Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

ileride hyosung 250 gtr almak istiyorum neyle başlamam gerek ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    merhaba daha önce scooter kullandım ve istediğim motoru kullanmak için biraz denyim kazanmak istiyorum. sizce vitesli hangi motorla başlamam iyi olur? kafamda bir iki motor var ama sizlerden yardım bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    250cc'yi geçmemek kaydıyla, naked tarzı bir motosiklet senin için daha uygun olur.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yine 2. el bir hyosung comet 250cc alabilirisn mesela. hem tarza yakın hem de aynı özelliklerde. hyosung motorlar V olduğundan ısınmadan hareket ederseniz motor ısınana kadar sürekli tekliyor.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    bende zaten 125 lik vitesli gibi düşünüyorum sıfırdan (scooter dan ) 250 ik naked yada normal bir motor almak 30 bg çok gözüküyor ve çoğu kişide öyle söylüyor. bana model önerilerinizi varmı acaba ?

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    cbr 125 ya da twister düşünebilirsin bencee
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    cbr 125
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Bende arkadaşlara katılıyorum.Hatta katılmadan önceki düşüncemde buydu CBR125' al emin ol vitesli en harika 125cc .Hem race kullanmış olursun hemde kalite...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gt250R alabilirsin arkadaşım başlamak için
    Her ne kadar oturuş pozisyonu ss'lar gibi çok eğik olsa da Gt250R düşündüğün kadar güçlü bir motor olmadığı için , başlangıç motoru olarak kullanılabilir...
    Eğer gerçekten Gt250R istiyorsan paranı cbr125 almak için harcama...

Arkadaşlar Twister ve Comet demişler... Birkere Comet'in motoru bile aynı , Gt250R almak için neden comet alasın ki? Twister ise biraz daha kolayı...

Benim düşüncem Gt250R ile başlaman...

Çok zor geleceğini düşünüyorsan git biryerden veya bir arkadaşından eğitim al , ondan sonra Gt'ni al... Altından kolayca kalkabilirsin...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

adam gibi kullandıktan sonra hyo gt r bence sakıncalı değil bende bakıyorum o makinaya ama naked modeli daha hosuma gitti. burada önemli olan sensin ! sen nasıl bineceksin ? makinadan ne bekleyeceksin? dikkatini yola verirsen egona ve sağ bileğine hakim olabiliyosan gtr 250 bence alabilirsin hatta ben para durumumu ayarlayabilirsem kawa er6 n alacam kısmetse rüyama giriyo meret
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

BiKeRBoY_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp,gy 200cross
    merhabalar; bence HONDA CG 125cc weya YAMAHA YBR 125cc daha uygun olur saygılarımla....

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neye GT250R ile başlayacak

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Bencede Gt250R ile baslıya bilirsin.250cc okadarda abartılacak güçdeki bir motorlar değil.Gaza gelmedikten sonra efendi gibi kullanırsan 250cc baslangıç için ideal ve uzun soluklu olur
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neye GT250R ile başlayacak
    Vitesli motor hayatına
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    Kardeş arkadaşlar gt 250r ile başlayabilirsin demişler. ŞAHSİ fikrim başlanabilir ama illa tecrübe kazanmak istiyorum diyorsan Mondial, Kanuni vb çin menşeili motorların 125lik vitesli ucuz modelleri var (mondial 125 agk 1650 ytl) bu tip bi motorla tecrübe kazandıktan sonra gt 250r nede kavuşursun. Ama tekrar ediyorum bu sadece şahsi fikrim doğruluğu tartışılabilir
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Motosikleti
    2008 K1200S, 2010 R1200GSA
    Ben hayatımda ilk defa vitesli motorlupisuklet kullandım ve tecrübelerimi paylaştım, istersen bir gözat:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...rumlar-ve.html

Kendini güvende hissettiğin, güvenle ve güvenli kullanabileceğin bir motor alman dileği ile.
    [B][I]Önce Eğitim[/I][/B] :cat:
    Yapılan son araştırmalara göre insanların 4'te 3'ü, dünya nüfusunun %75'ini oluşturuyormuş... Ben emin değilim...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scooter kullandim demissin, ama ne kadar kullandigin onemli olan..
    250 Gtr ilk motor icin abarti degil.. Ama denge olayini ayarlayamazsan, cok acemi isen ve motor kullanmayi bu motorla ogreneceksen grenajlarini iyi koru derim.. Artik nasil korursun orasinida sen dusun
    Ben ilk aldigim motoru iki defa sola iki defa saga kiz arkadasimda bir kez saga yatirmisti.. Motor Chopper tarzi ve motor koruma demiri oldugu icin hasar yoktu.. Daha sonra grenajli bir motor aldim.. Senin saga sola yattigini hayal bile etmek istemem..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gt250R alabilirsin arkadaşım başlamak için
    Her ne kadar oturuş pozisyonu ss'lar gibi çok eğik olsa da Gt250R düşündüğün kadar güçlü bir motor olmadığı için , başlangıç motoru olarak kullanılabilir...
    Eğer gerçekten Gt250R istiyorsan paranı cbr125 almak için harcama...

Arkadaşlar Twister ve Comet demişler... Birkere Comet'in motoru bile aynı , Gt250R almak için neden comet alasın ki? Twister ise biraz daha kolayı...

Çok zor geleceğini düşünüyorsan git biryerden veya bir arkadaşından eğitim al , ondan sonra Gt'ni al... Altından kolayca kalkabilirsin...

Aynısı yazacaktım, Görkem dile getirmiş. Fakat ileride gt250r almak istiyorum demişsin yani maddi durum yüznden mi yoksa güçlü olduğunu düşündüğün için mi? Maddi bir sorun yoksa hyo gt250r'la başlayabilirsin, varsa ikinci el bir cbr125 olabilir. Zaten cbr125r'a bir yıl bindikten sonra hala gt250r ister misin orası da sana kalmış.

Motosikleti
    600cc
    motora Hyo GT250R ile baslamis biri olarak (scooter gecmisim de yok), cogu arkadasin dedigine katiliyorum.. guclu diye korkmana gerek yok sonucta 600ccler gibi ucup gidecek kadar abarti bir guc degil... ama 150kg tasimak zor olur, yatirip da grenaji heder etmek istemem dersen... o zaman honda/yamaha'nin 125liklerinden birini dene.
    [COLOR="Sienna"]Acta est fabula.[/COLOR]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hyosung gt250r ağır ve hantal, başlangıç için ideal bir motor değil.

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Bence araya hiç başka motor sokmadan direk al.Motor 50'şer cc arttırılmaz ki
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)