Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Canım enduro çekiyor normalmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Enduro enduro duy sesimizi
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    @Prometheus Performansda düşüş var pro.. Boyle bi enduro topiginde 41. msj da goruyoruz seni
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hay o er5 ve gs500 ün eksozu kafana düşssün emi?.....
    ya kanka motorun artık üretilmiyor diye neden bana kızıyorsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kanka motorun artık üretilmiyor diye neden bana kızıyorsun...

Ben üretilmediğine diil senin bu düşmanlığına kızıyom....Sana 3.290 ytl ye verseler binermisin cbf ne bidaha....

Kedi ile ciğer misali....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Canımın enduro çekmesi hala geçmedi.Bu hastalığın iyileşmesinin mümkün olmadığını biliyorum,lütfen acımı hafifletecek birşeyler yazın doktor bey.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canımın enduro çekmesi hala geçmedi.Bu hastalığın iyileşmesinin mümkün olmadığını biliyorum,lütfen acımı hafifletecek birşeyler yazın doktor bey.
    Bence ödünç bir motor bul..At kendini dağlara taşlara...Bak bakalım sonunda istek kaldımı kalmadımı....

Genelde kalmıyor....Enduroculuk zor zanaat...Evde hanım olmayacak ...bekar olucan anneler yıkar....Ama hanımlar daha 2. yıkamada offfff lamaya başlar...Bıktım bu motorundan gibi....

Düşme kalkması daha bol olan bir tarz....Hem daha masraflı giysileri falan hemde hastane paraları cabası... Paran çoksa tamam...

Bağırsakların yer değiştirmesi an meselesi....Doktor ''beyfendi sizde bağırsak yok'' demesine aldırış edip panik yapmayacaksan tamam....

Git gelleri uğraştırıyor....Giderken iyisin...Dönüşte pis kılıkla eve kadar herkese madara olmaya hazırsan tamam....

Her gezintide motorunda bir imza yapıcaksın..Ya taş çarpıcak çizilecek ya da düşmeden biyerler kırılıcak...Motorunu sevmeyip aşık olmayacaksan tamam...

Aşka gelip''aaa şu tepenin ardına da çıkalım'' diyerekten gaza gelip ormanda kaybolma riskleri de var tabi.....Ayılardan korkmassan tamam....

Bence alma... şehir içinde kıyak motorun olsun..Dağta taşta güçlü motoru naapıcan...

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    Arkadaşım benim sana tavsiyem Endru motoru boşver. Sen Kros düşün. Dağ Taş sana yol olsun. Senin ilacın BU.......

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Merhaba Orhan kardeşim, canının enduro çekmesi çok normal. En bi güzel motor endurolar.

1 BMW G 650 XChallenge fiyatına, Yamaha XT650 üstünede WR 250
    1 BMW HP2 enduro fiyatına;kalabalık bir Japon enduro motosikleti filosuna sahip olmanda mümkün ;)

Yada benim gibi enduro - naked melezi bir İspanyol güzeli alıp, iyi mi ettim acaba die düşünebilirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    valla orhan abii...bende bu aralar cavam ıle baya bı derede tepede tarlalarda patıka yollarda falan cook dolasmaya basladım...hani kötüde değil yanı....
    tam enduroluk....ama ben racıng tutkunuyum...
    valla altımda 600 luk racıng olsun onle bıle gırerım ormanlara....

Motosikleti
    Ben üretilmediğine diil senin bu düşmanlığına kızıyom....Sana 3.290 ytl ye verseler binermisin cbf ne bidaha....

Kedi ile ciğer misali....
    kanka yemin ediyorum ki er 5 veya gs 500üm olsun istemem...10 yıl önce isteyebilirdim belki ama şimdi asla...seni ben arızada görücem...auuuro üzerinden .ıçına girsinde bi parça fiyatları...inşallah kaza belan olmaz ama beni anlamamak için elinden geleni yapıyorsun...sen bana inat motorada binmezsin şimdi...tuzun kuru konuşuyon...al küçük c bak keyfine...sanki pasa Ankaar dışı takılıyonda 500 cc aldın...ihtiyac fazlası...

Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi kapat gözünü...çek fişi...bitir işi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    [QUOTE=mete_han;691733]kanka yemin ediyorum ki er 5 veya gs 500üm olsun istemem...10 yıl önce isteyebilirdim belki ama şimdi asla...seni ben arızada görücem...auuuro üzerinden .ıçına girsinde bi parça fiyatları...inşallah kaza belan olmaz ama beni anlamamak için elinden geleni yapıyorsun...sen bana inat motorada binmezsin şimdi...tuzun kuru konuşuyon...al küçük c bak keyfine...sanki pasa Ankaar dışı takılıyonda 500 cc aldın...ihtiyac fazlası...

yaw bu ınsanların bırbırlerıne takılmalarına bayılıom heriiiii
    ıkısıde film gıbı adam...koyup koyup ızleyecen....

