Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Saygisiz Yaya !!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

dün akşam hanımla beraber markete gidiyoruz

çıktım yola normal seyrediyorum 30 40 civarı

50 mt falan var yolun sağında bir bayan benim geldiğimi gördü

bende onu gördüm devam ediyorum
    tam aramızda 5 mt falan kaldı çıktı yola karşıya geçiyor
    bi anda olunca bende birden yavaşladım ve durdum
    bayan ise gayet normal hala beni gördüğü halde baka baka karşıya geçmeye çalışıyor

benim şalterler attı tabi o harekete karşı
    hanımla beraber düşecektim az kaldı

durunca bayana döndüm ve " arada sırada yola bak görmüyormusun geldiğimi " dedim
    ne dese beğenirsiniz " yürü git be yoluna " aynen laf bu
    zaten sinir bi anda tavan olmuş bende
    bende azıma geleni söyledim !!! bastım gittim yoluma

nedir bu düşüncesizlik be kardeşim

göz göre göre kaza yaptıracaktı bana az daha

töbee töbeee ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    geçmiş olsun olur böyle vaakaalar arada bir ..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

kamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-CITY 250
    dün sabah işe gelirken virajı alıyorum ve karşımda ters yönden gelen bir taksi. son anda kurtarıyorum ve adama söylenirken "burası ters yön değil" lafıyla deliye dönüyorum. "tamam, madem trafik levhaları yeterli değil, o zaman polis çağıralım o karar versin" dedim. bugün sabah yine işe gelirken başka bir taksici sağa yanaşıyor müşteri almak için, ben de yoluma devam edip adamı geçecekken birden sola manevra ile u dönüşü yapıyor. tahmin edersiniz ne sinyal ne de frenleme yapıyor. işin acı tarafı o an aynasından bana bakıyor. sadece içimden küfür etmekle yetiniyorum. bu olaylarda şanslı olduğum yan süratimin düşük olması.

emresezgi arkadaşım, sana geçmiş olsun ve her zaman başımıza gelen bu olaylarda yapmamız gereken tek şey dikkatli olmak ve karşımızdakinin hata yapabileceğini gözönünde bulundurmaktır. şimdi mesaim bitti ve eve döneceğim, bakalım ne gelecek başıma??? iyi akşamlar...

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    bu hareketleri yapan ya insan değil yada gerizekalı...

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Valla bana da yapiolar bazi bayanlar Sonra bakiolar ki hemcinsi, hemen sut dokmus kedi gibi uzaklasiyolar)) Sizlerin dikkatini cekmek isteyen bayanlar var sanirim.
    Hele bi de kimisi oyle bi bakio ki, aklim sasiyo. Goz goze geldigimizde, bayan oldugumu anladiklarinda bakislari oyle normallesiyo ki.. Aklim almiyor. Cin gibiler valla helal olsun..
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    aklima hemen gaffurun lafi geldi...:D:Dyuru git be dedigi zaman sende ....bak seni tenhada kistiririm..deseydin...olay cozmus olurdun..:D
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Çeşit çok, daha neler var neler...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Geçmiş olsun arkadaşım,motosiklet yerine bisikletle çıktığım geçen gün Karaköy köprüye giriş işıklarında ve akan trafikte bir yaya kendini kaldırıp yola attı (başka türlü tanımlayamıyorum)amacı kısa yoldan karşıya geçmek ,yoğun araç akışında geçemeyeceği anlayıp bu kez de kaldırıma geri dönmek için yeltenince akış hızında sağdan giden benim bisikletimle yakın temasa geçti sağım kaldırım sol yanımda taksi arkamdaysa halk otobüsü olduğundan, yapabileceğim frenleri sıkmaktan başka birşey değildi.Tabiki havada uçan ben algıladığım başımdaki kaskın çatırdayarak dağılması neredeyse işıklardan otobüs durağının oraya dek uçmuş olmam .Arkamdaki otobüsün duramaması olasılığını düşünmek istemiyorum ve benim hızlı geldiğimi söyleyen bir yaya !...Eğer motosikletle çarpsaydım onun hali ne olurdu?Kask ve eldivensiz bir sürücü olsaydım travmanın beni ne hale koyacağını siz düşünün ban yaklaşık 10 günlük kas ağrılarına maloldu ama beterin beteri vardır diyerek sineye çekiyoruz ,sağlıcakla...

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    bi tane de ben anlatıyim:nişantaşında trafikte yavaş yavaş artçımla beraber seyir halindeyiz ışık bana yeşil yanıyo tam geçicekken trafiğin sıkışıklığını fırsat bilen bi teyze yola atladı sonra beni görünce geri adım attı ve 'üstüme çıksaydın bari 'dedi bende teyzecim burası yaya yolumu motorlu taşıt yolumu dedim.bi şey diyemedi tabi ama hatayı bana yıkıcak ya ışığa bak o zaman dedi halbuki ışıkta bana yeşil yanıyo onu da söyledim ve başka ne bahane bulucak diye beklerken yapıştırdı lafı :'inşallah arabanın altında kalırsın' bende aynı temennilerde bulunaraktan yoluma devam ettim

bu olayın nişantında geçtiğini ve bunu yapan teyzeninde gayet sosyetik bi kadın olduğunu önemle belirtmek isterim

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    cık cık cık.. yaya araba motor farketmez ki insan olacaksın insan !

