Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan 100A cup
    Öncelikle benim motorum lifan 100A cup 2013 model arkadaşlar motorum 123 felan yapıyor ama bu bana yetmiyor ben motoru daha da hızlandırmak istiyorum hava filtresini değiştirince motor hızlanıyor felan diyorlar doğrumu birde piston 125 lik yaapılabiliyormus onları bir detaylı anlatırmısınız. peki debriyaz balatasını 125lik taktırabiliyoruzmu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    bi bitmediniz a....

shadowmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL 200
    100 CC motorun havasıyla / filtresiyle vs oynamayın, bu dinamikler bir bozuldu mu sonu gelmez ...adı üstünde işte 100CC, dha fazla güç ve hız için motor değişmek gerekiyor, yanlış anlamayın birçok arkadaşımız bu şekilde davranıp sonra başka teknik problemler yaşıyor, uyarı amaçlı yazıyorum

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı TermeMotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle benim motorum lifan 100A cup 2013 model arkadaşlar motorum 123 felan yapıyor ama bu bana yetmiyor ben motoru daha da hızlandırmak istiyorum hava filtresini değiştirince motor hızlanıyor felan diyorlar doğrumu birde piston 125 lik yaapılabiliyormus onları bir detaylı anlatırmısınız. peki debriyaz balatasını 125lik taktırabiliyoruzmu.
    senin motor 130 çok rahat yapar öncelikle yapman gerken karburatör memesini genişletmen lazım bunun için 10 luk çivi veya sivri bir demirle genişlet lastik havalarını 50 ps bas ön arka aynı olucak egzoz çıkışını genişlet.
    sanayideki egzozcular yapar. iki frenide iptal et balataları sök.
    sonra yola çık hala hayattaysan 200 cc veya 250 cc bir makina al.

bu yazı ağır oldu değilmi bencede ağır oldu 100 cc makina teknolojisi bu kadar hatayda apaçiler 100 cc ve 150 cc ile 150 km yapabilmek için ölümle dans ediyorlar. senin kullandığın makina yakıt tasarrufu için ideal bir makina hız veya başka bir amaç için değil.
    obarey bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    Lifan 100A cup
    saolun arkadaşlar

Motoru hiz yapmasi icin zorlama. o parcalarin dayanabilecegi kapasite var motorun orjinalini bozdunmu o motordan bi daha hayir gelmez surekli ariza verir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)