Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

antalyalı arkadaşlar bana yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkür ediyorum arkadaşlar bu gün tel açıp yarın satışını alacaktım yoksa.
    beni bir hatadan kurtardınız.mondial 150 ut yi alayım o zaman.onuda bulmak ayrı bir sorun arkadaşlar yav.bu iş bende takıntı yaptı haaa.ne yapaagımı bilmiyorum 2. el bozuk çıkar 0 çin malı bir yandan ankaranın yazı bitmek üzere. hyosung 125 nasıl bir motor 2001 model galeride 2800 ytl.tipi falan güzel ama fiyatı uygunmu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Hyosung çin malı olmasına rağmen kalite bir alettir. BBRR yani Barış abim o konuda daha geniş bir bilgiye sahiptir sonuçta kullanıcı. Ama dediğim gibi 2 el KLR 250 veya 0 bir Mondial 150 ut almanı tavsiye ediyorum. Ben alacak olsam 2. el KLR 250 alırdım. Sonuçta 2. el bir makine alıyorsun iyi bir bakım verdiğin paraya göre maximum 750-1.000 YTL arası bir harcama yaparak hem çok kalite bir alete binerim hemde senelerce şansımda yaver giderse sorunsuz kullanırım ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm antalyadaki arkadaslar;
    sizden bişey ögrenmek istiyorum hani bilginiz varsa tabi,
    antalyada eski hondalardan varmı acaba hiç, 125 lik titanın eski moıdellerinden.90 yılında orda öğrenciydim o zaman hasta olmustum hondalara
    ucuza bulunur mu acaba gelip alıyım .

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Burada Hondanın o eski modellerinden Titan, CGL 115, 135 valla gani herkezin altında var varyanttan öttüre öttüre çıkıyorlar. Araba pazarından bir bakmak lazım Pazar günleri Akdeniz Sanaii Sitesinde oluyor ...

purifier, Arkadaşım bahsettiğin honda motorların temizini bulmak samanlıkta iğne aramakla eşdeğer. Hadi buldun diyelim sahibi satmaz. Satacak olsa bile önceden söz vermiş olduğu kişiler vardır.
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    1hafta once 93model honda hero wardı 1500YTL ıstıyodu motor cok temizdi ancak satıldımı satılmadımı bilemiyorum muhtamalen gitmistir cunku gulluk caddesınde gordum yınede duruyorsa haber werırım
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

arkadaşlar yorumlarınızı kulak arkası yapmayacagım .çok çok teşekkür ediyorum. metal ve fromalanya sizede çok teşekkür ediyorum. böyle giderse ben motor falan alamam metal senin ediğin motorlardan ikisde burada bulunmaz.çok zor .mondial bayiinde bütün mondial çeşitleri var bir tek 150 ut yok

Motosikleti
    RKS 150
    rica ederiz dostum nedemek hayırlısı neyse o olur zaten kafanı takma burada mondıal 150ut leri bıcok beyaz esya magazaları satıyor orada yokmudur acaba oyle yerler iyice bi arastır derim gecenlerde en az 4-5magazada gordum 150utleri
    saygılar...
    AB RH (+)

temiz olması şart deil nasılsa parcası bulunuyo. hani ucuz olsun masrafını ben yapıyım ömur boyu kullanıyım diyorum icabında.ufak tefek her yere girer,herkes kullanabilir,ufak bi kömurluge bile sıgar icabında,yanına belki başka moroda alırım kros falan ama onun yeride ayrı, sesi yeter bi kere.cok antika olursa satmazlar tabii.ben istanbuldayım eğer sizin ortalama fiyat öğrenme imkanınız varsa sevinirim,veya bi tlf no varsa ben arayayım

Motosikleti
    RKS 150
    bugun aksam uzeri gidip ogrenirim hala duruyorsa telefonunu weririm adam ilk sahibymis cok temiz binmis sıfır xt125 aldıından satıyor
    saygılar...
    AB RH (+)

Benim bahsettiğim 1985'e kadar olan modelleri. Hondayı türkiyede efsane haline getiren yanılmıyorsam 125 cc motorlar.

bu arada 93 yılı yazın Taurus rent a bike adlı bi kiralamada calışmıştım bilmem bu firmayı tanıyomusunuz .şimdi kapanmış galiba tam bilmiyorum.sahibi Mahmut bey di soyadını hatırlamıyorum.orda bizim ufuk adında bi ustamız vardı cok iyiydi.onu bulamıyorum ,yıllar oldu tabi .tanıyanınız varmı?

Motosikleti
    RKS 150
    taurus yabancı gelmedi ama ufuk ustayı tanımıyorum
    AB RH (+)

Alıntı aythakan adlı üyeden alıntı
    Benim bahsettiğim 1985'e kadar olan modelleri. Hondayı türkiyede efsane haline getiren yanılmıyorsam 125 cc motorlar.
    ewet dostum bu motorlardan bahsediyorum.hani diyorum ucuza alırsam nikelaj yaptırır,motor attırırım falan bi nebze 0 motorum olur.şurda 2 ay biner gelecek yaz da toparlama işine girersem tamamdır.
    trafik terkedilmiş motorları satişa cikarıyomuş arada,onların arasında bile bulunuyomus bu hondalardan.
    yine diyorum sesi yeter bu meretin

Alıntı fromalanya adlı üyeden alıntı
    taurus yabancı gelmedi ama ufuk ustayı tanımıyorum
    benden sonra cıkmış o da. onu bulsam motoru al bakımlarını yap bana postala derdim vakit kazanmış olurdum.

fromalanya bu arada şu dt 125 ten ses soluk çıkmadı değilmi demek 1993 müş bana 95 model demişti sahibi 2 sene yalan söylemiş.kafam bozuluyo krosstan vazgeçsem mondial 125 kt var onumu alsm diyorum bide sahibim com da kawasaki 1000 var 2400 ytl .çokmu saçmaldımn ne

Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı
    bide sahibim com da kawasaki 1000 var 2400 ytl .çokmu saçmaldımn ne
    o motor benim hatırladığım motor ise sana yaramaz. Ancak tamirci biri alırda uğraşırsa 1 bilemedin 2 ayda adam eder 4-5 milyar masrafla. Arkadaşım fazla olayı dallandırıp budaklandırma git al bitane ybr tepe tepe kullan. Buda benim sana son tavsiyemdir. Sağlıcakla kal.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Evet abi YBR güzel geçen gün kaldırımlardan filan atladım crossun yerini tutmaz ama crossla yapabileceğin birçok şeyide onunla yapabiliyorsun ...

çin malı croslardan çok daha fazla iş yapar buna eminim.

tatarx; dostum sincandaki motordan vazgecmişsin ama ucuz motordu o be.deponun eğik olmasının ne etkisi var? motor bölümünümü etkiliyo yoksa depoyu tamir ettirmek cokmu zor tam anlayamadım o mevzuyu .
    yinede kros alırsan heryere gidersin + arabaların yanında yüksekte kalıyosun kendini rahat hissediyorsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler