Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Almak üzereyim ALAYIM MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay hyosung GT 250 cometin son hızı sularına gitmekte.
    bu sefer haklıyım ama...o motorlar çöpe atsan olmaz satsan satılmaz cinsi artık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    abicim benim motor çinlinin hası hemide 125 lik corvus gibi 250 lik deil
    mondinin başka markalısı gibi bişe. yalnız o kadar düşmeye beni bırakmadı. belkide ben onu bırakmadım
    Mesaja Ek: şaka ile karışık bir yılı motorumla bitirdim. yaz sonu güzel bir motora geçmeyi düşünüyorum. bakalım o zamanki piyasa durumlarındaki fiyat / performans durumuna göre YBR125 yada CBF 150 olabilir. hayırlısı bekliyorum.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bılmezmıyım alem adam valla yaa kök sökturdu ınnova dıye dıye. ama vardır bır bıldıgı tecrube konusuyo
    innovam oldu...ybrm oldu...tecrübe dediğin mal sahabı olaraktan konuşuyoz canımcım...

Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim benim motor çinlinin hası hemide 125 lik corvus gibi 250 lik deil
    mondinin başka markalısı gibi bişe. yalnız o kadar düşmeye beni bırakmadı. belkide ben onu bırakmadım
    heheh...sanada geçmiş olsun...zor ...artık Kilyosta ormanda bi yerde kalırsan ben çıkarım karşına...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sefer haklıyım ama...o motorlar çöpe atsan olmaz satsan satılmaz cinsi artık...
    fürek klıklı torunum benim beni çıldırtma yazarım şimdi bir ilan 1500 e satılık cruiser diye satılıyomu satılmıyomu gorursun çelik150 ler bile 1750 ye peynir ekmek gibi kapışılıyo benimkine 1500 havada verirler ama satmıyacağım şu an için

Forumdan Uzaklaştırıldı

alıyorum hayırlı olsun... :D

,Arkadaşlar inanılmaz keyifle beni bilgilendirdiniz ne kadar teşekkür etsem az...Anladıgım şu oldu alayım ben 2500 e bir tane ZAT ikinci el , olmadı satarız 2000 YTL ye 1 senede motor ogrenmiş olurum , tipi de sempatik, ya arabanın masraflarına gore bunlar daha komik gelecektir o nedenle servisi falan da yaygın gibi, son sahibi de olmam bu motorun... Alayım resimlerini gonderecem siz degerli dostlarıma...

İyi Geceler

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı alkalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ,Arkadaşlar inanılmaz keyifle beni bilgilendirdiniz ne kadar teşekkür etsem az...Anladıgım şu oldu alayım ben 2500 e bir tane ZAT ikinci el , olmadı satarız 2000 YTL ye 1 senede motor ogrenmiş olurum , tipi de sempatik, ya arabanın masraflarına gore bunlar daha komik gelecektir o nedenle servisi falan da yaygın gibi, son sahibi de olmam bu motorun... Alayım resimlerini gonderecem siz degerli dostlarıma...

İyi Geceler
    Anlayışın muhteşem
    Al al mutlaka al.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    innovam oldu...ybrm oldu...tecrübe dediğin mal sahabı olaraktan konuşuyoz canımcım...

heheh...sanada geçmiş olsun...zor ...artık Kilyosta ormanda bi yerde kalırsan ben çıkarım karşına...
    metehan abi saldırımı var yettim abiii dur topiide getirelim gene cbf 150 ye b..k atılıyor
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bılmezmıyım alem adam valla yaa kök sökturdu ınnova dıye dıye. ama vardır bır bıldıgı tecrube konusuyo
    Len ne tecrübesi...Anca çeneye konuşur o...Dilini bağlasan ....yla konuşur.....Bindiği motor moblet innova aha şimdide cbf.....

agılıty efsane motordur dostum...hatırlatmama gerek yok herhalde...senin Doradodan 10 kat iyidir o kıçıkırık agılıty...almışın teypli motoru...bilmeyene hava atıyon işte...verdiğin parada servet...dyln 150 alsan şimdi bana dua ederdin...
    O senin teypli motorun agiliti mi ne o he ondan daha güzel...İtiraf et...Uzanamadığın kediye satanist deme şimcik....

