Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

"CBR125 R 'dan sıkılanlar"Bilgi Paylaşım Başlığı:))))

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alalı yakında 2 hafta olacak.Baya ısındım gibi artık.Henüz sıkmıyor ama hala güvensiz hissediyorum motorun üstünde, olmamışım demekki hala.Bu arada bu motorla atraksiyonatif hareketlere nasıl girecem yavf?Nx 250de i kalkarkan gazı biraz fazla versen hooop tekre geliodu.Bu sadece eğlenceli bir ses çıkarıo kalkıp gidion.Kaç pin devirde depriyajı ne şekilde bıraksak eğleniriz demek istiyorum yani.Bugün biraz heves ettim kursak oldu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ikinci el sitelerindeki satilik Cbr 125 sayisini goz onune alirsak yanliz degilsin sanirim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    bende kanuni 125 i sattıktan sonra cbr 125 düşünüyodum.. ama ekonomim mct 250 ye yetti . çift silindir ayrı bir zevk ayrı bir tork..

ama hala gözüm kaldı cbr 125 te

takas düşünen varmı?

Motosikleti
    06 yamaha r6
    hey madem oyle neden motorunu upgrade etmiyorsun yeni bir suru sey yapabilirsin hem performansi artar hemde goruntusu guzellesir ..... ilgilenirsen uygun fiyata yedek parca aksesuar ve fikir alis verisi yapabiliriz...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı frog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ertech
    elimizde malesef cbr 250 rr olmadığından gt 250 r ye talip olucaz artık
    keşke honda burayada getirsede o motoru bizde sewinsek
    Size 6ooRR görünümlü gt250 versek olmamı

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster

malesef honda getiremediği için bizde gt 250 r alıcaz(bayılıyorum bu motora(şaka değil)).

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Tanıdığım bir çok kişi bıkmıştı...Hatta bunlardan biri de pro...Ama gerçekten çok satan oldu...3000- 2800 ytl ye kadar da düştü fiyatları....

Kanımca uzun süre tatmin edicek bir motor diil..İlk başlayanlar için heyecanlı gelsede ilerleyen zamanda heyecan tamamen sönüyor....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Kapatalım bu bahsi lütfen..
    satana sayısı her ne kadar çok olsada ben fiyatların 2800-3000 olduğunu görmedim keşke olsa da alsak
    ben de bi cbr almayı planlıyorum parayı denkleştirip,ama zor görünüyo şimdilik
    bi de böyle hemen sıkılan arkadaşları görünce hyo alasım geliyor
    ama onu almak için daha fazla zaman ve paraya ihtiyaç var
    bakalım beklemeye devam

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı musb07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satana sayısı her ne kadar çok olsada ben fiyatların 2800-3000 olduğunu görmedim keşke olsa da alsak
    ben de bi cbr almayı planlıyorum parayı denkleştirip,ama zor görünüyo şimdilik
    bi de böyle hemen sıkılan arkadaşları görünce hyo alasım geliyor
    ama onu almak için daha fazla zaman ve paraya ihtiyaç var
    bakalım beklemeye devam
    Ayıp ediyon gel ankaraya alalım sana...Sadece başlangıç için aldıkları kanaatine vardım...Çünkü satıp ya fazer alıyorlar yada enduro ya geçiyorlar...

Motosikleti
    Kapatalım bu bahsi lütfen..
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp ediyon gel ankaraya alalım sana...Sadece başlangıç için aldıkları kanaatine vardım...Çünkü satıp ya fazer alıyorlar yada enduro ya geçiyorlar...
    valla çok iyiymiş,geçen honda bayisinde vardı bi tane ikinci el cbr 4500tl fiyat verdi satıcı
    bende başlangıç için almak istiyorum,ama gün geçtikçe diğer motorlarıda mercek altına alıyorum,belki parayı biriktirince başka bi model alırım
    benim işim belli olmaz
    bu arada ben ankaralıyım aslen ordan o fiyata motor bulursam ilerde almayı düşünürüm tabiki
    ama alırsam motoru antalyaya nasıl getiririm onu bilmiyorum

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    starsalo apla öncelikle ne istediğini bilmen...bir çıta koyman...hedef belirlemen lazım...şunu istiyorum diye...ona odaklanmalısın...Ducatıyı saymıyorum...Alamayacağın motorun hayallerini kurmamalısın...Ha şu an para biriktirmeye başlasan 27 yıl sonra belki olur...ama bişey yemiycen içmiycen...

diyeceim şu ki...ne alacağına karar ver...ona kilitlen...bence sana comet 250 yakışır...siyah olcak...Erhan abi seni yolda taciz edemeyecek...sende ara ara granajı göstercen...ebatlar birbirine yakın zaten...madem görüntüdesin Hyosung ideal...cbr yi 3000-3500 liraya versen üzerienede ekler 2.elde alabilirsin...lütfen bu hususda KOMTAN nickli modla görüşünüz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    CBR125'i racing motor meraklıları alırsa hız için tatmin etmiyor tabi. Ben gezmek için aldığım 110cc motorumdan 11 bin km de ayrıldım. Sıkıldığımdan değil, daha uzak mesafeleri gezmek için değiştirdim.

Erhan abinin dediği gibi 3000 km deki tecrübe bence de yetersizdir.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

ben şahsen aldıktan bi süre sora makinanın yetersiz kaldıgını düşünmeye başlamıştım hız konusunda tabi.viraj tutuşu vs çok zevk verici tatmin ediyor.
    ön düzenden ses geldiği için meğersem motru süratlı kullanmıyormuşum şimdi makinayı tamamen devirli kullanmaya başladım ve baya sürat yapiyor hele birde deviri 12000 getirip vites değiştirmek güzel oluyor yakıtta biraz farketti ama
    bu gt250 de güzel görünüyor ses ve titreşim yapmıyorsa 600 cc den önce alıp kullanabilirm.s.s modellerde türkiyede fazla seçim şansı olmadıgı için.iyi bir seçim olabilir.tabii en iyi kullanan bilir.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben demiştim ... demekte ne fayda var bilmiyorum ...ama ben demiştim ..hatta mehmet (boy) bile arada hanımın motoru kullanıyo süper motor sıkılmaz dediydi bana bazı kişiler .. ne diyim ..damlacım boyun yeterli hatta test etme imkanında var (gürkanın motor) ..bi dene bakalım ..2. el bi twister veya cbf te düşünebilirsin sıkılmadanda binersin

veya sen direk fazere geç ..fazerli şahıs düşünsün ne alacağını eee sevgililer ne günler içindirki
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Harika birşey olmuş bu makine Nereden buldun bu resmi
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu ne biçim topic

Motor 12.000'de ama daha ilk günkü gibi biniyorum... Daha yeni yeni bazı şeyleri gerçekleştiriyorum üzerinde...

Ayrıca;
    starsailor
    o motoru kullandığını hiç görmedim ki sıkılasın...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harika birşey olmuş bu makine Nereden buldun bu resmi
    www.bikepics.com
    Cbr sürmüştümde ybr'ye göre bayaa seri bir motor hem az yakması hemde sürati bence ideal.İleride almayı düşünüyorum ama cbr250 getirtecekse honda 3 sene bile beklemeye razıyım

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca;
    starsailor
    Ne alakası var Görkem kıza ithamda bulunuyorsun, hadi bunu Erhan dese anlarım sürekli beraberler sana noluyor ? Her haftanız beraber geçiyor sanki..
    Sıkılmış olamaz mı ne var yani ? Senin kız arkadaşında Fazer olsa seni de görürdük, kız haklı
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne biçim topic

Motor 12.000'de ama daha ilk günkü gibi biniyorum... Daha yeni yeni bazı şeyleri gerçekleştiriyorum üzerinde...

Ayrıca;
    starsailor
    Zaten sıkıldığım için kullanmıyorum
    Başlığı beğenmek zorunda da değilsin tabi,herkese beğendirme gibi bir amacım da olmadı zaten
    Barış Abimm,keşke seni dinleseymişim..demek ne fayda eder bilmem tabi bu saatten sonra
    Ducatista:)

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten sıkıldığım için kullanmıyorum
    Başlığı beğenmek zorunda da değilsin tabi,herkese beğendirme gibi bir amacım da olmadı zaten
    Barış Abimm,keşke seni dinleseymişim..demek ne fayda eder bilmem tabi bu saatten sonra

%1500 haklısın.........................

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)