Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Mondial'den 1000cc'lik Racing Evo!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1000RR06
    başlangıçta kullandığın araç sağlam olucakki masraf açmasın motosikletin kullanırken verdiği keyiflerden biride her an bozulcak korkusu olmamasıdır burda tecrübe yazıo
    Acımadıki, acımadıki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR1100XX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1100xx
    arkadaşlar en kötü honda 6 milyarmış!?!?cbr125 4 küsür milyar en kral jinlun minlunu cebinden çıkartır daha doğrusu içinden geçer görüntüye bakarak hareket etmeyin bu işte önemli olan ciğer!anlayana!

Motosikleti
    1000RR06
    arkadaşlar motosiklet almadan önce araştırma yapın madem para sıkıntınız var.
    bir ingiliz ata sözü vardır UCUZ MAL ALICAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM
    Acımadıki, acımadıki

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    +1 cbr1000rr

Alıntı SaTo adlı üyeden alıntı
    ya arkadaslar her motorada bı kup takmasanız olmaz ...her seyın en ıyısını sız bılıyosunuz ya .......butcesı neye yetıyosa mılletın onu alıyo.....ıyı yada kotu...
    her servise gidişimde karımca gibi çoğalıyolar ve ustanın elinde kalıyo parçalar bu kadar rezalet olmaz milletin emeğinin karşılığı bu değil hevesleri kursağında kalıyo herkezin ucuz motorlar yüzünden
    ERASER WİLL COME BACK

Arkadaşlar Mondial Konusunda bazı dostlarımız yanlıs düşünüyor bence 250 cc ile 47 bin yaptım ve motor da en ufak ses duymadım su anda jinlun deniyorum.. mondial konusunda bence konuşmadan önce onu kullanmak lazım seri bir motor degil ama oldukca saglam en azından bütcesine göre olanlar için ideal bir motor.

Unuttum bu arada kavasaki suzuki ile tabiki kıyas götürmez bütceye göre yazdım arkadaslar ufak bir dişli operasyonundan sonra titremede %50 azalıyo saygılar

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    Ben Alirim Gururla Binerim Ne Olmus Mondialse Alala

DOSTUM UCUZ MUCUZ GUCUMUZ ONA YETIYOR NE YAPALIM YOKKI PARAMIZ ALALIM KAWA ER 6N SEN VERIRSEN ALIRIZ TABI O BASKA AMA BEN 9700 KM DIR BINIYORUM TIK DEMEDI KIM NE DERSE DESIN ALET SORUNSUZ HER MOTORUN UFAK TEFEK SORUNU OLACAKTIR AMA SU BI GERCEK SIZ JAPONLA SERVISE GITTIGINIZDE DUNYA PARA VERIRKEN BEN SERVISE NADIR GIDIYORUM O DA BAZEN ZINCIR AYARLATMAYA

Bide Bazi Arkadaslar Yazmis Tecrube Konusuyor Diye Ben Sunu Soyleyeyim Bence Parasi Olan Konusuyor Yalanmi

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Elalemin motosikleti sallayıp sallamamasından bana ne? Motosiklete el için bineceksem yada binerken el ne der diye düşüneceksem haaaggkk puuuu benim kişiliğime..
    Ama büyük konuşmayım da çin malı 1000 cc lik bir motorun üzerine oturup da güvene güvene binemem ben. Ha asıl yerinden yani italyadan geliyorsa da ona da z!kt!n zene paramız yetmez binemeyiz zaten.. Ama buda 250 mct gibi kendi alanında dehşet bişi olmuşa benziyor. Bence fiyatı da yine uygun olursa yine alan çok olur gibi görünüyor..

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    ilk önce dedimki kesin yine amatörce birisi photoshop yaptı sanırım dıye tahmın ettım... sayfanın acılmasını beklerken skullhunter ın actıgını gordum ama yıne ınanmadım resım acıldı yıne ınanmadım kendımı ınandırmakta ıstemıyorum.... olmaz bu

ohohhoooo bu konu 26-07-2005, tarıhınde acılmıs hele ımkansız bırsey bu...

