hızlısınız ve manevra kaza riski taşıcak köpeğe çarpın gitsin çünkü sizin ve araba içerisindeki diğer canlar onunkinden değerli değil.Motorsiklet için bunu söyleyemicem çünkü bu çarpma motorsikletlinin düşmesine yol açabilir zor bir durum gerçekten.

Bu aleti korna gibi monte ettirmek münkün değilmidir acep?
    ben bu kadar ciddiye alınacağını tahmin etmemiştim gerçi hazırlıklı olduğumdan olsa gerek açıklamasınıda yapmıştım SPREY aldın sıktın işe yaramadı ne yapıcan içten içe korku seni bayıltana dek birkaç saniyen var ısırılıp bayılmak mı düşüp bayılmak mı
    Ölü numarası işe yarıyormuydu bu hayvanlarda?
    bence saldırıya qecmeden tek teker yapabilirsek yırtarız gibime geliyor tabi bu scooterlar icin biraz daha zor bir hareket olurdu heralde.Olur ya birgün başıma gelir sizinle daha ayrıntılı paylasırım suan süs köpekleri (fifiler) av kurt çoban köpekleriyle uğraşıyorum pek sorun yarattıklarınıda söyleyemem qecinip qidiyoruz.

Bu tabiatın kanunu kaçan kovalanır.Kaçmıcaksın deniceksin qöriceksin.
    Madem bu kadar takıntı haline qetiriyorsun bu olayı çözüm arıyorsun ciddi ciddi el bombası taşı yanında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:58 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:33 AM ----------

buda benim favorim FİFİ

Motosikleti
    yamaha xt125r
    arkadaslar bazıları sankı kopek deil gaza basıp uzayamasan allah muhafaza motordan alır adamı hayvanlara zarar vermektense 50tl vermeyı yeğelerım hem kendımde zarar gormus olmam aynı aletı yumurta posedıne koyup denıze gırsek neyse geyığe bağlamıyım sonucta gusel bı alett

Forumdan Uzaklaştırıldı
    fino olsun canımı yesin bizim mahallede vardı bi tane , beni ne zaman görse arkamdan gelip havlamaya başlardı ben arkamı dönünce kaçıp giderdi çok tatlıdı minnacık bişi bütün köpekler öyle olsa keşke

Motosikleti
    Kawa ZX636
    buji taşımak , pitbull taşımakdan sonra birde tuzruhu geldi hayırlı olsun

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    GTim @ köylere gitmişsen azcık da olsa bilmen lazım köpekler çoğu zaman lastiklere saldırır

Ön kaldırma esprisi komik değil motorsikletli için .
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

köpeklere ölüm

Arkadaşlar düz yolda köpekten kim korkar ki.Siz 1. 2. vitesle gitmek zorunda olduğunuz dağa yollarında çoban köpekleriyle uğraşan bana ne diyeceksiniz.
    bazen üçü birden geliyor tekiyle başaçıkabilirim ama 2 hatta üç tanesi birden geliyor.
    Valla ben kafaya koydum, köpeği öldürmeyecek ama beni asla unutturmayacak
    patlayıcı şeyler kullanacam
    Valla göçerlerin köpeklerinden korkumdan nerede bir yürük çadırı ya da sürü görsem kaçıyorum, onurum inciniyor ama...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kesin alırım bende

Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GTim @ köylere gitmişsen azcık da olsa bilmen lazım köpekler çoğu zaman lastiklere saldırır

Ön kaldırma esprisi komik değil motorsikletli için .
    iyi ya işte ön tekeri kaldırabilirsen eğer saldıracak pek yer kalmıyor

fino olsun canımı yesin bizim mahallede vardı bi tane , beni ne zaman görse arkamdan gelip havlamaya başlardı ben arkamı dönünce kaçıp giderdi çok tatlıdı minnacık bişi bütün köpekler öyle olsa keşke
    Bütün köpekler FİFİ dir mantığıyla yola çık sen.Tüm köpekler doğduğunda FİFİ taaaki içindeki canavar uyanıncaya dek

birde dolmuşcu.ve taksici kovar çıkarsalar ne iyi olur
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    o köpek kovucunun pili bir azlızsa dikkat et
    yine çıldırıyorlar ama bu kez insanın üzerine geliyorlar
    ya en iyisi bekleyin havlar havlar gider zaten durmanızdan bile korkuyorlar
    hayvan sanki karnını doyurmak içinmi kovalayacak
    büyük ihtimal korktukları için
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)