Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trafikte sıkıştırılmakdan usandık artık sıcaklar bi yandan...

Motovento
    REKLAM ALANI
    headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben haberi televizyonda motorcuyla yayalar arasında yol verme tartışması diye dinledim.
    öyle ya da böyle, haklı veya haksız

fotoları yayınlayan arkadasın ve sonrasında diğer arkadasların yaptıkları yorumlar çok ilginç. özellikle konuyu açan headquartersın fotolar üzerinde yazdıkları

motorcu veya değil, 2-3 vatandaş birbirine girmiş. tekmeler tokatlar havada uçuşuyor. burada çılgın bir tezahürat, keşke şöyle vursaydı, bak bak gördün mü nasıl çakmış.... yorumları

yazık...bu mudur üye olduğum bilinçli topluluk diye düşünüyorum..
    Sayın Betonarme siz istanbulda trafikte hiç motor kullandınızmı ?? Bizde tasvip etmediğimizi yazdık ama bastırılmış duygularımız bunlar, zaman zaman hatta çoğu zaman canımızı sıkan,üstümüze üstümüze kullandıgı sahini dozermiş gibi suren sonra nasıl kaçtı ama ezicecektim yoksa diyip egosunu tatmin eden insanları,ulan alayım şunu aracından yatırıyım asfalta surtuyım burnunu diye içimizden geçirmediğimiz olmuyo değil AMAAA İstanbul gibi büyük sehirlerde hersey olabileceği için yani araç sayısı ve sizin şansınızla alakalı karşı taraftaki suçlunun size karşı bıçak silah tornavida gibi benzeri şeylerle gelmesi olasıdır.

Bu sebepten cok tartışmamak duymamak gerekir.. He bide bilinçli toplum olduğumuzdan dolayı ve sizin üzülmemenizden dolayı kavga bize yakışmazz..(CİNNET BUNLARIN DIŞINDA)

Fotoların ustune yazılan yazılardan dolayıda dediğim gibi bastırılmış sinirleri duyguları olan benim gibi kalabalık sehirlerde motor kullanan arkadasların yuzunde biraz gülümseme olduğunu hissedebilmektir..

Herkese iyi sürüşler motorunuzdan hep gülümseyerek inin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Betonarme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben haberi televizyonda motorcuyla yayalar arasında yol verme tartışması diye dinledim.
    öyle ya da böyle, haklı veya haksız

fotoları yayınlayan arkadasın ve sonrasında diğer arkadasların yaptıkları yorumlar çok ilginç. özellikle konuyu açan headquartersın fotolar üzerinde yazdıkları

motorcu veya değil, 2-3 vatandaş birbirine girmiş. tekmeler tokatlar havada uçuşuyor. burada çılgın bir tezahürat, keşke şöyle vursaydı, bak bak gördün mü nasıl çakmış.... yorumları

yazık...bu mudur üye olduğum bilinçli topluluk diye düşünüyorum..
    benim canıma kast edene bende bilinçli olarak kast ederim iki teker ve yalnızız diye her türlü tacize uğruyoruz benim canım yanana kadar onunki yansın herkes hak ettiği muameleyi görür
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Valla topik terapi gibi geliyor, moraliniz bozulunca okuyun.. Hatta ben akşam yatmadan evvel okuyacağım Trafikte kasti olarak önüme kıran, motosiklet kullanıyorum diye serseri gözüyle bakan minik beyinlileri düşüneceğim.. Eminim çok iyi gelecek...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    taş atma olayından sonra gelen yumruk mükemmel.allah herkesi böyle belalardan uzak tutsun ama bir istanbul surucusu olarak soylüyorum eger bu motorcu arkadası gercekten sıkıştırmışlarsa iyi yapmış eline saglık
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galatasaray meydanında öglen ikide iki tane tinerciyle kapıştım bi Allah ın kulu ayırmadı. böle adamlar zoom olmuş zaten döverken duyuyorum bir kadın diorki bana "vur evladım vur ellerin dert görmesin bendende para istemişlerdi" benim yaşıtım (22) dolu çoçuk var, çoçuk diorum delikanlı olsa bi yardım eder yok abi kimse yardım etmio. Hele motorda tek kişiysen minibüsten bi iniorlar 5-10 kişi bi kişi yardım etmez kaskı çıkarmadan dalcan kafadan aralarına.

Allah motorcu Türkü Korusun...
    abicim eline mi sağlık diyiym, Allah mı korumuş diyiym bilmiyorum ama... 2-3 sene önce taksimde tinerciler SAT KOMANDOSU'nu bıçaklayarak öldürdüler.aman diyiym abi... bunlara hiç güven olmaz sen ikisiyle uğraşırken biri gelir arkadan bıçaklar mıçaklar... ben uzakdoğu sporu yapıyorum hocam dahi diyo ki "canınıza kast varsa teknik yapın. ben sporcuyum bana bişey olmaz. yerim ulen alayınızı vb."sakın yapmayın!.sövsün,para istesin... ver 5 lira 10 lira sana koyar belki o 1-2 ay ama canından önemli diil. motorcu abime de geçmiş olsun diyorum

bu arada hocamın anlattığı bir olayı da aktariym. trafikte kavga çıkmış ilk önce iki araç sürücüleri arabaların içinden ağız dalaşı falan yapmışlar. olay biraz daha ilerleyince önde olan arabadan şöför çıkmış geliyor arkadaki elemana. o da araba 2 kişilermiş güveniyo 2 kişi olmasına ya. arabadaki daha laf ediym diye camı açmasıyla dışardaki yumrukları saydırmış adama herif emniyet kemerini çıkartmadığından kuzu kuzu yemiş dayağı o yüzden bir hırlaşma oldumu ilk önce kemeri çıkartın der

