Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Annem motora cok karsı ne yapmalıyım lutfen bı akıl verın

Motovento
    REKLAM ALANI
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    merhaba arkadaslar babamı ıkna ettımde annem motora cok karsı cok buyuk yemınler edıyo bende yaza alcam baska yolu yok

aılemıde cıgnemek ıstemıyorum lutfen yardım edın annem ancak ben olunce alırsın dıyor motoru ne yapcamı sasırdım lutfen yardım edın bı akıl verın arkadaslar saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim gibi yap al ve haber verme zamanla alışıyorlar biraz küs kalırsın belki ama sende tavır al sen suçluymuşsun gibi davranma haklı gibi davran.

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    sende annene de eğer motor almama razı olmazsan bende sana hakkımı helel etmem okul bitsin giderim buralardan de2-3 gun konusma hatta 1 gun bi arkadaşında kal ayrıca evde cok ses cıkarma yemege cagırdılar mı geliyorum de sonra gitme onlar gelincede dalmışım de biraz boyle sana nasıl diyeyım psikolojisi bozuk cocuk numarası yap annen derki cocuğun psikolojisinden onemlımı alalım bari bey der
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gibi yap al ve haber verme zamanla alışıyorlar biraz küs kalırsın belki ama sende tavır al sen suçluymuşsun gibi davranma haklı gibi davran.
    senınkının aynısını bende yaptım aldım gızlı sonra 2.günü kapıda motor gordu hep bu ne falan derken anladı neden benden saklıyosun oglum falan dedı agladı magladı sonra affettı borcumu bıle o odedi... 3.000 ytl babam hala bılmıyo ama yurt dısında oldugu ıcın geldıgı zaman saklıyorum =)):p

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende annene de eğer motor almama razı olmazsan bende sana hakkımı helel etmem okul bitsin giderim buralardan de2-3 gun konusma hatta 1 gun bi arkadaşında kal ayrıca evde cok ses cıkarma yemege cagırdılar mı geliyorum de sonra gitme onlar gelincede dalmışım de biraz boyle sana nasıl diyeyım psikolojisi bozuk cocuk numarası yap annen derki cocuğun psikolojisinden onemlımı alalım bari bey der
    dediğini pek taktir etmedim onu yemezler bu 1 we öle bısey yapılmaz hıc bı anne oglumun psıkolojısınden onemlımı motor demez cunku motor daha tehlıkelı

Şenonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    usta benim annemde öyle diodu ben babamı kandırdım gittik aldık sonra annemde gördü motoru zaten motor artık alınmış oldu götür geri verde yapamazsın onn için baban yeter artık benim annem nereye gidicekse dioki hadi bahadır beni motorla götür
    Bahadır Şenonar A rh(+)
    Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    arkadaslar haklısınız bu arada yasımı unutmusum 15.5 yaza 16 alcam alırsam bıle babamla alırım benım amacım annemı ıkna etmek nası ıkna edebılırım motoru dusman gıbı goruyor cevaplarınız ıcın tesekkurler saygılar...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    tamam anacım senin istediğin gibi olsun, bende canım istedikçe arkadaşlardan alır onların motoruyla gezerim alışmak zor olacak sürekli emanet motora binmek ama ne yapalım senimi üzeyim şimdi bu arada tek tek korumalarını almaya başla eldiven,kask,pantolon,dizlik, olayın ciddiyeti anlaşılsın hatta arkadaşların motoruna bineceksin ya artçılık eğitimlerine katılmaya karar verdiğini belirt
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TT ;]
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar haklısınız bu arada yasımı unutmusum 15.5 yaza 16 alcam alırsam bıle babamla alırım benım amacım annemı ıkna etmek nası ıkna edebılırım motoru dusman gıbı goruyor cevaplarınız ıcın tesekkurler saygılar...
    babanla motoru al motorun butun anahtarlarını annene wer teslım et sonra dekı bana ne zaman guwenırsen ozaman wer anahtarları... yada ıkna cabalarına laflarına dewam et...

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta benim annemde öyle diodu ben babamı kandırdım gittik aldık sonra annemde gördü motoru zaten motor artık alınmış oldu götür geri verde yapamazsın onn için baban yeter artık benim annem nereye gidicekse dioki hadi bahadır beni motorla götür
    taktık guzel bahadır babamda annemden tırsıyoda benım derslerım ıyı olsun ben sana alırım dıyo bakalım ama ben hakkaten annemden cok tırsıyorum bosa konusmaz yanı yorumun ıcın tesekkurler ıyı aksamlar saygılar...

Alıntı thaii_vtec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babanla motoru al motorun butun anahtarlarını annene wer teslım et sonra dekı bana ne zaman guwenırsen ozaman wer anahtarları... yada ıkna cabalarına laflarına dewam et...
    o bıraz zor ıste anahtarları aldımı gerı vermezkı

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam anacım senin istediğin gibi olsun, bende canım istedikçe arkadaşlardan alır onların motoruyla gezerim alışmak zor olacak sürekli emanet motora binmek ama ne yapalım senimi üzeyim şimdi bu arada tek tek korumalarını almaya başla eldiven,kask,pantolon,dizlik, olayın ciddiyeti anlaşılsın hatta arkadaşların motoruna bineceksin ya artçılık eğitimlerine katılmaya karar verdiğini belirt

abı bende senın gıbı dusunuyorum harekat dogru arkadas motoru hesabına guzel taktır ettım saygılar...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Sürekli kalın yazmasan iyi olur
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    nedenını bılmıyorum ama uyarını dıkkate alıcam mod abım tesekkurler saygılar..

sımdıden basladım

Celil cim bence bu olayı halletmenin bazı yolları var
    1-Şartları eşitlemelisin.Yani bu konudaki ilişkinizi anne oğul taraflarından iki mantıklı birey tarafınına taşımalısın.
    2-Motosikletin senin için ne anlama geldğini açıklamalısın.
    3-Motosikleti aldığında bazı kurallara uyacağını baştan kabullenmelisin.
    4-Makinayı almadan gerekli koruma faktörlerini edinmelisin.Kask,pantolon,mont,eldiven...vb.
    Böylelikle bu işe ne kadar önem verdiğini anlayacaktır.(Umarım veriyorsundur)
    5-Baban ile ciddi bir koalisyon kurmalısın.
    6-Anneleri ikna etmenin en kolay yollarından biri de onun en yakın arkadaşını arkana almaktır.
    Şimdiden kolay gelsin.

Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı bcoskunsoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Celil cim bence bu olayı halletmenin bazı yolları var
    1-Şartları eşitlemelisin.Yani bu konudaki ilişkinizi anne oğul taraflarından iki mantıklı birey tarafınına taşımalısın.
    2-Motosikletin senin için ne anlama geldğini açıklamalısın.
    3-Motosikleti aldığında bazı kurallara uyacağını baştan kabullenmelisin.
    4-Makinayı almadan gerekli koruma faktörlerini edinmelisin.Kask,pantolon,mont,eldiven...vb.
    Böylelikle bu işe ne kadar önem verdiğini anlayacaktır.(Umarım veriyorsundur)
    5-Baban ile ciddi bir koalisyon kurmalısın.
    6-Anneleri ikna etmenin en kolay yollarından biri de onun en yakın arkadaşını arkana almaktır.
    Şimdiden kolay gelsin.
    sagol abıcım uyarılarını dıkkate alacagım cok guzel fırkırler annemle motor konusunda konusmak bıraz zor olacaktır ama yınede denıycem cevap ıcın tesekkurler ıyı aksamlar saygoılar...)

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bnce sen motordan önce ehliyetini al sonra korumalar ve en son motor...

Memotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla ne desek boş olur cunku herkesın aılesıyle dıyalogu farklıdır herkesın annesı babası farkılıdır...benım annemde babamda motora cok karsılardı yavas yavas sureklı motordan bahsederek kabul ettırmeye baslamıstımkı gecen hafta arabayla yaptıgım trafık kazası ve arabanın pert olması sonucu ustune bıde araba bana gore dııl ben motor alıcam dıınce bızımkıler motordan ıyıce sogudu ve korktu...napıcam bılmıyorum suanda...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    annem benım ehlıyet almama bıle ızın vermıodu ama dedım anneme ben motorumu alırım ehlıyetsız surerım motorumu falan filan sonradan scooter al felan dedi şimdi alıştırdım ehlıyetımı aldım sırada motosiklet var en gec 1 ay ıcınde alıom darısı senın başına
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    banada izin vermiolar bakalım ama alıp gözlerinin önune getirince geri götür diyemezler en etkili töntem bu (şuana kadaar butun alma dediklerini bole aldım)
    Söz Konusu GALATASARAY'sa Gerisi Teferruattır...

hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    bende babamı kandırıp aldırmıştım sonra olay benden çıktı annemle babam arasında bi olay oldu bende motorla gezmenin keyfini çıkardım babanı kafaya aldıysan no prob..
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Ben önce ehliyetini almandan yanayım. Ehliyetini aldığın zaman motosiklet kullanman için hak kazanmış olacaksın ve yasa dışı birşeye kalkışmadan rahat rahat bine bilme imkanın olacaktır. Üstelik anneni de ehliyetinin olması biraz yumuşata bilir.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Annenin sözünü dinle, alma acelesi yok sunuçta...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)