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    sende haffiten vurup yere sericektin be kardeşim...bak bakalım ondan sonra hiçbir motosikletin önüne atlayıp öyle saygısızlık yapıyomu ömrü boyunca...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    Jinlun 250cc
    Alıntı ergunz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tane de ben anlatıyim:nişantaşında trafikte yavaş yavaş artçımla beraber seyir halindeyiz ışık bana yeşil yanıyo tam geçicekken trafiğin sıkışıklığını fırsat bilen bi teyze yola atladı sonra beni görünce geri adım attı ve 'üstüme çıksaydın bari 'dedi bende teyzecim burası yaya yolumu motorlu taşıt yolumu dedim.bi şey diyemedi tabi ama hatayı bana yıkıcak ya ışığa bak o zaman dedi halbuki ışıkta bana yeşil yanıyo onu da söyledim ve başka ne bahane bulucak diye beklerken yapıştırdı lafı :'inşallah arabanın altında kalırsın' bende aynı temennilerde bulunaraktan yoluma devam ettim

bu olayın nişantında geçtiğini ve bunu yapan teyzeninde gayet sosyetik bi kadın olduğunu önemle belirtmek isterim

terbiyesiz kadın

ama suç sende haklılığını ispat edeceğine yol versene kardeşim

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklima hemen gaffurun lafi geldi...:D:Dyuru git be dedigi zaman sende ....bak seni tenhada kistiririm..deseydin...olay cozmus olurdun..:D

işte cevap.

Motosikleti
    peugeot cobra,kanuni racer
    böyle bişey benimde basıma gelmişti.ben kadının dibine kadar girip kornaya sonuna kadar basmıştım.kadın baya korkmuştu.bundan sonra motorlara karsı daha dikkatli olur zannımca

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    yayalar karsıya gecerken arabalardan cekindikleri kadar bizden cekinmiyorlar.araba gelirken deliler gibi kaçısıyorlar motor gelirken ciddiye alan yok.sanki motor carpmaz gibi düşünüyorlar.güzel bir davranış değil şimdi söyleyeceğim ama arada bir dokundurun bakalım ne olacak.ben yaptım bi kere cok sinir etti beni hiç ciddiye almadı aynamla dokundurdum bende
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    bende bırınde carsının ıcınde 20-30 gıdıyorum bır grup ogrencı yola bakmadan atladı halıyle carptım sol aynam yamuldu ama dnegeyı zor saglamsıtım... okadar sınırlendımkı bakmadım essek kadar olmuslar yola atlıyoalr konusmadan arkama bakmadan gıttım eger konussalardı ona orda agzının payını verırdım heralde..

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    böyle bir durumda sonuna kadar basıyorum kornaya rezil oluyorlar

MrSandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattı
    Benim başıma da çok sık geliyor.. En çok deli olduğum 2 model var birincisi sağa park etmiş arabaların arasından fırlayıp beni zor durumda bırakan sonra birde orası kaldırımmış ben yaya yoluna çıkmışım gibi davranan gerizekalılar.. İkinciside sağa sinyalimi verip döneceğim sokağa kaldırımdan inen birde ampul gibi niye durmuyorsun gibisinden bakan insancıklar.. Motorun viraj almaya başladıktan sonra durmak gibi bir şansı olduğunu bilmiyor olabilir ama insan kaldırımdan inip yola adım atarken kaldırır kafasını bir bakar! "Nasılsa dururlar.." diye atarsan kendini yola geçerler birgün üstünden anlarsın anyayı konyayı...
    Herşey yeniden yollarda olabilmek için...

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yayalar karsıya gecerken arabalardan cekindikleri kadar bizden cekinmiyorlar.araba gelirken deliler gibi kaçısıyorlar motor gelirken ciddiye alan yok.sanki motor carpmaz gibi düşünüyorlar.güzel bir davranış değil şimdi söyleyeceğim ama arada bir dokundurun bakalım ne olacak.ben yaptım bi kere cok sinir etti beni hiç ciddiye almadı aynamla dokundurdum bende
    dostum en ıyısını yapıyosun aynı benım mantık bende yola atlayıp sagına soluna bakmayan ınsanara gıcık olurum gazımıda kesmem..sadece emnıyetle duracagım kadar hızımı ayarlarım ama korkutacak ne varsa yaparım

Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bir durumda sonuna kadar basıyorum kornaya rezil oluyorlar

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    çok geçmiş olsun ucuz atlatmışın vallaha yaw kusra bakmayında bizim memleket dede çok böyle insanlar bana kalsa yayalarada ehliyet lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)