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    kanka yemin ediyorum ki er 5 veya gs 500üm olsun istemem...10 yıl önce isteyebilirdim belki ama şimdi asla...seni ben arızada görücem...auuuro üzerinden .ıçına girsinde bi parça fiyatları...inşallah kaza belan olmaz ama beni anlamamak için elinden geleni yapıyorsun...sen bana inat motorada binmezsin şimdi...tuzun kuru konuşuyon...al küçük c bak keyfine...sanki pasa Ankaar dışı takılıyonda 500 cc aldın...ihtiyac fazlası...

abi kapat gözünü...çek fişi...bitir işi...

Benden kıymetlimi lan....Bidahamı gelcem dünyaya....Aldığım zevk herşeye değer...Keşke daha önce heveslenseydim.......

Er-6 n e de bindim..O da kesmedi....İlerde ya 1000 lik fazer ya da cbr600 .....

Değil öro altınla olsa ne olur ki?....Herşey benim için diilmi?....

Motosikleti
    Benden kıymetlimi lan....Bidahamı gelcem dünyaya....Aldığım zevk herşeye değer...Keşke daha önce heveslenseydim.......

Er-6 n e de bindim..O da kesmedi....İlerde ya 1000 lik fazer ya da cbr600 .....

Değil öro altınla olsa ne olur ki?....Herşey benim için diilmi?....
    yahu bırak bu bir kerem geldim dünyaya ambiansını...ya kanka sen böyle uçuk değildin bi zamanlar...ayağın yere basardı...ben Konya diyom sen Adana...Ama ER 5 i o zottirik ustalarına götürme bari...yetkili servise götür...o ustalara Ducatı desmosedici de götürsen onuda anlarlar yeminle...

belli bir yaştan sonra bişeymi oluy nöruyo size...yaş 40 a dayanınca her .oku yiyesinizmi geliyor....fazla biraderim sana...fazla aşkım...fazla bitanem...fazla cicim...kapişş...

Aldığın zevke değer diye atla Rusların Moldovyalıların koynuna falan...işmi yani senin yazdığın...

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    abı senın gıbı hayatı haketmıs bırının canının enduro flncekmsı normaldır.takıl hayatını yasa yakısır abımıze....
    MT ANTALYA

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Valla soda içtim,kola içtim aslan sütü içtim geçmedi.
    Ne yapacağız bu dertle bu yaştan sonra bilmem.

Not Mesajı: Mete'ciğim yengen ensemin dibinde,yan etki ambiansı

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    yahu bırak bu bir kerem geldim dünyaya ambiansını...ya kanka sen böyle uçuk değildin bi zamanlar...ayağın yere basardı...ben Konya diyom sen Adana...Ama ER 5 i o zottirik ustalarına götürme bari...yetkili servise götür...o ustalara Ducatı desmosedici de götürsen onuda anlarlar yeminle...

belli bir yaştan sonra bişeymi oluy nöruyo size...yaş 40 a dayanınca her .oku yiyesinizmi geliyor....fazla biraderim sana...fazla aşkım...fazla bitanem...fazla cicim...kapişş...

Aldığın zevke değer diye atla Rusların Moldovyalıların koynuna falan...işmi yani senin yazdığın...

Olm bilmediğin konular hakkında yorum yazma....Ustamı kötüleyip durma....Uçarım sana...

Pro ya sor bakalım ustamı....Artık onun da ustası oldu....Ben bişey demeyim o desin.....

Servisle işim olmaz fürekcim....Ustam al dedi aldım er5 i....Sende usta da yok tabi..Ortalık malı gibi dolanıyon.....Sanada ustan git şu motoru al dedimi?....

Ustam desin 1956 model bmw de alırım....Ayrıca değil ferrari rolls royce m olsa gene aynı ustama götürürüm....

Anlat şuna pro yaaaa...

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yooook yok!!!! geçmiyor be,ne ingiliz aspirinleri içtim geçmedi.
    Meyveli soda bile almıyooo gazımı,endurosuz yaşam haram bize bu vakitten sonra.

Hiç değilse dağ bisikletine bile tav olacağım.

Benim gs ağır kalıyor çimde çamurda,ben ayağa kalkmak istiyorum giderken.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    önce bir elindekini sat da, yeni Transalp'ten alırız sana
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Aha ben buraya nasıl yazmamışım....

Enduro mu dedi birisi, ıımmmmm...

Onur ; bu aralar taktın yeni TA ya sen deee...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Hani akşam yemekten sonra insanın canı çay kahve tatlı çeker ya işte öyle hala geçmedi canımın enduro çekmesi.Ağzım şap gibi tatsız tussuz gripte değilim ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)