Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce Hangisi ?

Katılımcı sayısı
320. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda 600 RR

99 30.94%
  • Yamaha R6

88 27.50%
  • Suzuki GSX-R600

84 26.25%
  • Kawasaki ZX-6R

49 15.31%
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Honda 600 RR-Yamaha R6-Suzuki GSX-R600-Kawasaki ZX-6R

Motovento
    REKLAM ALANI
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hırçın mırçın değil ya , kim demiş hırçın diye

Hatta bugün Mert, Zx6r la bir tur attıktan sonra, "ulen tam kız motoruymuş bu yumuşacık" dedi.

Daha motoru bugün ilk kez kullanabildim. 0 olduğundan ve pek huyunu suyunu bilmeidğimden 240'ı geçmedim. Bu aralıkta da pek bir hırçınlığını görmedim, hatta tam tersi çok söz dinleyen bir makine.
    İnşallah böyle devam eder

Ama servis konusunda istanbulccc'ye katılıyorum. Tabiki Honda'nın yerini hiç bir marka tutamaz bencede.

Ayrıca başlıkların birleştirilmesini talep edeceğim. Burada da güzel paylaşımlar var.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-zx-6r-6.html
    çiçek z moto son 1 yıldır geçrekten çok iyi, gerek hizmet gerek sürat gerekse yedek parça konusunda..
    eski kötü imajını silip yepyeni müşteri odaklı bi imaj çizme peşindeler ve doğru yıldada gidiyorlar.
    belki hondadaki gibi hot line geçtirip 10 günde parça getiremessin ama servis konusunda sıkıntı yaşamıyacağından emin ol
    GKN MOTORS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Hatta bugün Mert, Zx6r la bir tur attıktan sonra, "ulen tam kız motoruymuş bu yumuşacık" dedi.
    Bende derim onu, 2 saat gaz koluna asılmaktan bileğim koptu.. 276-277-276-277 kız motoru işte 277 sağdan sağdan ağır ağır manzaraya baka baka gezecen.

Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f al tecrübe kazan sonra direk 1000cc ye geç
    600F'de tecrübe kazancak adam 1000RR'da da kazanabilir, 600F sürmesi çok daha zor bir makine.

Ha bu lafımıda 600f'le başlansın olarak yorumlamasın kimse, her insanın kapasitesi bir değil, kapasitesi olmadığı halde hırs yaparsada insan kendisini öldürür.

Ben herkese motosiklet sürmeye Today50 gibi bir makineyle başlamasını, ama trafiği araba ile öğrenmesini öneririm. Sonra 600F kullanabileceğine inanıyorsa 1000RR'ı öttürür zaten.

Tutupta hangi 600'lük daha iyi hangisini alayım diyorsa, ya bi yerde geberir gider, yada kafe önüne çekip bu benim kızlar diyerek piyasa yapacaktır, bizene neyle başlarsa başlasın bu camiaya yedek parçada lazım.

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende derim onu, 2 saat gaz koluna asılmaktan bileğim koptu.. 276-277-276-277 kız motoru işte 277 sağdan sağdan ağır ağır manzaraya baka baka gezecen.
    Daha dur yaa, bebek o. 160 km.'de

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çiçek z moto son 1 yıldır geçrekten çok iyi, gerek hizmet gerek sürat gerekse yedek parça konusunda..
    eski kötü imajını silip yepyeni müşteri odaklı bi imaj çizme peşindeler ve doğru yıldada gidiyorlar.
    belki hondadaki gibi hot line geçtirip 10 günde parça getiremessin ama servis konusunda sıkıntı yaşamıyacağından emin ol
    Ya adamların ilgi ve alakalı hakkıdna yorum yapamam tabiki, daha hiç gitmedim ama Honda ile kıyaslayınca illaki bir tereddüt yaşıyorsun, evimin 15 kmlik çemberi içinde 10 tane honda bayiye rastlarım. O bakımdan dedim.

Servis konusunda da bilmeyen adamı bızıklıyorlar, birazda muhabbet lazım tabiki. O işleri aYe 'ye devrediyorum.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedeni basit Türkiye Distribütörü eskisi(Bknz. Sokakta ss'lere Kawasaki mi denmesi) gibi çalışmıyor da ondan, mesala Honda veya Yamaha gibi fanatik kitlesi yok denecek kadar azdır.

Türkiye dışında durum farklı, eğer ingilizcen varsa aşağıdaki forumları takip etmeni öneririm.

http://www.kawiforums.com

http://www.ninjette.org/

Hırçınlıktan kastım motorun aktardığı gücü zaptetmek

Saygılar.
    Bu güne kadar max 160 (artçı olarak ) yapmış kendi sürdüğü motorda da 90'ı görmüş birisi olarak sanırım benim için yeterince hırçın şekli şemali ve karakterli görüntüsü gerçekten cezbedici... Linkler için teşekkür ederim

Daha motoru bugün ilk kez kullanabildim. 0 olduğundan ve pek huyunu suyunu bilmeidğimden 240'ı geçmedim. Bu aralıkta da pek bir hırçınlığını görmedim, hatta tam tersi çok söz dinleyen bir makine.
    İnşallah böyle devam eder

Ama servis konusunda istanbulccc'ye katılıyorum. Tabiki Honda'nın yerini hiç bir marka tutamaz bencede.

Ayrıca başlıkların birleştirilmesini talep edeceğim. Burada da güzel paylaşımlar var.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-zx-6r-6.html

İnşallah hep söz dinler güle güle kullanmak nasip olur

Motosikleti
    cbr 600Fsport
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu 4 model arasında hangisi tercih edilmeli ? 14.000 YTL limitli bir bütçe ile ?
    Lütfen Açıklama yaparsanız sevinirim.
    Honda 600 RR-13.000 YTL / 2003 Model
    Yamaha R6-13.000 YTL / 2003 Model
    Suzuki GSX-R600-14.000 YTL / 2004 Model
    Kawasaki ZX-6R 14.000 YTL / 2004 Model

Benim düşüncem Suzuki ile Kawasaki arasında ?
    kardeşim sana şunu diim honda nın ölü 2003-2004 modeli diğerlerini hem görüntü hem hız hem karizma hem sağlamlık bakımından eller.ben honda derim ama 2003 modeli 13 etmez 10-11.5 arası dikkat et kazık yeme
    YETER Kİ İSTE O SENİ BULUR :cat:

Bence SUZUKİ GSX-R600

MÜKEMMEL BİR MAKİNE

cbr 600 rr

Arkadasım merhaba...kesınlıkle cbr 600 rr ...ama bu bıraz da butce ıle alakalı...saygılar..

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    suzuki gsxr600 kesinlikle

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler