Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bagdat Caddesi Niye Asfaltlanmiyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    mabad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    sen rr la gazlama diye yapmıyo olabilirlermi hakkı

gerçekten ben cadde yolunu cok kullanan biri olarak hiç beğenmiyorum belki hakkaten hız yapılmasın diyedir belki de hükümetin hedef kitlesi bu kesimde oturmadığı içindir

umarım istanbulun en işlek caddelerinden biri olan caddeye adam akıllı bi yol yaparlar.aslında pek ummuyorum ama ksımet belki bitanesinin oğlu parasız kalırda ona ihale verirler..(son cumleyi mazur gormeyin lütfen,zira mazur görmek bizi daha çok geriye götürcek birtakım insanlara destek vermek olabilir mi bilmiyorum)

not:mesaj silinme sebeb taşıyan öğeler içeriyor olabilir bunu mazur görün

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    `cadde gazlamasinlar diye asfalti yenilemiyorlardir`
    boyle bir dusunce olabilir mi ya. bizim polisimizin eli armut mu topluyor. her aksam koprude besiktas katiliminin oldugu yerde nasil bir tane polis arabasi duruyorsa yarisanlari da engellemek icin o arabadan bir tane de sozunu ettigimiz bolgede durmali. bak bakalim bir daha yarisan cikiyor mu.

eger insanlarin aklina ilk anda bu yazinin en ustundeki cumle geliyorsa kurallar tam anlamiyla islemiyor demektir ki taksicilerde de bu aralar renk korlugu basladi galiba. kirmizilari da yesil olarak goruyorlar herhalde ya da hep bana denk geliyor boyle seyler.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Shamyl
    Bağdat Caddesi'nin hangi kısmını beğenmiyorsunuz anlayamadım ben?
    Abi düzgün olan bir yeri yok ki, nereyi söyleyeyim. Dikkat edersen şikayet eden 1-2 kişi yok, çoğunluk asfaltın kötü olduğunu söylüyor. Normal süratlerde bile gitsen zıplaya zıplaya gidiyorsun, asfaltta deformasyonlar var, kanalizasyon kapakları asfaltla aynı seviyede değil.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim evin önü neden asfaltlanmıyor? hala çakıl. bir gün düşersem sorarım ben size.
    ==============================
    ==============================

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı richy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim evin önü neden asfaltlanmıyor? hala çakıl. bir gün düşersem sorarım ben size.
    Bizim yöneticilerin zihniyeti o zaten. İlla önce sana birşey olacak ondan sonra kapatacaklar.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hahahhaha
    dün akşam bi arkadaşım arıyor
    - gogoooooo
    -efendim
    -bu caddebostandaki bozuk yollaru tıraşlayıp rogar kapaklarını ortada bırakanların ........
    -niye olm ne oldu?
    -... rogar kapağını ortada bırakmışlar yerden 10 cm yüksekte bende üstünden uçtum teker yapim derken
    -)
    -olm gülme lan

vs...vs....
    GKN MOTORS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bagdat caddesi gibi elit ve popüler bir mekanın asfaltlanmamasına imkan yok.bence de bunun tek sebebi süratli yarışların yapılmasına engel olmak.bilindiği uzere gectiğimiz yıllarda bu semtte cok kazalar ve cok acılar yasandı.o semtte oturan onemli kişiler,iş adamları da var bildiginiz gibi bizim ülkemizde bir telefona bakıyo işler.mutlaka asfaltlanırdı orası.Ama tek sebep yapılan hız yarışları diye düşünüyorum
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler