MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
Hadisatinal Buse - 468x80 - Forum Orta
Benelli TNT 250
Hudson Deri

Motovizyon Hakkında Şikayet

Reklamlar  
    Kaskcim.com - Dünya Markası Kasklar
    Benelli TNT 25

öncelikle Bu Yazimdan Alinan Gucenen Olursa Kusura Bakmayin Yapabilecegim Bisey Yok.bugun Basimdan Gecen Bir Olayi Anlaticam Sadece,istediginiz Yorumu Yapabilirsiniz.ben 600f Kullanicisiyim.babamda Vespa Tarzi Bi Scooter Almak Istiyor Bu Nedenle Bahcelievlerdeki Motovizyon Adindaki Garip Olaylarin Yasandigi Yere Gittik.arkadaslar Piaggio Bayisi.dukkana Girdik Kimsecikler Yok Biraz Bakindik Sora Arka Tarafta Bi Kac Hareket Gordum Ve Oraya Yoneldim,amac Birisi Gelip Bilgi Versin Kafamiza Yatan Motoru Alip Gidelim.motorlara Bakicaktik'da Dedim Tamam Orda Bak Iste Dedi Icerdeki Eleman.ok Hala Bisey Yok Hersey Kontrol Altinda Sora Yanimiza Yanindaki Kadin Geldi.bi Kac Motorun Fiyatini Sorduk Soyledi Peki Kac Km De Diyince Basip Iceri Gitti Sordu Geldi Fln Kisacasi Bayan Motorlar Hakkinda Bilgi Sahibi Degil.herneyse Sora Basti Bayanda Iceri Gitti Ama Biz Takilioruz Ole Dukkanda Babayla En Sonunda Babam Iceri Dogru Bize Yardimci Olacak Birisi Yokmu Die Bagirdi.onun Ustune Icerdeki Eleman Ayaklandi Bende Ii Gelsinde Alip Gecelim Diorum Bi Yandanda Is Vakti Cunku,isi Salliyorum.adam Geldi Ne Bagiriyosun Kardesim Fln Die Diklenmeye Basladi.tabi Bizde Ilk Basta Sasirdik Sora Bi Kendimize Gelip Sen Naaptigini Saniyosun Sorusunu Sorduk.sonucta Satan O Alan Biziz Adam Sanki Bedava Dagitiyo Malinida Bizde Yalvariyoruz.sonra Artik Oglen Vakti Ne Almista Kafayi O Kadar Guzel Yapmis Bilmiorum Ama Basladi Belki Ben Cok Zenginim 4 Trilyon Param War Nerden Bilion Nie Bagirion Fln Demeye Ama Adam Tam Bir Facia,soradan Dusunmusse Ne Dedim Ben Oyle Die Kendine Sormus Olmasi Lazim Cunku Mantikli Bi Insanin Oyle Yapmasi Gerekir.bu Arada Eleman Bi Tane Defolu Nolan Kaski Tamir Etmeye Calisio,baska Birine Itelicek Gunun Birinde Ama 4 Trilyonluk Adam Yani Ole 3 Kurusluk Isler Yaptigina Bakmayin.yani Mesguliyeti Ordan Geliyor.biraz Kafayi Kullansa 200 Liralik Bi Kasktan,bi Vespa Satarak Daha Fazla Kar Edebilecegini Kavrayabilirdi.her Neyse Adam Bi Triplerde Fln Ve Kafasida Pek Calismiyor Yani Bi Laf Soyleyince Ustune Cevap Uretemiyor Ayni Seyleri Tekrarliyor.en Son Gel Gidelim Deyip Babamla Ciktik Gittik Dukkandan.ama Hala O Adamin Niye Oyle Bi Tepki Verdigini Anlayamadim Ve Bu Hizmet Kalitesiyle Oradan Kim Motor Alir Onuda Cozemedim.mutlaka Bu Kadar Cok Uyesi Olan Bir Forumda Oradan Motorunu Almis Olan Ve Servisinden Yararlaniyor Olan Arkadaslar Vardir.allah Yardimcilari Olsun Demekten Baska Birsey Gelmiyor Elimden.

AVM Forum
    Motosikletciyiz.com Outdoor & Motosiklet & Motor Aksesuarları
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Firma E-posta ile konu hakkında bilgilendirilmiştir. Her iki tarafı dinlemeden yapılan tüm yorumlar yanlıştır. Firmanın cevabi yazısı sitede aynen yayınlanacaktır. Unutulmaması gereken en önemli husus rekabet ortamı içinde bazen asılsız asparagas şikayet yazılarının tarafımızdan tespit edilmiş olmasıdır.
    Saygılar Mt Yönetimi
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motovizyon yukarda ki konu hakkında yolladığız maile cevap vermiştir.

Öncelikle Motosiklet.net Yönetiminin göstermiş olduğu hassasiyet için teşekkür ederiz.

Üye arkadaşımızın yazmış olduğu şikayet yazısına gelince , Yazı baştan sona Abartı ve Hayal ürünü şeylerle yazılmış ve yazı şikayet vasfını aşmıştır.Bu Şikayet forumunda bu Abartılı şikayetin devamında bir çok kullanıcı asılsız ve iftira dolu suçlamalarda bulunmuş ancak Motosiklet.net yöneticileri ivedi olarak bu yazıları kaldırmıştır.Ayrıca bu forumda 4 ayrı yazı yazan bir üyede şirketimize gelerek özürlerini bildirmiştir.
    Şikayetinize gelince Kendi yazınızda belirttiğiniz gibi şirketimizin Yoğun olduğu bir saatte gelip motor fiyatlarını almışsınız bayan personelimiz fiyatları size söylemiş 2. el bir motorun Kilometresini sorduğunuzda Ofisteki yazılı listeden motosikletin Kilometre bilgisine bakmaya gitmiş ve size gerekli bilgiyi vermiştir. Siz dışarı çıkıp tekrar içeri girerek Bizimle ilgilenen yokmu neden bilgisiz bir satış temsilcisi bayanı bizimle muhatap ettiniz diye bağırdığınızda sizinde söylediğiniz gibi bağırarak cevabınızı almışsınız. Personelimiz 2.el Motorlarımızın kilometre bilgisini ezberlemek zorunda değildir.Bu arada Şirket sahibi Hakkında Öğlen vakti kafayı bulmuş bozuk kaskı satmaya çalışacak gibi saçma sapan hayal ürünü şeyleri kafanızda üretmişsiniz ve yazmışsınız.Bahsettiğiniz Nolan Kask bozuk değil Nolan için üretilmiş olan Bluetooth kitin kaska montaj işlemidir.Burda bile nasıl bir saptırma yaptığınız ortadadır.Bu yazıyla Şirketimize Şikayet değil karalama ve iftira atmışsınız.
    Şirketimizden Motosiklet ve Hizmet alan Binlerce müşterimize nasihatta bulunmakta sizin haddinize değildir.
    Şirketimizden Ürün ve Hizmet alan Müşterilerimiz herhangi bir sorunları veya şikayetleri olduğunda öncelikle bunu şirketimize iletirler ve sorunları çözülür.
    Şirketimiz Tüm eleştiri,öneri ve şikayetlere her zaman için açıktır.Ancak bunlar ahlak sınırları çerçevesinde abartılmadan karalamadan hayal ürünü şeyler üretilip yazılmadan olmalıdır.

Bundan sonra Tescilli Markamız olan “MotoVizyoN®” için asılsız suçlama ve karalamalarda bulunanlar hakkında Hukuk Müşavirlerimizin gerekli yasal işlemi başlatacağını bildirir.

Şikayet sahibi arkadaşımızıda Babasıyla birlikte tekrar şirketimize Tatlı bir Kahve içmeye davet ediyor konuyu tatlıya bağlıyacağımızı umuyoruz.

Tüm motosiklet Kullanıcılarına Güvenli, Sağlıklı, Mutlu bir Sezon geçirmelerini temenni ederiz.

Saygılarımızla MotoVizyoN ®
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN
    Reklamlar  

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)