Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cbf 150 korumalığının faydası var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşım görsel açıdan da pek kötü durmuyor aslında ama bence hiç düşünme taktır derim bendede cbf 150 vardı sehpadan duruken düştü sadece demir çizildi ama olmasaydı çıkacak masrafı düşünemiyorum kesinlikle düşünme hemen taktır.....!
    Motosiklet.net Bursa Team

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150 ve mondıal 100 ukh
    arkadaşlar bnde cbf 150 var 2008 model 7000 km de ama hiç hızlı gitmiyor 2. viteste 60 gelince motor teklemeye başlıyor sizce neden olabilir ? motor 105 zor görüyor :S

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı redpower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bnde cbf 150 var 2008 model 7000 km de ama hiç hızlı gitmiyor 2. viteste 60 gelince motor teklemeye başlıyor sizce neden olabilir ? motor 105 zor görüyor :S
    ayrı bir konu açsaydın daha sağlıklı ve net sonuçlar alabilirdin ;)

koruma demiri taktırmadan önce görüntüyü bozduğunu düşünürdüm, şimdi ise koruma demiri olmayan cbf gördüğümde çıplak bu motor eksik diyorum :D
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    transalp yavrusu
    Alıntı redpower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. viteste 60 km hız mı race motormu sandın sen onu dostum altı üstü 150cc fazla bişey bekleme

koruma demirinin de çok faydası var tabi düşünce anlarsın.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Ben koruma demirinin motor bloğunu koruduğu gibi kaval kemiklerini de koruyacağına inanıyorum. neden dersen:
    mobilete yandan çarpıldıığını gördüm. adam Elektirik tellerine kadar zıpladı resmen. adamın ayağı sağlamdı neden biliyormusun?
    pedal tamponda asıl darbeyi almış..
    15 cm dışarıda koruma demirlerimiz. emin ol yana yattığımızda da ayağımız oturuş pozisyonun da olursa altında ezilmez.. gidon denge topuzu koruma demiri fren manetleri eğer varsa topcase bunlar granajların yere değmesini engelliyecektir.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Regal raptor DD250E-9
    elbette koruma demiri aktır, bot neylerki

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    Kesinlikle 2 sinide alman lazım kesin!

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Cbf 150 yi sıfır aldığım gün koruma demiri taktırmıştım. Daha 180 km olmamıştı ki 70 km hızla giderken yoldaki yağ yüzünden motor bir anda altımdan fırladı. Motor abartısız 200 metre sürüklendi, ben ise 10 metre sonra durdum. O acı içinde motoru yerden kaldırdım. Inan motorda birtek çizik bile yoktu. Koruma demirinin yola temas eden kısmı sürtünmeden erimişti. Sadece fren manetinin topuzu, gidon topuzu ve çanta çizildi. Demir hem beni hem de motoru korudu. Ayrıca yolda aniden kapı açan gerizekalı araç sürücü ve yolcularına karşı da çok önemlidir, ayağının kopmasını engeller.

dostum benim cbf 150 da gecen ay aldım ama koruma demiri olmadan olmuyo takdır bence alibeyköyde yıldız bisiklet var ordan bak istersen daha şık modeller var orda

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler