Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Armode VS. Shark

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkdaşlar bu iki montu karşılaştırmak istiyorum ama armode'nin fiyatını tam olarak bilmiorum.Site içinde baktıgımda her iki montunda 150-175 ytl arasında olduğunu gördüm.(Ama armodeninkinden tam emin degilim çünkü model farkı olabilir)

Önce fotoları koyayım ;
    Shark mont

Armode mont(Burdan hayeletfiloya sevgiler)

Bu resimlerdeki iki montu karşılaştırdıgımda armodenin kumaşının daha sağlam oldugunu farkettim.Korumalıklarıda fena degildi.

Sharkında korumalıkları fena degildi sırt koruması vardı ama kumaşı daha ince gibiydi.

Shark genelde daha yaygın satılıyor nispeten armodeyi bulmak biraz daha zor heralde ...

Bu resimdeki armode monttan nerde satıldıgını bilen bizelerle paylaşırsa seviniriz

Herkese güvenli sürüşler ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    lbc ve nic inde güzel montları var onlara da bir bak

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    2 resimdede shark çıkıyor bende.Demekki kısmette shark varmış.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

armode yı bılmiyorum ama shark montun su gecırmedıgı kesın.ayrıca kumas kalitesıde gercekten cok ıyı 200-300 euro ya satılanlardan cok faklı degıl alırsan memnun kalırsın

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ben shark kullanıyorum ve çok memnunum kesinlikle su geçirmiyor
    kışın krostan geldikten sonra motorla beraber yıkanıyorum da ona ragmen su geçirmiyor

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Bende her iki monttanda var. 2. montumu shark aldım çünkü Armode'den memnun değildim. Kesinlikle Shark'ı tavsiye ediyorum. Shark'ı alınca oh be dünya varmış dedim. Armodenin kumaşı çadır brandası gibi. Motoru ilk aldığımda araştırmadan armodeyi almıştım. Ama dediğim gibi pişman oldum... İki montuda yağmurda denedim. Shark gram su almadı hemde sağnak yağışta 20 km kadar gittim. Armode kolun eklem yerinden (dirsek değil iç taraf) su ve rüzgarı çok alıyor.
    Okan ACAR

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 resimdede shark çıkıyor bende.Demekki kısmette shark varmış.
    Hehe ewet benim kısmettede shark var gibi.Armode satan bir yer bulamadım.Düzelttim fotoları uyarın için teşekkür

altan34,alplion
    Çok teşekkürler.Arkdaşta memnunmuş rüzgar geçirmezligi olsun
    derwish
    Sanırım lbc ve nic'te İzmirde yok.Bide nette Cordura denk geldmişti.Net satışı yapan birisinden,dükkanalrı Bornovadaymış gidememiştim bakmaya onada baksam iyi olucak

Carcharoth
    Çok teşekkür.Yorumlara bakılırsa shark alsam daha iyi olucak.160'a arkdaş ayarlayacaktı.Sizce fiyatı nasıl ?

Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    eee arkadaslar shark temin edebilecegim en kisa adresi kim verebilir. Ben Bolu dayim :D adresleri bekliyorum simdiden herkeze tesekkurler..
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

birazblues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251
    Merhaba arkadaşım;
    armode bildiğim kadarı ile çinde üretiliyor ve çok kullanışlı gelmemişti ilk incelediğimde bana. Tabi tarz meselesi ve cordura kumaş değil ama held in çok güzel bir yazlık montu var ben onu kullanıyorum. ha o da pakistan üretimi
    ama feyizoğlu sitesinde görebilirsin. montlara gir görür görmez etkileneceğin bi mont göreceksin siyah/siyah üstüne kırmızı şeritli.. 200-210 civarına alabilirsin belki biraz daha da hesaplıya da bulabilirsin peşin alırsan.. aklında olsun derim. en azından ben çok memnunum.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Bende armode var.. Mondial Bayısınden 150 Ytl ye almıstım.. Cok Yakın bi arkadasımda da Shark Var.. Kumas Kalitesi Dedigin gibi Shark Yumusak Armode ise biraz daha sert.. Kaliteleri aynı gibi.. Armode fiyatları cok celişkili ama Ben 150 ytl ye almıstım.Jinlun bayısınde 285 ytl ye satılıyo su anda. Arkadasımda Shark ı 150 ytl ye İzmirden getirtmişti... Shark tipi cok güzel vucuda oturusunu fln cok beğeniyorum. Armode güzel fakat ama shark kadar karızma durmuyo uzerinde... Su ana kadar yagmur vb geçirdigini görmedim oldukca memnunum kullanıslı mont ama işte dedigim gibi tipi için ileride değiştirmeyi düşünüyorum montu... Revit vb bi marka ile
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    bende shark mont var. cok da memnunum.. korumaları olsun. kumaşı olsun.. cok iyi tutuyor vücudu. ben montu iç astarını çıkartıp giydiğimde bile rüzgarı hissetmiyorum. tabi 110 km 'de flan. ki PİERZİG sende de YBR var. ben tavsiye ederim SHARK güzel mont..
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    msoysarac,myheart,birazblues
    Yorumlar için sağolsun arkdaşlar

Bugün İzmirde hem shark hemde armode satan bi dükkan buldum.Yakından karşılaştırdım.
    Shark'ın bür sürü modeli vardı ayrıca 150 ytl dedi ve pazarlık payıda vardı.Armode daha ucuz dediklerinden hic sormadım bile sanırım aralarında 15-20 ytl fark vardı.

Shark biraz daha kaliteliymiş gerçekten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler