Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor alırken benim salaklığımı yapmayın

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    inşallah benim motor alcağım günde gelir abi ister kazık yiyeyim ister nozuk alayım yetrki alayım çünkü ben 14 yaşındayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sed22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto-Zeta Ralli 125
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buyur hocam. Bunlar senin herhalde.

Bizim oğlan bahçede bulmuş.
    allah iyiliğinizi versin eyimi

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    Alıntı strangedenial adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm

şubat 2007'de YBR125 aldım. taksit olayı çok diye Arçelik-Beldeyama Bayii sinden aldım.
    Şindi şöyle bir dikkatsizlik yaptım, çok sorun olur mu pek emin değilim ama kazıklandığım gerçek sanırsam.
    model 2007 desede şubat ayında olduğumuzdan ötürü ben onun 2006 olduğundan emindim. pek umursamadım. zaten yeni girdik yıla diye.
    Ancak ruhsat çıktıktan sonra evde kontrol ettim herşeyini, model :2007 yazımışlar dedim sorun değildir heralde. Kontrol olsun die faturaya (garanti / servis belgesine) baktım. Ve ne göreyim, motor no doğru, şasi doğru ancak model 2005 yazıyo. şok oldum. Hadi kazıklanmayı bıraktım soru olur mu die de bi trip oldum önce, ama buraya yazarsam hem çok sorun olur mu öğrenirim hem de yeni motor alacaklara İLLAKİ ve İLLAKİ motor - şasi - model yıl herşeyi kontrol edin, bilmiyorum belki tek salak benimdir böyle ama gene de belirtmek istedim, her şeye çok çok dikkat edin parayı vermeden önce. tek tek her satırı kontrol edin faturadaki ruhsattaki vs...

teşkkür saygı selam sevgi...
    benim ybr de 2005 ağustos trafik çıkışlı ama model olarak 2006 yani kafa granajı filen. Olabiliyor böle şeyler. Motora temiz bakdığın sürece bişey olmaz merak etme. Güle güle kullan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)