Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ayrılığın nemi düşmüş gözlerime...

Motovento
    REKLAM ALANI
    nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    İlk aşk İlk heycan unutulurmu hiç. İlkkez gördüğüm gunu hatırlıyorum ilkkez okşşadığım anı yumuşak tenini. İlkkez gaz açdığımda duyduğum heycanı . 1.5 senelik beraberlik bugüne kadarmış. Bugün son kez bindim. Hiç hayır demediki bana hep burnumuun dikine gittik beraber . Sonra getirdim koydum garaja herzamanki gibi tozunu aldım örtmeden son bir iyigeceler öpücüğü verdim. bundan sonra neye bnersem binim hep nx4_falcon olarak bileceksiniz beni. latif arkadaşımız yoldadır şimdi istanbuldan geliyor kızımı almaya Verirken ağlarmıyım sanmam. Ama garajdaki boş yerini gördüğümde içimden hep bir ah çekecem . Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullan. Beni hiç üzmedi senide üzmez umarım.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    valla geçmiş olsun nx4_falcon , bende ilk motorumu sattığımda içim burulmuştu, halada fotoğraflara bakarım arasıra ne güzel motordu derim.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Ya baba beni duygulandirdin ilk motorum aklima geldi ne güzel yazmissin eline saglik
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    duygulanmamak elde değil ilk göz ağrısı başka oluyor
    ERASER WİLL COME BACK

NX dostum yazdıklarını okuduktan sonra bogazım dügümlendi.. Umarım ilk gözağrını unutmazsın..Cok duygulandım çok..

MZ 125 SX le ne yollar yaptık, nerelere gittik hatırlarmısın aydın? 1 kez olsun sorun çıkarmadı bize. Bilgisayar başında çalışırken birden aklıma gelipte günde kaç kez inip aşşagıya biryeri cizilmişmidir, toz olmuşmudur, nasıl daha gösterişli yapabilir-süslerim diye düşündüm bir ben bir Allah bilir.

İlk gözagrımı acımasızda acgözlülükten 8 yaşında bir racingle değiştirip 1-2 hafta sonra pişman olduğum gün ''insanoğlunun ne doyumsuz bir varlık'' olduğunu bir kez daha kendime kanıtlamış bulunmuştum.Racingi aldıktan sonra ne büyük hata yaptığımı sorunlar yaşayınca anladım.2003 model sorunsuz motosikletimi bir başka erkeğin koynuna verip 97 model sorunlu bir racing aldığımda kafamı taşlara vuracaktım.Kısa bir süre sonra racingi karlada olsa sattım eski motosikletimi alan arkadaşa satın aldığı miktarı bile teklif etmeme rağmen kızımı bana geri vermedi..Hala fotoğraflarına bakar bakar üzülürüm..

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)

Ben satmiycam kizimi, yok yaaa ne buu yaaaa nx4_falcon un yazisini okurken basligin basima geldigini farkettim!
    Arkadasim Allah sabir versin, bir motor sevdalisi olmayan asla anlayamaz bu duyguyu bir de deli zannederler insani motorunu kaybedecegine uzuluyo diye!
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    hatırlamaz mıyım o dağlar bitmedi sanki gözümde bende alışmıştım mz'e
    ERASER WİLL COME BACK

Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ya walla uzuluyo ınsan duyunca.bende 87 puch var ama onu bıle satmaya kıyamıyom.hattasatınca belkı yenı motorun pesınatını tamamlıcam ama kıyamıyom.neler yasadık bız onla ne kazalar atlattık.arabayada carptık sarampolede uctuk ama o benı kazadan hemen sonra yerden kaldırdıgımda bıle bırakmadı orda.hep calıstı.bılıyom benım ıcın calısıyo o motor.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Ates, güzelmis be. yazik olmus...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah herkes meğersem pek dertliymiş.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

BURNER_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR ?00 RR yada F olaCak İşallAh
    Bende rx 115 imi sattıgım zaman boyle oldum.. satarken aglıyacagım gelmıstı..
    gozlerım dolmustu..
    bı ara vazgecıyordum ama aklıma XT nin ihtisamı gelınce eski kader ortagımı unutmustum...

Motosikleti
    Haojin 125T
    Allah tez zamanda yeni sevdiğine kavuştursun...
    Şimdilik SCOOTER ama büyüyünce TRANSALP olacak...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler