Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Otomobil ile motorsiklet nasıl taşınabilir.?

Motovento
    REKLAM ALANI
    blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Selam arkadaşlar benim cbr 125 i şahsi aracımın (Laguna )arkasına nasıl monte edip 600 km öteye götürebilirim.Böyle bir aparat acaba mevcutmu Fikirlerinizi bekliyorum.
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    abi sağolasın güzel ürünler ama pahallı beee MT750 2.572 YTL çok bence...
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Furda vardı hatırlıyorum fiyatı 1.000 liraydı onuda çok iyi hatırlıyorum yerli malı. Firma şuydu galiba şimdi baktım siteye fuarda sergiledikleri romörkü göremedim ama bu firma olduğuna eminim. tek motosikleti arabanın arkasında taşıma romörkü satıyolardı...
    http://www.senyillar.com Telefon edip veya mail atarak öğrenilebilir.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    motorun bagaja sığacağını hiç sanmıyorum.. bu ürünlerde pahalı gelince geriye kargoyla göndermek falan kalıyor benim fikrimce...

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Furda vardı hatırlıyorum fiyatı 1.000 liraydı onuda çok iyi hatırlıyorum yerli malı. Firma şuydu galiba şimdi baktım siteye fuarda sergiledikleri romörkü göremedim ama bu firma olduğuna eminim. tek motosikleti arabanın arkasında taşıma romörkü satıyolardı...
    http://www.senyillar.com
    arkaadş bunu söylüyor galiba

KIRMIZI BOĞA..

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    bende düşünüyorum 1994 düz kartalım var benim de acaba acil durumda motor bagaja sığmaz mı ki?(koltuk yatınca iç hacim teknik olarak 2000 litre oluyor.)

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Evet aynen bu araç. Basit ve sadece motor taşımak için. Fiyatının da 1.000 lira olduğunu çok iyi hatırlıyorum.
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Arabanın çatısına göre bagaj bulursan bide yarış motosikletlerini askıya alıyolar ya tekerlerden öyle bir demir yaptırırsan arabanın çatısında gelir tahminim
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    sahibinden com da satılık römorklar var 500 ytl cıvarında

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3932493
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

bart1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2005/yamaha ybr 125 2004(satmaktan şu ar
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabanın çatısına göre bagaj bulursan bide yarış motosikletlerini askıya alıyolar ya tekerlerden öyle bir demir yaptırırsan arabanın çatısında gelir tahminim
    150 kg alet arabanın tavanında mümkün değil olmaz:
    1.tavan o yükte yamulur(kenarlara da yük versen kenarlar çekmez bu defa.)
    2.tavana vinç lazım indirmek zor kaldırmak zor.
    3.virajlarda tutmak imkansız olur savrulur,uçar.römorkun resminde dikkat ederseniz ön tekerden tutan demirler var.
    ben özellikle şu cevabımı istiyorumn.yolda kalmaktan hep korkuyorum.bende ybr 125 var(120 kg)kartalın bagaja yan yatırınca sığar diye düşünüyorum(belki arka kapak açık kalır ama o da sorun değil iple bağlanır.içeri bindirilir mi bindirilmez mi bilen varsa lütfen cevaplar mı?

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    valla çevrende bi panelvan minibüsü olan varsa aranı iyi tutmaya bak
    en ideali o oluyor.. laguna ya sığdırırsan guinesse rekorlar kitabı ekibinide çağırmayı unutma..

Alıntı bart1969 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150 kg alet arabanın tavanında mümkün değil olmaz:
    1.tavan o yükte yamulur(kenarlara da yük versen kenarlar çekmez bu defa.)
    2.tavana vinç lazım indirmek zor kaldırmak zor.
    3.virajlarda tutmak imkansız olur savrulur,uçar.römorkun resminde dikkat ederseniz ön tekerden tutan demirler var.
    ben özellikle şu cevabımı istiyorumn.yolda kalmaktan hep korkuyorum.bende ybr 125 var(120 kg)kartalın bagaja yan yatırınca sığar diye düşünüyorum(belki arka kapak açık kalır ama o da sorun değil iple bağlanır.içeri bindirilir mi bindirilmez mi bilen varsa lütfen cevaplar mı?
    kartala belki sığabilir ama bi ölç sen yinede..bizimde kartal vardı.. reklam şirketinde çalışıyorduk epey yük taşıyorduk..
    KIRMIZI BOĞA..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen şimdi kafa grenajınıda sunroof dan cıkartırsın
    Üstadım o tavan o agırlıgı nasıl kaldırsın hadi kaldırdı diyelim denge nasıl saglansın el insaf yani
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru bilmiyorum ama scooterı fiat bravo nun arkasında taşıyanı gördüm. yağı akmış onun dışında sorun yokmuş. motorunu yatırmayı düşünen olursa yağını boşaltmayı unutmasın...

hatta bence benzinini de boşaltsın. ayna vs sökünce kartalın arkaya yatar gider bence....

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    ikinciel bulmak mümkün bu römorklardan iyice araştırınız bence milyonlar harcamanıza gerek kalmaz böylece
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    aşağıdaki resim motor üstündeyken düşme tehlikesine karşı tarafımdan çekilmiştir

Shot at 2007-07-07
    turkish39 bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    arabanın arkasına römork bağlamak için ruhsata işletmek gerekmiyor mu

edit: çeki demirini taktırdıkdan sonra 30 gün içinde ruhsata işletmek gerekiyormuş

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    motosiklet araba bagajına yan yatırılmaz bence. araba s. wagon da olsa durum değişmez, cbr 125 için konuşuyorum (daha ufak scooter tarzı araçlar olabilir ) aynalarının kafa grenajının ve ön lastiğinin sökülmesi gerekir.
    niye derseniz benim motorum geçen hafta ambarla geldi, gönderen servisim sırf nakliye esnasında zarar görmesin diye ön lastiği, gidonu, aynaları ve kafa grenajını sökmüş motora saç levhalardan sandık yapmış ve o şekilde göndermiş. aksi takdirde ön çatalda milimetrik de olsa kayma olabilir, grenaj ve ayna kırılmasını gidonun da zorlanacak olmasını söylemiyorum tabi.

sonuçta güvenli nakliyat için epey bi sökme takma işi yaptırmak gerekiyo diye düşünüyorum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En akıllıcası bir otobüs firmasıyla anlaşıp CBR'ı otobüsün bagajına vermeniz , (yaklaşık 60 ytl isterler) kendiniz de ya otobüs ya arabayla eşlik etmenizdir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı ennginn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden com da satılık römorklar var 500 ytl cıvarında

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3932493
    Bu bence süper fiyatına göre

Arkdaşlar bide hatırlatma yapiimde bunu kullanmanız için (arabanın arkasında) romork ehliyeti lazımdı hatırladıgım kadarıyla

ben akhisar dan CBR i doblonun arkasında getirdim.yolda polis durdurdu cok komik oldu ya.adam kask sordu hemde güldü...nasıl tasıdıgıma gelince...doblonun arka koltugu söktüm CBR i içeri soktuk Lodos kardeşimle ön tekeri öndeki 2 koltugun arasına sıkıştırınca ne saga yattı ne sola yattı. bölelikle cok rahat bi şekilde taşıdım herkese tavsiye ederimm......
    Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)