İşte motor tecrübesi bu kadar zaten.....Haaa bundan öncesine inecek olursak moblet pejo falan....:queen

Ayu olarak mı Çıkıcan karşısına.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial

ne oluyor burda, bayadır girememiştim, bi geldim topice bak...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı nevZAT150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ne oluyor burda, bayadır girememiştim, bi geldim topice bak...

Nooodu bişey mi olmuş...Alla alla nerde?....

Arkadaşım sen içinden geçenleri yap....Al diyorsa al....+ lar bunlar....- lerde bunlar de....Toplama çıkarmayı yap 2 ye böl....

Sonuç ne çıkarsa yüreğinin sesi olsun....

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len ne tecrübesi...Anca çeneye konuşur o...Dilini bağlasan ....yla konuşur.....Bindiği motor moblet innova aha şimdide cbf.....

O senin teypli motorun agiliti mi ne o he ondan daha güzel...İtiraf et...Uzanamadığın kediye satanist deme şimcik....

İşte motor tecrübesi bu kadar zaten.....Haaa bundan öncesine inecek olursak moblet pejo falan....:queen

kanka elinden gelse bu ayu millete mobilet pejo filan alın diyecek zamanında kullanmış ya o bakımdan o mobiletle fink atarken ben zzr1100 kullanıyordum bide makara yapar zzr ile tam fürek işte

Motosikleti
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fürek klıklı torunum benim beni çıldırtma yazarım şimdi bir ilan 1500 e satılık cruiser diye satılıyomu satılmıyomu gorursun çelik150 ler bile 1750 ye peynir ekmek gibi kapışılıyo benimkine 1500 havada verirler ama satmıyacağım şu an için
    Bizim ufaklık var mahalede...Küçük Nizamettin...ona anlat bunu...

Alıntı alkalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İyi Geceler
    önermiyorum dostum...paranı çöpe atma...çok pis recederim...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi saldırımı var yettim abiii dur topiide getirelim gene cbf 150 ye b..k atılıyor
    abicim hiçbirinden hayır gelmez bize...cıbıfcılar satar 2 dakkada...

senin mze binerken biz jawaya biniyorduk Hüsam efendi...senin yolda gördüğün motora benim binmişliğim vardır...

Doradoya makine diyosan alnını karışlarım senin...bakalit yığını...ilk zamanlar dikkatmi çekti...ama yanıldım...

mobiletle gurur duyarım ben efendiiii...

efet...Ormanda senide yakalarsam kündeyi atarım beline...

25 künde...25 mobilet...25 ayu..................

Motosikleti
    Kawasaki Er5 '99
    İyi günler,

Ben yaklaşık bir yıl 151rs sahibi oldum, felaket bakım istiyor. Kışın brandaya sokup yazın çıkardım. Hemen pas yapmaya başlamıştı, hiç güven vermiyor- vermemeli zaten. Benzin hortumlarının bağlantı yapılan yerleri vidalı kelepçe değildi, benzin akacak gibiydi kelepçelerden. Böyle tehlikeli bir alete bu kadar para verilmez. Sattığım insan bu aletin huyunu suyunu bildiği için içim rahat ve az km.de aleti yarı fiyatına sattım.

Sizin durumunuza gelince,

Kurye motoru dediğiniz motorlar öyle güzel hızlanıyor ki işin tadını o motorlarda alırsınız. Debriyajın verdiği kontrolü otomatik motorda bulamazsınız. Otomatik motor daha çok benzin tüketir. Çizilme derdini de daha az yaşarsınız plastik aksam daha az. Scooterlarla uzun yolda iyi soğutması yoksa hararet daha muhtemel çünkü yüksek viteste düşük devir gitme durumu yok onlarda.
    Bir Honda sahibi olmak da her zaman ayrıcalıktır kullanınca anlar insan, gözünü bağlasan o şanzımanı ayağından tanır
    3500e de ikinci el cbr125 var, kurye motoru tipi istemiyorsanız ciddi alternatif. Su soğutmalı çift disk, yapınız iri değilse ufak olması da rahatsız etmeyecektir. Her şeyden önce o bir Honda. 10 çinli verseler vermem.

zat150 alana met_hanı beleş vermiyorlarsa al kardesim bu ne ya adam çin düşmanı kesildi alacak 2000 e 2500 e daha ne istiyon 6 ay kullanır satar

Motosikleti
    Kawasaki Er5 '99
    6 ayda kaç km yaptığına bağlı.
    edit:

İlk motoru olacak ve ben ilk motorumu Çinli seçtiğim için keyfini alamadım. Servislere gitmekten. Parası olmasa Çinli alabilir ki bende para yoktu o zaman, fakat 3500 gibi bir rakam ayrılabiliyorsa "ucuz" alet almanın gereği nedir?

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı AcEmİİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edit:

İlk motoru olacak ve ben ilk motorumu Çinli seçtiğim için keyfini alamadım. Servislere gitmekten. Parası olmasa Çinli alabilir ki bende para yoktu o zaman, fakat 3500 gibi bir rakam ayrılabiliyorsa "ucuz" alet almanın gereği nedir?

Ucuz alet alıcaksan 2.el temiz bişey al....1000-1500 e alırsın....Satarkende 800-1300 e rahat satar çok zarar etmezsin...

Motosikleti
    Alıntı AcEmİİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edit:

hay ağzına sağlık...3500 e az para diyenler utansın...biz deyince çin düşmanı oluyoruz sen motoru almış stresini çekmişsin...allahaşkına tekrar sorarım...3500 gayme azmı...cbf 150 nin 3650...ybrnin 3300 olduğu bir zamanda...off offff....bizim millet hesabı kitabi bilmeden yine başını ağrıtacak...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    hay ağzına sağlık...3500 e az para diyenler utansın...biz deyince çin düşmanı oluyoruz sen motoru almış stresini çekmişsin...allahaşkına tekrar sorarım...3500 gayme azmı...cbf 150 nin 3650...ybrnin 3300 olduğu bir zamanda...off offff....bizim millet hesabı kitabi bilmeden yine başını ağrıtacak...

Az para diil tabi.....3500 ün üzerine çık madem...Cbf alana kadar 2. el 500 lük makina alaydın sen...Akıl vermeyi biliyon....Adam zor topluyor o kadar parayı...Olmayınca olmuyor...Mecburiyetten alıyor zaten...Olsa R6 alır...Burda sana fikir danışmaz....

Herşeyi bilen Fürek....

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Var ya siz çok yaşayın e mi...
    Akşam akşam beni karagöz-hacivat ayarı atışmalarınızla bol bol güldürdünüz allah da sizi güldürür inşallah...
    Bu arada eleman 150 Zatı aldı mı acaba? Brezilya dizisi tadında oldu bu topic biraz ama sonucu da merak etmiyorum desem yalan olur valla...

Motosikleti
    Az para diil tabi.....3500 ün üzerine çık madem...Cbf alana kadar 2. el 500 lük makina alaydın sen...Akıl vermeyi biliyon....Adam zor topluyor o kadar parayı...Olmayınca olmuyor...Mecburiyetten alıyor zaten...Olsa R6 alır...Burda sana fikir danışmaz....

Herşeyi bilen Fürek....
    canım hırbo kardeşim...cbf alana kadar 2.el 500 diyon...senin kıçıkırık hurda er 5 indenmi akaydım...yoksa gs 500 denen zırto motordanmı alaydım...yoksa 10.000 e cbf 500 mü alaydım...zaten iman gücüyle ossurarak aldım...

3500 lira nire...senin keko er 5 gs 500 8 000 ytl nire...niye işkembe-i kübradan sallıyon...bumudur akıl vermek...cbf alana kadar 500 alsaydın....ıçıma mı sokayım 500 cc yi...

adam zor topluyor o parayı diyon bide zata al diyon...yahu ybr önerse o zaman o paraya...sempatik mempatih masal desene has vara vara alper...

düşmanına demez insan zatı al diye...tip beğenmeyle motor alındığı nerde görülmüş...hadi cnf tukaka...yrb alması hususunda bari yönlendirici ol...adam beğenmiş deyip çanak tutarsan sende Mondının milleti düşürdüğü servis ve arıza kuyusuna düşersin...

uzak dur hacı...tek diyeceğim o...alma...sonra bana dua et...ya da al arıza yapmasın servislerde sürünme 10.000 km bende tükürdüğümü yalarım...özürde dilerim Mondıden...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)