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu mondial bizim kisi değil hatta bununla ilgili sitede birde forum olması gerek

http://www.mondialmotoforum.com başka modelleride var burdan görebilirsiniz

avrupada eski bir marka olması lazım bizimkiler isim çalmışlar zaten bizdekinde mondial yazıyor ama asıl ismi uğur mondial

http://www.moto-deal.com/encyclopedie-moto/category.php

burdan mondial tıklayıp baktığınızda 1956 senesinde bir modeli var eski bir marka yane ama bize uzak işte

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mondial bizim kisi değil hatta bununla ilgili sitede birde forum olması gerek

http://www.mondialmotoforum.com başka modelleride var burdn görebilirsiniz
    arkadasım 2 tane aynı ısımde marka olurmu hıc

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizimkisi mondial yazsada uğur mondial dir uğur mondial in yaptığı
    sony sqny gibi ucuz bir taklittir

megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    yav bu bence kopya farı hysunga benziyo..Nude Lindsay Lohan saver

http://**************.info/lindsay*****

Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    MONDİAL 250 mct diorm okadar

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizimkisi mondial yazsada uğur mondial dir uğur mondial in yaptığı
    sony sqny gibi ucuz bir taklittir
    ewt bu mantıklı geldı mondıal bu motoru uretmez uretmesı ıcın 5-6 yıl gecmesı lazım

Motosikleti
    Z800
    http://www.motorcyclespecs.co.za/bikes/Mondial.htm

bu harbici mondia zaten honda motoru varmış sitede öle yazıyo

sato87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r
    aman arkadaslar denemeyin yemısım mondial zaten yazısını goren mıllet almaz mılletın dılı yanmıs bence mondial sa bu motor alınmaz benim azım dılım yandı vallahı amann denemeyın zat vardı bende bok gıbı bırseyy hergun dokuluyordu sımdı ramzey qm 250 var daha daha eı tavsıye ederım

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İtalyada mondial diye bir marka var.
    Safkan italyan.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Dünyada bir tane mondial markası var oda italyan bir firma ducati gibi bir firma

Bizdeki Mondial Esasen Mondial Değildir UĞUR MONDİAL dir..

ama orjinal italyan markası türkiyede satışı olmadığı için distiribütörüde olduğunu sanmıyorum o yüzden Uğur Mondial firması mondial ismini kullanıyor.

bu tıpkı benim çinden bir motor getirtip logaritma ducati diye bir marka alıp motor satmama benzer logoritma kısmını sadece evraklarda kullanır ve motoruma reklamlarımda orda burda sadece ducati ibaresini kullanırsam.. logoların başında da klasik reklam hilesi yapsam yani logoritma yazısını karınca kadar yazsam ducatiyi kocaman yazsam milletin aklında logoritma kısmı kalmaz her kez ducati der..

bu arada çin motorları hakkında bilmeden konuşmakda cehalete eş değerdir...
    çok insanlar biliyorum sayısı 50 yi 60 ı geçer motor tanışmalarında gezilerinde tanışdım jinlun 150 likle adam 60 bini devirmiş biri regal ile 30 bini devirmiş diğeri super shadow u ile 40 bini devirmiş zealsun prince ile adam 30 bini devirmiş asya scooter ı ile 15 bini devirmiş o kadar çok insan tanıyorumki.. ve bu insanları hiç biri büyük bir arıza masraf yapmamış normal bakımlarını yapıp binmişler..

yokmu adisi kalitesizi var zaten bu forumlarda bunun için var elmalarla armutları ayıklamak için var.. ama siz elmalarla armutları aynı kefeye koyarsanız bunun adı cehalettir bilgisizlikdir..

zira kendimde kısa dönemli jinlun 150 lik ve regal raptor kullandım bakımını zamanında yapdıkça kesinlikle yolda bırakıcak motorlar değil..

ingilizlerin bir lafı daha vardır Money Talks: Para insanı konuşturur.
    paran varsa rahat konuşursun çin malı alınmaz dandik bozulur elinde kalır falan filan..

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    ülen bende seneler once boyle bi konu okumuştum diyordum bi baktım hortlatmışlar :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler