Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Ehliyet Hakkında Tüm Sorular

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama eğer lise şart olsaydı hayal krıklıgına ugrayacaktım 4 yıl sonra ehlıyet alabılırdım ancak tekrar teşekrüler yüreğime su serptin gerçekten
    için rahat olsun...ortaokuldan terksen tastikname'ni istiyecekler.yok ilkokul 5de bıraktım dersen ilkokul diplomanı isteyecekler.şimdiden hazırla istersen evraklarını
    1-)diploma fotokopisi
    2-)6 veya12 adet vesikalık resim(son 6 ay içinde çekilmiş olacak)
    3-)sabıka kaydı(savcılıktan alacaksın)
    4-)nüfus cüzdanın fotokopisi

şimdiden başarılar...
    (ıslatırız bir ara)
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşının 18 den gün almış olması lazım..
    doğum tarihim 04.07.1991 bu nısanın 7sınde 18 den gün alıyorum nısanın 8 de kayıt olacam

Motosikleti
    doğum tarihim 04.07.1991 bu nısanın 7sınde 18 den gün alıyorum nısanın 8 de kayıt olacam
    bir sonraki sınav 19 nisan diye biliyorum.kayıt yaptırman zor gibi geliyor.martta kayıtlar bitiyor sanırım

Motosikleti
    Honda 600RR Hannspree
    ehliyetten önce okuluna devam etsen de bari en az liseyi bitirsen!!!

Motosikleti
    Alıntı equinoxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetten önce okuluna devam etsen de bari en az liseyi bitirsen!!!
    niye bir insan iki işi birden yapamıyor mu?

inanıyorum liseyide bitiricek

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye bir insan iki işi birden yapamıyor mu?

inanıyorum liseyide bitiricek
    inş 2side olacak burdakı bi sürücü kursuna sordum 8de başlarsın dedı temmuz da ehlıyetın cebınde olur dedı

Motosikleti
    inş 2side olacak burdakı bi sürücü kursuna sordum 8de başlarsın dedı temmuz da ehlıyetın cebınde olur dedı
    dediğim gibi işte 19 nisanda ki sınava almıyorlar seni.haziran ortası bir sınav olur herhalde.1 ayda içinede işlemlerle direksiyon sınavını koyarlar al sana temmuz ortası.19 nisandakine girebilseydin mayıs ortası gibi elindeydi.

yüzümüzü kara çıkarmada şu liseyide bitir.söz sana kaskını ben hediye edicem liseyi bitirince.tabi motor alınca sen bir kask al geçici süreliğine

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar A2 ehliyetlerinizi ihmal etmeyin, ehliyetinizi alın hiçbir çeviride rahatsızlık yaşamayın polisin yüzüne bile bakmazsınız ehliyetiniz sizi koruyacaktır biryerde...

B ehliyeti kullanıyorum fakat 16şubat ta sınava girdim sonuçları bekliyorum, yakında A2 + B olacak, motoruda aldığımda tam süper oluyor

Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğim gibi işte 19 nisanda ki sınava almıyorlar seni.haziran ortası bir sınav olur herhalde.1 ayda içinede işlemlerle direksiyon sınavını koyarlar al sana temmuz ortası.19 nisandakine girebilseydin mayıs ortası gibi elindeydi.

yüzümüzü kara çıkarmada şu liseyide bitir.söz sana kaskını ben hediye edicem liseyi bitirince.tabi motor alınca sen bir kask al geçici süreliğine
    eyw kardesım ama liseyi bitirmeme 4 yıl var be daha çok var ama senın düşünmen yeter bide erken yazılmA olayınıda sordum dedıler yaşın tutmuyo yaşın tutmadan senı hiç bi sınava alamayız falan dedıler bende nısanda başlıcam işte inş ağustosun başı gibi de bi motor alırım

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    BEnim sorum şu :

B ehliyetim var A2 almak için başvurduğumda yeniden B için topladığım belgeleri toplayacakmıyım yani sağlık raporu sicil kaydı ikametkah kağıdı felan bunlara yeniden ihtiyaç varmı yoksa direk sınava mı girilecek bilgisi olanlar bi aydınlatırsa seviniriz..
    [B]600RR ye Geçmek İçin...[/B]

Selamlar,
    Yetersiz ehliyet(39/1-a) durumunda uygulanan hapis cezası bildiğim kadarıyla paraya çevriliyor, bu durum adli sicil kaydına geçiyor mu, sabıka kaydı için belge aldığımda bu ceza gözükecek mi? Bu detay konusunda bir bilgilendirebilirmisiniz. Teşekkürler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    benim bi sorum olcak. 5 temmuzda yeniden sınava girdem :(
    geçen sınavı ..... ibb yüzünden kaçırdım. b.k var gibi kazıyolardı yolları. bi de gereksiz yere evimin küçükyalı'da kursun da göztepe de olmasına rağmen taa ümraniye son durağa vermişler sınav yerini. neyse
    benim merakım herkes bu sınavlar için ' motorun kaç tekerleği vardır,araba nedir? tarzı sorular var diyo. gerçekten de öyle mi ?.
    a2+B sınıfı alcam ehliyeti. kaç tane sınava girmem gerek.yazılı olarak . ve bunların kaçı ciddi kaçı laylaylom sınavdır(motorun kaç tekerleği var? tarzı soru)
    ve 5 temmuzda girersem ve normal koşullarda hak kazanırsam ehliyet almaya hangi tarihte ehliyetimi elime almış olurum ?
    uzun oldu ama cevaplayana hayır dualarımı yollarım

Motosikleti
    roadstar 250 (cok guzel ya)
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bi sorum olcak. 5 temmuzda yeniden sınava girdem :(
    geçen sınavı ..... ibb yüzünden kaçırdım. b.k var gibi kazıyolardı yolları. bi de gereksiz yere evimin küçükyalı'da kursun da göztepe de olmasına rağmen taa ümraniye son durağa vermişler sınav yerini. neyse
    benim merakım herkes bu sınavlar için ' motorun kaç tekerleği vardır,araba nedir? tarzı sorular var diyo. gerçekten de öyle mi ?.
    a2+B sınıfı alcam ehliyeti. kaç tane sınava girmem gerek.yazılı olarak . ve bunların kaçı ciddi kaçı laylaylom sınavdır(motorun kaç tekerleği var? tarzı soru)
    ve 5 temmuzda girersem ve normal koşullarda hak kazanırsam ehliyet almaya hangi tarihte ehliyetimi elime almış olurum ?
    uzun oldu ama cevaplayana hayır dualarımı yollarım
    abi bak şimdi bi kere yazılı sınavı hatta direksiyon sınavını (gidon sınavı diyesim geliyor ya neyse) boşver sen oyle basitki gorunce moralin bozulucak bunlar ne diye okadar kolay, angut yerine koyulmak rahatsız edicek seni diyerindede sole bi tur atıp geliyosun hocaların karsısında 30 sniyeni almiyo. sınavlar bittikten 5-6 gün sonra kurs bi msj atıyo gelin diye gidip dosyanı aliyosun bostancıdaki bi yere veriyosun bu kadar zaten kurs gerekli yonlendirmeyi yapiyo sonra iki gün içinde gidip tekrar dosyayı verdigin yer eehliyeti aliyosun daha ben dosyamı vermedim onun için alamadım yani ole dediler banada
    [COLOR="Red"][B]
    Önce Topraktım Simdi Agaç OLdum.
    Derya DenizLer Gibi DaLgaLandım Simdi DuruLdum.[/B][/COLOR]

Alıntı amorphis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bak şimdi bi kere yazılı sınavı hatta direksiyon sınavını (gidon sınavı diyesim geliyor ya neyse) boşver sen oyle basitki gorunce moralin bozulucak bunlar ne diye okadar kolay, angut yerine koyulmak rahatsız edicek seni diyerindede sole bi tur atıp geliyosun hocaların karsısında 30 sniyeni almiyo. sınavlar bittikten 5-6 gün sonra kurs bi msj atıyo gelin diye gidip dosyanı aliyosun bostancıdaki bi yere veriyosun bu kadar zaten kurs gerekli yonlendirmeyi yapiyo sonra iki gün içinde gidip tekrar dosyayı verdigin yer eehliyeti aliyosun daha ben dosyamı vermedim onun için alamadım yani ole dediler banada
    O kadar kolay tabi ya.Ben bu pazartesi başladım.5 gün gittim trafik ve motor derslerini gördüm şimdilik.Deneme sınavı yaptı hoca trafikten.2 sindende 100 çaktım o kadar kolayki.Birde 5 temmuzda gireceğim sınavdan 100 alırsam kursum verdiğim 250 ytl yi geri ödeyecekmiş.Başka kurslarda böyle bir uygulama varmı

GS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aranıyor
    inşallah 1 ocakta görüşecem kursla a2-b için.

Merhaba arkadaşlar öncelikle sizlere bir şey sormak istiyorum B sınıfı ehliyet sınavlarına kardeşimle beraber girdim sınavda ve direksiyonda başarılı olduk B den sonra A2 içinde sınavlara girecektik sürücü kursu ile anlaşmamız bu yönde idi eğer B sınıfı ehliyetten başarılı olursak A2 Motor sınavından sadece motor bölümünden sınava gireceğimiz söylendi yanlız sınav gününden bir gün önce tüm derslerden sınava gireceğimizi gördük sürücü kursuna durumu ilettik yanlışlık olmuş dediler eğer kendinize güveniyorsanız sınava girin dediler bizde ok dedik ve kardeşimle beraber girdik sınav gayet güzel geçti ama daha sonra sürücü kursu beni aradı sizin gibi diğer kişilerdede aynı şey olmuş dedi onlar itiraz etti sizinde sınavınız yanacak dedi sürücü kursu ile tartıştık ben itiraz etmiyorum dedim olmaz dediler anlamadım arkadaşlar bu konuda bilgisi olan bir arkadaş varsa ve yol gösterirse sevinirim herkese yeni yılında sağlık başarı ve mutluluk dilerim ....

Alıntı papillionixi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar öncelikle sizlere bir şey sormak istiyorum B sınıfı ehliyet sınavlarına kardeşimle beraber girdim sınavda ve direksiyonda başarılı olduk B den sonra A2 içinde sınavlara girecektik sürücü kursu ile anlaşmamız bu yönde idi eğer B sınıfı ehliyetten başarılı olursak A2 Motor sınavından sadece motor bölümünden sınava gireceğimiz söylendi yanlız sınav gününden bir gün önce tüm derslerden sınava gireceğimizi gördük sürücü kursuna durumu ilettik yanlışlık olmuş dediler eğer kendinize güveniyorsanız sınava girin dediler bizde ok dedik ve kardeşimle beraber girdik sınav gayet güzel geçti ama daha sonra sürücü kursu beni aradı sizin gibi diğer kişilerdede aynı şey olmuş dedi onlar itiraz etti sizinde sınavınız yanacak dedi sürücü kursu ile tartıştık ben itiraz etmiyorum dedim olmaz dediler anlamadım arkadaşlar bu konuda bilgisi olan bir arkadaş varsa ve yol gösterirse sevinirim herkese yeni yılında sağlık başarı ve mutluluk dilerim ....
    arkadaşım niye itiraz ediyosunuz ve niye sınavınız geçersiz oluyo ki aynısı benimde başıma geldi B ehliyetim olduğu halde bütün derslerden sınava girdim geçersem ehliyetimi paşa paşa alıcam hepsi budur yani niye itiraz ediyim ha motordan geçerde diğerlerinden kalırsam itiraz ederim tabi...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)