Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KASK KAFALILAR BURADA (Kask Takmayanlar)

Motovento
    REKLAM ALANI
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    http://www.honda.com.tr/images/motos...ri/main/02.jpg

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.

bu resmin konuyla alakası nedir.?Lütfen forumdaki konuları dikkatli okuyalım..!!

**********X*************************X*******
    AĞIRADAM... SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ossuruktan_teyyare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    Milas, şehir olarak birinci olur kesinn.. Ben ve eşimden başka kask takan yok.
    Her zaman \"yerçekimi\" kazanır.

Heyula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok bu olay çok zor, iyice maymun olduk cümle âleme, elimde bütün gün foto makinesi Japon turist gibi.
    Yokuşta geçme beni, düzde ezerim seni !

Mr-Metal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    euehueh herkes kask peşinde walla :D kendimjasksız çekip yollasam bana da kask verirler mi acaba :D

Ya bu gün 4-5 tane çok güzel yakaladım adamları, keklik gibi yakalndılar. Ama plaka kesin gözükecek mi ya Plakalar ya çok net çıkmıyor ya da önden yakalıyorum, bir de çektiğimiz fotoları buraya mı göndermeşiyiz acaba ?

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    pardon ama yukarıdaki resmı ben koymadımkı bende anlamadım nasıl ve nereden oraya gelmiş??
    AĞIRADAM... SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....

kartalkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN 125

ben yarışmıyorum. Bu resmi görmelisiniz yorum sizin.

kartalkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN 125
    resmi gönderemedim özürdilerim.

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    abi kasksız çıkmayız yola duruncada şapka takarız antalya burası haliyle biraz sıcak memleket değil mi metal kardeş
    MT Motorize07 Antalya Grubu

Ahaha, arkadaslar bir iyi bir de kötü haberim var.

Önce iyisinden basliyorum, 10-12 tane keklik yakalandi. Her gün böyle giderse isler iyi olacak gibi görünüyor.

Ama kötü haber rakipler çok disli ! Aldigim duyumlara göre bazi kisiler isi hastaliga çevirip kamera falan kurmuslar. Günde 100 tane falan çekiyorlarmis.

Ama olsun ben gene de yilmiyorum, kaski alamasam da belki cezayi yiyen akillanir.

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    Arkadaşlar tekteker Arif'in sitesinde ve bazı gösterilerini gördüm dikkatimi çeken bişey oldu kask hiç kullanmıyor aynı şekilde onunla beraber gösteri yapanlarda sadece güvenlik olarak mont giydiklerini gördüm sizce bu işte bi gariplik yokmu
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    Bunlar İki Kişi BeNim Puanıma Etki Yaparmı Acaba

RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    ağustos sonuna kadar hergün 100 foto çeksem yarışmayı kazanabilirmiyim acep? Kuşadasında 2 saniyede bir kask kafalı görmek mümkün.. Şuan ki sonuçlardan haberi olan varmı?
    sürebiliyorum, öyleyse varım
    www.bikepics.com/members/ice300

Motosikleti
    modenas-yamaha

Arkadaşlar adamin biri bir günde 380 küsür tane göndermiş. Yani şahsen ben kaskı kazanma umudumu kaybettim. Ama gene de kasksız olanların plakaya ceza gelsin diye çekiyorum. Her gün 2-3 tane neyse yakalıyorum işte.

250-MaCiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Modenas GT 135
    Alıntı kartalkaya adlı üyeden alıntı

ben yarışmıyorum. Bu resmi görmelisiniz yorum sizin.
    bu resim benim gördüğüm en muhteşem resim...
    üzerine roman yazılabilir..kimse alınmasın..
    ortadaki malzemeyi kaldırırsak sanki adam chopper kullanıyor gibi...

asyamotorclub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS150T
    + MOTORSIKLETLERI FARKEDIN
    Bu başlığa biraz ilgi gösterelim arkadaşlar.Güzel bir düşünce ve hareket olacak

Motosikleti
    ramzey qm 250
    SKULHUNTER, GERÇEKTEN DE İYİ NİYETLİ VE TOPLUM İÇİN YAPILMAKTA OLAN BU FORUMDA UNUTTUĞUMUZ BİR ŞEY VAR. BİLİYORUZ AMA, GÖRMEZLİKTEN GELİYORUZ. HERŞEYDEN BİR ÇIKAR, ÖDÜL YADA TÜRLÜ MENFAATLER OLMAZSA İSTERSEK İNTER FORUM YAPALIM ÖNEMİ YOK(İŞTE BUYÜZDEN KASKK KAFALIYIZZZZ )... ÇÜNKÜ BURASI NORWEÇ, İSVEÇ, HOLLANDA YADA FRANSA DEĞİL BURASI TÜRKİYE KENDİSİNİ ALLAH YERİNE KOYUP BU DÜNYANIN SAHİBİYMİŞCESİNE SEYİREDEN İNSANLAR LA DOLU GERÇEK ŞU Kİ ÖNCE BİZLER GÖRMELİYİZ. VE MALESEF EN İYİ YAPABİLECEĞİMİZ ŞUAN İÇİN BEKLEMEK VE BAZI İBRETLERLE YOLA ÇIKMAK.. HEPİNİZE SAYGILAR,
    KAZASIZ VE EĞLENCELİ GÜNLER

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Kask kafalı avı'na ilgi tam gaz devam ediyor

Kask kafalı avı’nın ikinci haftasında somurtmama sebep olan, yığınla fotoğraf yanında yüzümü güldüren mailler ve haberler de alıyoruz.

“Ne kask kafalıymışım?” diye başlayarak kaskını kafasından artık hiç çıkarmayacağını söyleyenler mi dersiniz, avımıza yakalanıp “kendimi bilinçli bir motorcu sayardım, ben bile kasksız yakalandım” diyip utananlar mı dersiniz…Aldığımız duyumlara göre kask satışlarında da gözardı edilmeyecek bir hareketlilik yaşanmaya başlamış..

İşte tam da hedeflediğimiz şey buydu. İlgi çekip farkındalık sağlamak… Kask kafalı demekle kimseyi aşağılamayı ya da rencide etmeyi düşünmedik biz, niyetimiz gülümsetmek, olaya espirili bir yoldan yaklaşmak, kask takılması hususuna dikkat çekip, sosyal bir bilinç yaratmak… 2 haftadır yazdıklarımız ve kampanyaya destek veren sizlerin sayesinde kask takmaya başlayan birileri varsa, havaya kurşun atmadık demektir… Yaşasın o zaman… Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Kaksımızın her zaman başımızın üstünde yeri olsun arkadaşlar…

Bu arada Kask Kafalılar projesinin bir başka sevindirici yanı da çeşitli il emniyet müdürlüklerinden gelen destek telefon ve faksları. Hepsi kendi bölgelerinde kask takma, takmayanlara gereken cezayı uygulama konusunda hassas davranacaklarını söylüyorlar. İstanbulda da haberimiz ihbar kabul edilip, emniyet kask takmayanlar konusunda alarma geçti. Yani artık eskisi gibi kask takmayanlara göz yummayacaklar.. Demedi demeyin..
    Bilmeyenler için hatırlatayım; kask takmak kanuni bir zorunluluk. Kasksız motora binmenin 46 milyon gibi komik de olsa bir cezası var.

İşte bu haftanın kask kafalıları.. Unutmayın av devam ediyor.. Ay sonunda en çok fotoğraf yollayan Kızıltoprak Mototaş’tan Arai marka kaksın sahibi olacak.. Fotoğrafları cd şeklinde Otoyaşam-Hurriyet medya POWER ))))) bağcılar/İstanbul adresine ya da mail yolu ile ruzgarinkizi@hurriyet.com.tr adresine bekliyoruz..

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    bugun kısmetse bende ava çıkacağım...yakaladıklarımı belediye islah evine götürecem )))
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler