Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Otobana Motosiklet Girmesi Yasaklanıyormu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Arkadaşlar birden fazla kişiden duydum Otobana motosikletler yasaklanıyormuş diye hatta bir Motosiklet sitedede bahsediyordu. Merak ettim araştırdım Karayolları Genel Müdürlüğü nün sitesine de baktım fakat bişe bulamadım bu konuda bilginiz varmı. Eğer gerçek olursa Biz İl grupları için hiç iyi olmayacak.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Kim uyduruyor böyle şeyleri?

öyle bişe olsa DARBE olur

tata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Konu hakkında bilgim yok. Ancak trafik düzeni sağlanmış, kontrollu ülkelerde 125 cc altındaki motorlar otoban'a çıkamaz. Bunun nedeni nedir derseniz, yüksek hızlar kadar, düşük hızlar da otoban'da kazaya neden olurlar. Ama ülkemizde bunun mantıklı bir nedeni olmayabilir, tamamen duygusal nedenlerle yasaklayabilirler

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    resmi olmayan bir sitede bir arkadaşın başka bir arkadaştan duymuş olduğu şeylere bakarak yasaklanıyor demek afaki olur.
    eğer varsa böyle bir yasal düzenleme o zaman düzenlemenin resmi metninin gösterilmesi gerekir.
    bu B sınıfı sürücü belgesi ile 125cc ye kadar motosikletlerin kullanılması efsanesine döndü.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Stopları yanmayan, haddinden fazla yüklü kamyonlar bitti bize geldi sıra.
    Mümkünatı varmı??
    İzin verilen cc deki motosikletler hariç tabiki diğerlerinin girmesi yasak
    ÇÖKMEDİKÇE ÜSTÜMÜZE MAVİ GÖK GÖÇMEDİKÇE BASTIĞIMIZ TOPRAK TÜRK OĞLU TÜRK'ÜZ BİZ ATATÜRK'ÇÜYÜZ

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinizde kaynak olmadan arkadaştan duydum , amcam dedi, bi forumdan okudum gibi afaki bilgilerle başlık açmayınız ..Eğer elinizdeki bilgiyi destekleyen bir kaynak bulursanız bana pm yolu ile yollayın kilidi kaldırayım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)