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Tam film olmuş yaa..
    Güler misin ağlar mısın..
    Eline sağlık motorcu kardeşim..
    [I]Sen varken reklama gerek yok...[/I]

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    ben en büyük sıkıntıyı hergün kadıköy minibüs yolunda, minibüscüler ve taksilerce çekiyorum, bunlarda hiç saygı yok hiç anlayış yok, dağdan gelmiş eline direksiyonu cebine ehliyeti vermişler bi elinde tesbih, istambolun gıralı benim" diyorlar. trafik kurallarına uymak şöyle dursun, tanımıyorlar bile. En sevmediğim azami hız 50 olan yolda ben 50 ile giderken arkama geçip korna çalınması, kıl oluyorum şu minibüsçülere hiçbirini sevmiyorum, özellikle bağdat caddesinde taksiler çok laf atıyor bana, sağdan yaklaşıp tekmeyi aynaya koydunmu paramparça, koruma demiride arabayı öyle bir çiziyorki sormayın

Motosikleti
    yıben150scooter
    bence motorcu kesin haklıdır.aynı olay benimde başıma gelecekti neyseki artçı olarak yanimda eşim vardı o motordan inmeme izin vermedi trafik böyle manyaklarla dolu allah motorcuların bileğine kuvvet versin

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    oohhh iyi etmiş ellerine sağlık görki adam ne yaptı (motorcu düşmanı)
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    galatasaray meydanında öglen ikide iki tane tinerciyle kapıştım bi Allah ın kulu ayırmadı. böle adamlar zoom olmuş zaten döverken duyuyorum bir kadın diorki bana "vur evladım vur ellerin dert görmesin bendende para istemişlerdi" benim yaşıtım (22) dolu çoçuk var, çoçuk diorum delikanlı olsa bi yardım eder yok abi kimse yardım etmio. Hele motorda tek kişiysen minibüsten bi iniorlar 5-10 kişi bi kişi yardım etmez kaskı çıkarmadan dalcan kafadan aralarına.

Allah motorcu Türkü Korusun...
    bende bi keresinde etrafıımdaki kalabalığa güvenerek daldım adama kimse ayırmayınca bi güzel dayak yedimmm oturdum yerimeee dikkat etmek lazım döversen ne alaaa ama bide dayak yersen birilerinin seni izlemesi çok kötüüüü

hasanım kurban olduğummm nasıl çektin bunu bilmem ama bomba kareler yakalamışsın emeğine sağlık hee

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem kavga edeceksin kaskı neden çıkartıyosun kaskı çıkarma aynen devam et .. allah ne verdiyse .. beni sıkıştıracan hayatımı tehlikeye atacan sonra bide ağız dalaşına girecen ben senin azını burnunu eline vermiyecem .. nerde o bolluk ..söleyin orada yaşıyalım .. kimse kavga etmeyi sevmez .. kavga kötü bişeydir .. insanca çözüme ulaşmak en mantıklısıdır.. ama baktın sonuç alamıyosun kaskı takacan yürü ya kulum diyecen ..işte kaskın ne kadar gerekli olduğunu orda görürsün ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    vhay be kuryecide iyi vuruyor tabi tasvip etmiyoruz yaptigi benim düşüncem yanlış
    [I]Прекален Моториэиран[/I] :wiinkk:

Megadeth89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251/Ymh Virago 535/Benelli TNT 250
    Helal olsun kardesim bnm iyi benzetmis adami.Erkek erkegede gelmez bunlar tasla sopayla insanin kafasina dogru atarlar.Oldurmek icin yani.Keske o tasi alip o adama yuttursaymis kardesim bnm de basima gelmisti boyle bi olay.Ama 3 kisi beni benzetmisti

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    taş maş yalan olmuş erhan baksana adamın surat kanıyo bende ısterim banada bulaşsınlar bende bende istıyommmmmmmmm
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    helal olsun motorcu dostuma ellerine sağlık.diğeride eminim haketmiştir bu dayağı.
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motorcu kardesim,izin eline koluna saglık.nasoılda benzetti adamı şempazeye.eminimki haklıdır.yoksa motorcu kolay kolay adamın kafasını kırmaz....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    ellerıne sağlık abımin......
    ilk resımde tekmeyı yıyen adam ıı süzülüo haa....
    kelebekler gıbı 1-2-3... 1-2-3.....
    son resımdede iii oturtmus yumrugu haaa.....
    tam suratının ortasına....

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Arkadaslar, BULAŞMAYIN PİSLİKLERE.
    Adamın bıçağı olur, tabancası olur. O olmasa bile üstünüze sürer arabayı.

Size eşeklik yapsa bile sineye çekin, siz mi düzelteceksiniz onu?
    Maalesef araba ile motor arasındaki her dalaşmada motordaki zararlı çıkar :(

-turgut
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Megadeth89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251/Ymh Virago 535/Benelli TNT 250
    Oda var tabi aslinda bulasmamak lazim...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    walla olayı tambi mizay tarzında anlatmışsın ama kavga en son çözüm.bu kavga tam olarak sıkıştırmadan mı çıktı acaba çünkü sanırım kesin bişi yok ama yazını okurken kahkahayı bastım mizay tarzın hoşuma gitti heheheheeh
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)