Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Trafikte sıkıştırılmakdan usandık artık sıcaklar bi yandan...

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    onaylanmaz diyorsunuz ama;
    bu araç kullananlar sadece trafikte değil park durumlarındada dayaklık.
    kartalda devlet hastanesinden sonra yanyolda sağda büyük bir opet benzin istasyonumuz var. henüz açılmadı açılma aşamasında.. her taraf emniyet bantları ile çevrili..havalar sıcak diye motorumu gölge olduğu için çalışmayan pompaların yanına park ediyorum.
    iğne deliği gibi bantların arasında yol bırakmışız kendimize.
    adam bu daracık yerden geçmeye çalışıp bantlarımızı koparıyor.bende bazen hava almak için motorun yanında oluyorum.
    --beyefendi istasyonumuz kapalı.her yer şeritle çevrili.
    --sen neden girdin o zaman
    -- hesapmı verecem sana.şeritleri kopardın görmüyormusun
    -- belamısın sen yaa
    -- sen insene bir aşağıya.

baktık olacak gibi değil..şeritleri araç girebileceği kadar açtık artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zafer80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence herifin cesareti ve çevikliği takdire şayan civardaki elemanlar yanından geçerken bakmakla yetinmiş ama diğer tarafdan ayırmaya çalışan bi kadın ..sanırım kadınların fıtratındaki annelik içgüdüsü bazı zamanlarda öyle bikendini gösteriyorki diğer bi çok erkekden daha cesur ve koruyucu olduklarına hayretle şahit oluyorz...onu burdan tebrikk ediyorum diğer bana dokunmayan zihniyetini güden möööööö lerede yazıklar olsun diyorumm..

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    ne demişler ''nus ile uslanmayanı etmeli tekbir , tekbir ile uslanmayanın hakkı kötekdir''

şimdi bu olayda araç sürücüsü suçlu ve güçlü ise yani hem yanlış hareket hemde dayılık yapıyosa yediği yadaj ona mühtehaktır...ama olay farklı boyutlardayda yorumlarımızda farklı olur tabiki...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    galatasaray meydanında öglen ikide iki tane tinerciyle kapıştım bi Allah ın kulu ayırmadı. böle adamlar zoom olmuş zaten döverken duyuyorum bir kadın diorki bana "vur evladım vur ellerin dert görmesin bendende para istemişlerdi" benim yaşıtım (22) dolu çoçuk var, çoçuk diorum delikanlı olsa bi yardım eder yok abi kimse yardım etmio. Hele motorda tek kişiysen minibüsten bi iniorlar 5-10 kişi bi kişi yardım etmez kaskı çıkarmadan dalcan kafadan aralarına.

Allah motorcu Türkü Korusun...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gibi iki ayaklı haşereler için genelde grenajın icerisinde beyzbol sopası tutarım.
    Yürekli insanmış helal olsun. El yumrugu yemeyen kendi yumrugunu balyoz zannedermiş misali iki kişi olunca kendilerini birşey zannettiler heralde.
    Ama bir sorun var kaskını cıkartmadan girmesi daha güvenli olurdu
    Motosikletçinin iki şey için lazım olur zaten kaskı ;
    1- Kazalar
    2- Böyle haşerelerin zararlarından korunması için.

Gerçi o adrenalinde kimin aklına gelir o da ayrı mevzu.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    ben haberi televizyonda motorcuyla yayalar arasında yol verme tartışması diye dinledim.
    öyle ya da böyle, haklı veya haksız

fotoları yayınlayan arkadasın ve sonrasında diğer arkadasların yaptıkları yorumlar çok ilginç. özellikle konuyu açan headquartersın fotolar üzerinde yazdıkları

motorcu veya değil, 2-3 vatandaş birbirine girmiş. tekmeler tokatlar havada uçuşuyor. burada çılgın bir tezahürat, keşke şöyle vursaydı, bak bak gördün mü nasıl çakmış.... yorumları

yazık...bu mudur üye olduğum bilinçli topluluk diye düşünüyorum..

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    bu abimizin hocası kalelerin fatihi cüney abimiz helal olsun sana. fotolarıda kaçırmadan ki taşın havada gidişini bile çeken kardeşimizinde eline sağlık ama allahtan, o esnada görüntülerken tartaklayan olmamış. fotoları hemen kaydediyorum. araç sürücü dersini almış, ezber bile etmiştir ve yozgat sürmelisini dinler olmuştur.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende belaya bulaşmayı sevmem amma iş başa düşerse elimden ayağımdan vee kafamdan geleni esirgemem,

bir kaç tane böyle baba yiğit çıksın ağzının payını versin bak bidaha bulaşıyorlarmı

sabah sabah ne güldüm fotoroman gibi olmuş
    Aynen
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Yazılı olmayan bazı toplum kuralları:

1) Başkası ayıracak diye kavga edeceksen sakın etme. Bu işler sana göre değil demektir. Bu iş cesaret işidir.

2) Herhangi bir sebeple bir kişiye, birden fazla kişi giriyorsa (böyle kalleş tipler benim günlük arkadaşlarımın arasında da var) onlar bunu korkak ve namert olduklarından yapıyorlar. (Mesela benim bir kuzenim var, ona kavgasında yardım etmeye çalışırsan kavgayı bırakıp önce seni dövüyor sonra kaldığı yerden devam ediyor.) Kendi işini halledeceksin. Yersen tabii! Herkes yapamaz.

Bu fotoromandaki motorcu da kendi işini gayet güzel halletmiş. Ha şu yapılabilirdi, seyirciler ekstradan gelen adamı tutup, motorcu işini bitirdiğinde salabilirdi. O zaman teke tek dövüş yapmaları sağlanmış olurdu.

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kula Bela Gelmez Hak Yazmayınca, Hak Bela Yazmaz Kul Azmayınca, Hak Cezayı Kuluna Kul ile Verir, Dini İrfanı Bilmeyen Bunu Kul Yaptı Sanır ....
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    abi orda olsaydımda bir iki yumrukta ben sallasaydım.. kesin hak etmiştir o yumruk yiyenler...
    KIRMIZI BOĞA..

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Aslanım benim beeeeeeeeee, helal olsun Topik başlığı içeriği kadar etkileyici olmamış Söyleyelim de onu " Motorcu kendine cinnet geçirten adama daldı " diye değişsinler

Dayağı atana değil attırana bakacaksın Bazıları bu dilden anlıyor çünkü
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    3. fotoğraftaki pozisyonuna dayanarak ,beyaz formalı amcamın kendini Jet Lee zannetme olasılığının yüzde kaç olduğunu çözmeye çalışmak ve hala fotoğraflara aval aval bakmakla ,gülmek arasında gidip geldim?????????
    Ducatista:)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Gidip gelme Damlam gidip gelme, bence o minik beyinlilerin haline gül

Bu arada bazı arkadaşlar, bilinçli topluluk falan diye bahsetmiş... Kişinin bilinçli olup olmadığı sanal ortamda yazılan, dalga konulu mesajlardan anlaşılmaz....
    Syanur bunu beğendi.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    CBF500
    bağdat cd. sarı minibüsleri kullanan yaratıklar da motorcu sıkıştırmayı çok seviyorlar. bir gün ben motorda değil minibüsteyen CBR600F teki kardeşimizi çok fena sıkıştırdı. o da haklı tepki gösterdi. bu sarı minibüsü kullanan yaşam formu da bana dönüp ineğe bak abi dedi. ben de kaskla kafa yemedin di mi hiç hayatında dedim? bu gidişle yakında yersin dedim. adam dumur oldu. bu da böyle bir anıdır.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ama güzel döwmüşş haaa
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    motorcuyu cok kızdırmıslar galıbaa..iyi hırpalamıs ...bi olay anlatcam kısaca ıkı kişi arabayla bir motorcuyu sıkıstırıyorlar.motorcu arabanın yanına yaklasıp ne yapıyon felan derken adamlar küfür ediyo bide motorcuya...motorcuda erkeksenız durun lan dıyo.tabı ıkı kısıler ya duruyorlar.motorcu kafadan kaskı cıkarıyor.kemerı kıtleyıp sağ elıni kemere kavrıyor.ulan.......ler sız kıme kufur ettınız deyıp kaskı adamın kafasına bi çakıyo.adam yerde bide öbürüne çakıyooda yerde.öbürü kalkıp arabanın bagajından artık sopa mı alacaktı demır mı..bagajdan bişey ararken motorcu motora bınıyo adamın üstüne sürüyo motoru ..arabanın etrafında 2 ,,,3 tur attırmıs..kocum benım ..olayı ızleyen mıllet gulmekten kırılmıs..sonra oradan basıp gıtmıs..
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Ben motosikletçinin çevik, atletik ve dahi kavgacı olanını severim.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    çizgi roman gibi olmuş..

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bu sabah açtığım ilk konu buydu .hala neşem yerinde

olaya karışanlar hak etmiş yada etmemiş iyi olmuş veya olmamış

ben topiği açan ve bu şekilde düzenleyen kardeşime ayın topiği ödülünü verilmesini talep ediyorum

konudaki motorcu arkadaşı da siteye üye yapıp benzin parasını karşılayalım koruyucu meleğimiz olsun
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)