Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Nazi Kaskından Başka Hiçbir Koruma Takmayaran Arkadaşla Aramızadaki Diyalog !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Var
    Ben olsam
    Sana ne kardeşim sen kendi işine baksana derdim..
    heh heh.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı suzuki GN-250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolda , ergunz denen eleman bana mı dedi o lafı ?
    Yok yok "Malum Kişi" ye demiştir.

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Kask takmak çok önemli fullface olması daha da önemli çünkü bugün kaza yaptım motorla hız yapayım derken kaydırdım motoru ve otobüsün altına giriyodum tabi kafamı da çarptım ama kask olduğu için neredeyse hissetmedim bile neyse otobüsten indiler beni kaldırdılar falan yavaş yavaş geldim eve.
    ergunz denen eleman bana mı dedi o lafı ?
    geçmiş olsun arkadaşım...ucuz atlatmışsın...yok sana demedi başlıktaki arkadaşa kızdı sanırım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    Ok ok sağolun az daha ölüyoduk ucuz atlattık şu an başım ağrıyor kafamı çarptım ama kask vardı kafamda allahtan yoksa kesin karpuz gibi yarılmıştı çünkü baya bi hızlıydım ve büyük bi motor sonuçta bacağım altında kaldı ama sağolsun otobüsteki vatandaşlar yardım etti ha bide adamlar kızmadı da geçmiş olsun olğum bişeyin var mı hastaneye götürelimmi falan dediler ama ben istemedim tabi ev yakındı zaten kaza yaptığım yere ama bundan sonra hız yapacağımı sanmıyorum . Sonra anladım zaten ya ama ilk bana demiş gibi geldi
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    2525 bin kere yorumsuz....

Motosikleti
    2007 honda shadow
    bence iyi etmişsin her nekadar anlamamış ve sana karşı cıkmış gibi yapsada kafasının bir tarafına kazınmıştır söylediklerin ve belki de yeri gelicek hayatını kurtaracaktır.iyilik yap denize at

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En fazla ölürmüş. Ne demek bu ya. Yaşamak bu kadar güzelken.
    Cuma namazına gidecek kadar insan olan bu insan ne diyorsun sen yaaa
    :
    asıl sen ne diyorsun yaaa

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Nazi Kaskı tabir edilen kask, giyilmeye başladıktan bir süre sonra kişide değişimlere neden olur.
    Beyindeki ilkel dürtü mekanizmasının kontrol merkezi olan LİMBİK sistemi uyarır. Bu sistem akıl melekelerini sıfırlayarak en temel ilkel dürtülerimizi harekete geçirir. (Örneğin biriyle neredeyse dövüşecek kadar sinirlendiğiniz an Limbik Sistemin esirisinizdir.)
    Böylelikle Akıl ve Düşünce ikinci plana itilir. Adeta sarhoşluk durumunda görülen Deli Cesareti, Kral Duygusu vs. oluşur.
    Bu yüzden Dünya Diş Hekimlerinin Tavsiyesi Sansodin kullanın bence

Nazi kaskı Faşizmin II. Dünya Savaşı sonunda Yasaklanmıştır
    Poturdak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cuma namazı çıkışı caminin bahçesine park etmiş olan bi motosiklet kullanıcısnın namaz çıkışı motora korumasız olarak bindiğini gördüğümde aramızda aynen şu diyalog geçti...(üstündede sadece ince kısa kollu bi gömlek , pantolon ve sıradan bi ayakkabı vardı)

Ben: Arkadaşım bu kafana taktığın kaskmı yahu bu senin kafa bölgeni türlü tehlikelerden koruyomu...

Malum Kişi : Bana yetiyo bu havada başka ne takıcam...motorun bagaj kısmına sadece bu sığıyo zaten..

Ben: genellikle ben fullface bi kask takıyorum sanada öneririm...sığmıyosa en fazla elinde taşırsın ne olucak...

Malum Kişi: Yahu ne gerek var zaten kısa mesafeye gidiyorum...

Ben: Ne kadar kısa mesafe gidiyosun bende hergün işyerime en fazla 10 km geliyorum ama full koruma giyiniyorum bi kaza yapsan seni ne koruyacak...

Malum Kişi: Amaaaan bu havada o kadar kıyafet giyilirmi bi saat , o kadar uğraşıcaksam motora niye biniyorum...

Ben: Peki bi kaza yapsan ne olacak seni ne koyuyacak...

Malum Kişi: En fazla ölürüm...

yorumu size bırakıyorum...

kanka noluyo size anlamadım...bu diyalog çok garip bişey değil...buna benzer binlerce tip var...yani gereksiz bir başlık olmuş...çok paylaşımcı oldunuz başıma he...artık seni tanıyamıyorum...geçen sene öylesine belli bir kaç şeye bakan kankilerim birden sitenin en sosyal elemanı oldular...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Mete-Han
    sana Nazi Kaskı takıp Rus müfrezesinin üzerine sürmek lazım
    Biz MTM olarak karar verdik, seni Nazilere vereceğiz. Arian olacaksın olm düşünsene
    Poturdak

Motosikleti
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mete-Han
    sana Nazi Kaskı takıp Rus müfrezesinin üzerine sürmek lazım
    Biz MTM olarak karar verdik, seni Nazilere vereceğiz. Arian olacaksın olm düşünsene
    ben VOLTRAN olucam abi...epmeğimle oynama...güç kalkanlarımı çalıştırıcam...zira hepsi pas tuttu...

Burak sen bilo ve ben Voltranı oluşturucaz...hazırmıyız...Şimdi ben Voltranın beyni olursam...sizde kendinize bir yer bulun alt gövdede....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğal seleksiyonu görev başına geçtiği zaman bu ve bunun gibi arkadaşlar hakettikleri cevabı nasıl olsa alacaklar.
    ...
    Ben sözün bu kısmına gerçekten inanıyorum.
    Kask olayı bence kişinin aynasıdır. Motoru, yaptığı hızı, motor kullanma becerisi, beyni ve maddi durumuyla orantılıdır. Onun için kimseye sataşmaya kötülemeye daha doğrusu negatif olmaya gerek yok.
    Sevgili kardeşim Ali BOZKURT' un bir sözü var. "Şu üç günlük dünyada..."
    Tabiki uyarımızı yapacağız. ( birkere üstelemeden ) Ama polemiğe gerek yok. Gülen yüzleriniz solmasın sağlıcakla pozitif kalın
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    Kask şart kask olmazsa olmaz beni bugün hayatta kalmamı sağlaya kasktır kafamı çok şiddetli bi şekilde çarptım yere kask olmasa hastanede komadaydım şu an. Şu anda başım çok felaket ağrıyor çarpmanın etkisi mi bilmiyom
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka noluyo size anlamadım...bu diyalog çok garip bişey değil...buna benzer binlerce tip var...yani gereksiz bir başlık olmuş...çok paylaşımcı oldunuz başıma he...artık seni tanıyamıyorum...geçen sene öylesine belli bir kaç şeye bakan kankilerim birden sitenin en sosyal elemanı oldular...
    olm ben her zaman sosyal adamdım...beni tanırsın...ama forum ortamında fazla yazmıyodum o kadar...amacım yeni nesile bilinçsiz bi motosikletçi öngörüsü bırakıcağımıza elimizden geldiğince kendi çapımızda; bilinçli motosikletin ne olduğunu bilen...üstüne binerken bisiklete bindiğinden farklı kıyafetler giyilmesinin zorunlu olduğu bir taşıt olduğunun kafalarına kazınmasını sağlamaktır...

bu bahsi geçen arkadaş 50 metre ötede mazallah bi kaza yapsa hali nice olur...kanımızda var motorcuyuz durup yardım edicez...sonrası onun için bin rezillik...belki full koruma olsa küçük sıyrıklarla atlatıcağı kazayı çok ciddi yaralanmalara sebep verecek şekilde sonuçlanabilir üstündeki sokak kıyafetiyle...kendisinin bunu yaşamasını istemediğim için uyardım...yarın yine böyle birini görüyüm yine uyarırım...bunu kendime bi borç bilirim...ha yapar ha yapmaz kendi sorunu ama ben üstüme düşeni yinede yaparım...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti

...amacım yeni nesile bilinçsiz bi motosikletçi öngörüsü bırakıcağımıza elimizden geldiğince kendi çapımızda; bilinçli motosikletin ne olduğunu bilen...üstüne binerken bisiklete bindiğinden farklı kıyafetler giyilmesinin zorunlu olduğu bir taşıt olduğunun kafalarına kazınmasını sağlamaktır...:

kanka yeminle her buluşmamızda paso dalga geçerim senle bak...bilincli motosiklet ne lan...akıllı motorlar mı çıktı yoksa...forumda bay mükemmel oluyonuz ya hastayım size...

seni severim kanka...bilirsin...mesajını algıladım...sağol...algı ayarlarımla oynamadan anladım...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    En fazla ölürüm ha. Savaşa gidiyo, şehit olacak da başı göğe erecek sanki.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Syriana, dostum uyarmakla bence de çok iyi yapmışsın belki 2-3 motorcu daha uyarsa tam takım giyinecek sonuçta onun iyiliği için... Motor sevdalıları ne kadar çoksa bizim için o kadar iyi, Bu sebeple yeni üyeler katarken olanlarını da korumak görevimiz.

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nazi Kaskı tabir edilen kask, giyilmeye başladıktan bir süre sonra kişide değişimlere neden olur.
    Beyindeki ilkel dürtü mekanizmasının kontrol merkezi olan LİMBİK sistemi uyarır. Bu sistem akıl melekelerini sıfırlayarak en temel ilkel dürtülerimizi harekete geçirir. (Örneğin biriyle neredeyse dövüşecek kadar sinirlendiğiniz an Limbik Sistemin esirisinizdir.)
    Böylelikle Akıl ve Düşünce ikinci plana itilir. Adeta sarhoşluk durumunda görülen Deli Cesareti, Kral Duygusu vs. oluşur.
    Bu yüzden Dünya Diş Hekimlerinin Tavsiyesi Sansodin kullanın bence

Nazi kaskı Faşizmin II. Dünya Savaşı sonunda Yasaklanmıştır
    Araya reklam almayalım muzo hocam, ancak MTM olarak olarak toplanıp metehanı konuşsak iyi olur.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben VOLTRAN olucam abi...epmeğimle

oynama...güç kalkanlarımı çalıştırıcam...zira hepsi pas tuttu...

Burak sen bilo ve ben Voltranı oluşturucaz...hazırmıyız...Şimdi ben Voltranın beyni olursam...sizde kendinize bir yer bulun alt gövdede....
    VOLTRAN VOLTRAN VOLTRAN, METEHAN sana müdürlük yakışır. Meyin MUZO, Ben BAAARSAK, Syriana KALP sen müdürsün alt gövde de (...)
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1 :cat:

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Malum Kişi: En fazla ölürüm...
    Bülent pireyi deve yapıyorsun hee ortada büyütecek hiç birşey yok, ayrıca adam açıklamasınıda yapmış.Ne olacak sanki en fazla ölecek olmadı sakat kalacak o kadar yani, bunda büyütecek ne var...

Bugün bende yaklaşık 20 km kadar yol yaptım.Kaskımı,montumu,dizliklerimi kullandım.Bu kullandığım malzemeler olmasa, ben motosikletimi kullanamayacakmıydım Tabiki kullanırdım, neden bu kadar eziyet veriyorum kendime, anlamıyorum doğrusu
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    ...
    nadanlar eder nadanla sohbet
    zira divanenin hemdemi divane gerektir
    ...
    diye bi şiir öğretmişlerdi vakti zamanında ortaokulda.. arkadaşım boş versene.. sen insan olarak en azından muhabbet etmeyi, uyarmayı denemişsin. o insan olmadığından seni anlayamadıysa sen neden canını sıkıyorsun ki?

Motosikleti
    HYOSUNG GV 250
    bırak ölsün en azından saçma yaşam tarzını başka bireylere antegre etmez

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)