Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce Hangisi ?

Katılımcı sayısı
320. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda 600 RR

99 30.94%
  • Yamaha R6

88 27.50%
  • Suzuki GSX-R600

84 26.25%
  • Kawasaki ZX-6R

49 15.31%
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Honda 600 RR-Yamaha R6-Suzuki GSX-R600-Kawasaki ZX-6R

Motovento
    REKLAM ALANI
    Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4482418
    Bu linkteki motor güzel mesela.Fiyatta uygun.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Hangini alırsan al arkadaşım hepsi JAPON dönüp arkana bakma satmak istersen hepsi satılır tutulan makineler,kişisel tercihim honda 600 rr çünkü artık yerli sayılır ve servisleri mükemmel arkadaşım aldı 16.200 ytl ye 2005 model herşeyinden memnun hayırlısı olsun.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Vaaaaaaaaay bizim Cenk Supersport makina bakıyooor... Rüyamda görsem inanmazdım. Seçmiş olduğun makinalar arasında çok limitlerde kullanan biri olmadığını veya yarışmayacağını göz önünde bulundurursak senin açından performans farkı olmayacaktır. O yüzden hanginin tipi hoşuna gidiyorsa bence onu al. Ancak bu tip makinaları bilen bilmeyen kullandığından makinanın temiz olması çok önemli. Eski model olup diğerlerinden daha temiz makina olabilir. Ben yarış yüzünden artık o kadar çok sanayide bulundum ki, pert olan motorları bile kimsenin anlayamayacağı kadar göz boyayabildiklerini gördüm. O yüzden mutlaka bu işten gerçekten anlayan biriyle almak istediğin motorları incelemeni şiddetle öneriyorum. Sadece dış görünüşü değil, ufak tefek detaylar makinanın başına neler geldiğinin göstergesidir.

@Marlboro Man
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4482418
    Bu linkteki motor güzel mesela.Fiyatta uygun.
    Cenk, Metin'in vermiş olduğu linkteki 600RR 2006 model ve 14250 YTL...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaaaaaaaaay bizim Cenk Supersport makina bakıyooor... Rüyamda görsem inanmazdım. Seçmiş olduğun makinalar arasında çok limitlerde kullanan biri olmadığını veya yarışmayacağını göz önünde bulundurursak senin açından performans farkı olmayacaktır. O yüzden hanginin tipi hoşuna gidiyorsa bence onu al. Ancak bu tip makinaları bilen bilmeyen kullandığından makinanın temiz olması çok önemli. Eski model olup diğerlerinden daha temiz makina olabilir. Ben yarış yüzünden artık o kadar çok sanayide bulundum ki, pert olan motorları bile kimsenin anlayamayacağı kadar göz boyayabildiklerini gördüm. O yüzden mutlaka bu işten gerçekten anlayan biriyle almak istediğin motorları incelemeni şiddetle öneriyorum. Sadece dış görünüşü değil, ufak tefek detaylar makinanın başına neler geldiğinin göstergesidir.
    motor almaya giderken yanında sende git bence, kazıklanmasını önleyici etken olarak

Motosikleti
    daha yok malesef
    ben r6 yada zx636r derim ama fiyatından haberim yok suzukide guzel ama sadace gorüntü olarak cvp verıyorum performansına bişe diyemem
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makinalar eskidikçe yedek parça konusu önem kazanmaya başlıyor... Kawasaki alırsan yedek parça konusunda sorun yaşayabilirsin... Suzuki'nin yedek parça piyasası hakkında pek bir bilgim yok . Yamaha alırsan çok daha ucuza yedek parçalarını bulursun fakat yedek parça getirtmen uzun sürebilir. Honda'ya gelince , Honda'da yedek parça sorunu kesinlikle yaşamazsın fakat Yamaha'ya göre çok daha pahalıdır. Bunları da düşünmek gerek almadan.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CenkKeskin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CERRAHI, croner
    ZX6R tip olarak o kadar değil ama R6 tip olarak benim hoşuma gidiyor R6 da fazla güçlü makina tırsıyorum o yüzden. bide bütçe kısıtlı 2004 modelden yukarsında fiyatlar uçmaya baslıyor mecburen 2. el takılıyorum

camadan Suzuki her yönden dikkatimi cekiyor aslında
    Herkesin hayalinde farkli bir SS vardir.. Benimki de R1 ama R6'ya da hayir demem.. R6 dan tirsiyorsan otekilerden de tirsmalisin bence.. Hepsi 600 cc ve SS makinalar zira.. 100 Km hiza ulasmalari arasinda en fazla 1 saniyelik farklar olacaktir..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

