Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Nazi Kaskından Başka Hiçbir Koruma Takmayaran Arkadaşla Aramızadaki Diyalog !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BU dialog'un tam tersini yaşadım bugün.Servisde birisi bu kadar korumaya ne gerek var bu motor için eyince,"Korumalar kendim için" dedim.Daha önce kaza yapıp yapmadığını sorduğumda kafasında kocaman bir yarık izini gösterdi.Servisden çıkarkende kask bile takmadan gazlayıp gitti.Demem oki,bu arkadaşlar zor akıllanır.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı DARKDIAMOND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU dialog'un tam tersini yaşadım bugün.Servisde birisi bu kadar korumaya ne gerek var bu motor için eyince,"Korumalar kendim için" dedim.
    tebrikler arkadaşım verilecek en güzel cevabı vermişsin... motora göre korumamı takılırmış kardeşim...60 km/s üstündeki kazalarda araba üreticileri bile hayatta kalma garantisi vermezken motosiklet kullanırken koruma takan insanları eleştiriyolar...inanılıcak gibi değil
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Yamah YBR125
    ya aslında haklısınız, yani ' herkesin kendi seçimi ' diye düşünmekte.

Ama geçen gün tüm sıcağa rağmen henüz paramı biriktiremediğim için kışlıklarımla yol alırken (mont+eldiven+dizlik), yine kasksız ve delicene kullanan bir arkadaş (bi de scooterlı) saçma bir yerde zig zag geçerekten geldi, beni de dibimden geçti gitti, ne bi korna ne bişi.
    Ben o arada ayama baksam da göremezdim çünkü çok sık şerit değiştirdiğinden gözden kaçardı, ztn görmedim, bi de şerit falan değiştirmek istesem, onu bırakın, hafif sol yapsam, sağ yapsam adamle girecez birbirimize.
    Sona aklıma geldi, eğer allah korusun öyle bir şey olsa, 80km civarı yapılan o tarz bi kazada ben muhtemelen sapasağlam kalırken arkadaşın kafası patlamış olsa, allah korusun düşüncesi bile çok kötü, ben nasıl kalkarım o durumun altından,
    tamam kendi sorunları ama herkese açık yola çıktıkları anda artık benim de sorunum, senin de, onun da, o yoldaki herkesin de...
    Haksız mıyım ?

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    arkadaşlar tamam adam nazi kaskı takmış koruması falan yok yanlış şeyler ama sadece kendisi için yanlış bence örnek olacaksanız full koruma giyen adam trafikte sürekli makas atarak bu motorcuların alayı böyle düşüncesini yaratanları uyarmak lazım...insanlar bizim üstümüze direksiyon kırarken bu makasçılarla hepimizi bir tutuyorlar...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    akıllanmaz bu tür insanlar basına bi olay gelmedigi sürece...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    haklısın bizde gidip kaska 250 euro para sayıyoruz (parayı çöpte bulmadık ordan burdan kıstık önce sağlık dedik)... SADECE SANSÜRE MAKAS ATARIM ARAÇLARA DEĞİL....:-))

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)