14.000 ytl bütçeye çok rahat suzuki gsx1400 alabilirsin racing değil naked ama 260 kadran var 260 da yapıyor gözlerimle gördüm üst komşumuzda var ben bindiğimde tırstım biraz 2003-2004 modelini 14.000 ytl ye bulabilirsin. ha bu arada 1400cc diye tırsma 600cc racelerle aynı beygir civarı 109 beygir var ve de racelerde genelde konfor bulunmaz aynı güçte konforlu bir makina istiyorsan suzuki gsx 1400 ü tavsiye ederim

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    hepsi birbirinden kral makinalar
    06 olsa gsx-r derdim ama 03 te r6
    hee hepsi kaliteli ve eğer temizse sorunsuz makinalar
    hangisini beyeniyosan onu al derim
    GKN MOTORS

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    cenk hocam bence 2004 kawasakiyi al memnun kalırsın o senın en ıyı 600 cc ı secılmıstı.
    ve kullandıgım motor benım sureklıç.
    sert bı makınada degıl acıkcası tek sorunu dıreksıyonu cok alcak bılekler agrıyo asırı derecede
    ι ωαѕ вσяη ωιтн ωяσηgℓу ωαу вυт ι мυѕт ℓινє

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14.000 ytl bütçeye çok rahat suzuki gsx1400 alabilirsin racing değil naked ama 260 kadran var 260 da yapıyor gözlerimle gördüm üst komşumuzda var ben bindiğimde tırstım biraz 2003-2004 modelini 14.000 ytl ye bulabilirsin. ha bu arada 1400cc diye tırsma 600cc racelerle aynı beygir civarı 109 beygir var ve de racelerde genelde konfor bulunmaz aynı güçte konforlu bir makina istiyorsan suzuki gsx 1400 ü tavsiye ederim
    Burda önemli olan 260 yapması değil ki

Hem gsx'in kasası bana kalırsa çok kötü ..

Hemde gsx arkadaşın aradığından daha farklı bir alet .. Adam SS arıyor sen gsx yazmışsın arkadaşım ..
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda önemli olan 260 yapması değil ki

Hem gsx'in kasası bana kalırsa çok kötü ..

Hemde gsx arkadaşın aradığından daha farklı bir alet .. Adam SS arıyor sen gsx yazmışsın arkadaşım ..
    ne bileyim ben bayaa sevdim o motoru güç 600 lük ss ile aynı

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin hayalinde farkli bir SS vardir.. Benimki de R1 ama R6'ya da hayir demem.. R6 dan tirsiyorsan otekilerden de tirsmalisin bence.. Hepsi 600 cc ve SS makinalar zira.. 100 Km hiza ulasmalari arasinda en fazla 1 saniyelik farklar olacaktir..
    ben halen 600cc SS ler varken 1000cc lerin trafiğe çıkmalarının yasak olmalarını tercih ederim.... pist makinalarını alıp yolda r6nın yapamadığı ne yapacaksınız acaba o fazladan 400cc ile... 400cc fazladan 2 motor eder valla

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bileyim ben bayaa sevdim o motoru güç 600 lük ss ile aynı
    600'lük SS ile aynı ama onun da hacmi 1400cc .. Piyasadaki toyota corolla megane golf gibi arabaların hacmiyle aynı

Ama gsx de sağlam bir alet.. Pek hız için değil zevk makinası o .. Kaptırdın mı gider mi gider orası ayrı

Sanırım 2001 yılında üretimi durdurulmuş .. Ama gerçekten çok şık bir motor bana kalırsa .. Daha sonra 2004 yılında Suzuki GSX 1400Z diye bir model çıkarmışlar .. 2001 modeli daha güzel 2004 yapımının egzozları biçimsiz olmuş
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Kale bodur
    motor budur

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @death
    Kale bodur
    motor budur
    Resmini koyduğun motorun Cenk'in yazmış olduğu modellerle ne ilgisi var? Resimdeki 2006 model ZX-636R...

Konuyla alakasız resim koyacaksak, al sana resim...

1000RR

600RR

ZX-6R

GSX-R1000

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    2008 haziranda alacam demiş arkadaş.
    o zamana kadar köprünün altından çok sular akar, fikri değişebilir veya herhangi bir modele odaklanabilir. yeni bir model gelebilir belki.

eger 2008 hazirana kadar aynı düşüncede kalırsan verdigin listeye göre R6 diyorum.

ss başlıgında bilgi paylaşan arkadaşların yazdıklarına biraz daha fazla kulak verirsen senin için daha yararlı olabilir. bu bir kaide değil, benim kanaatim sadece. ss başlıgındaki arkadaşlardan daha bilgili ve daha tecrübeli arkadaşlar mutlaka vardır.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Eee Cenk? Sen bu konuda ne diyorsun? 2008 ortasında alacaksan bence 2005 veya 2006 model bir motor al derim.

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    honda yaşam onda rr yolları yarar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Cenk senin motosiklet tecrüben nedir ? Yanlış anlama, hiç konuşmadık bu konu da ondan soruyorum.. Motorun neydi ? Kaç km tecrüben var, hangi motorla ?
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler