Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Canım enduro çekiyor normalmi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    ihtiyar abi;
    canın çektiyse ye abi. helal olsun.
    aklında kalacağına, karnıda dursun.

taksidi, masrafı nasılsa ödenir. almayacaksın da zengin mi olacaksın?
    üç günlük dünyada senin keyfinden, tebessümünden, huzurundan daha mı değerli? onun sıkıntısı çekilir mi yahu?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    çekiyorsa al abi. bi yerin şişmesin.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bir antibiyotik al ...Ayaklarını tavana dik...Krizin geçmesini bekle....

Hiç normal diil....
    Ben denedim olmuyo. Ben napıcam peki
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    aynı dert den bende gidiyorum ihtiyar abi şaşirdim kaldım ne yapacagımı bende endurocu olacam herhalde aynı mail banada geldi gecen gunde bir enduro ya bindım anliyacagın kaşintı bendede var ne yapsak acaba
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Maddi durumlar nisbetinde, ilacınızın dozunu arttırmanız lazım. Sayın İHTİYAR sizleride aramızda endurocu olarak gormek bizleri mutlu edecektir.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    canım abicim eklemek istediğim bişey var...artık akım tourıngden yana belirteyim...yani enduro alırsan bir an gelir performansa ihtiyacın olur...kısa sürede olsa basarsın gitmez alet...ben savaş xxl abinin transalpini kullandım bir süre...çok hantal benden söylemesi...ha 1150 gs alırsan ona bişey demem tabi...abi tourıng tipli agresif motorlar ağırlıklı tercih nedenidir kişisel görüşüm...yarı şehir yarı şehir dışı...enduro alcan sanki ne olacak...kendini ormanlaramı verecen...hayır...eşe dosta göstermek için...en azından gücde üretsinki gezilerde nal toplama...saygılar...

http://www.beldeyama.com.tr/www/urun...un.php?k_id=12

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar abi;

üç günlük dünyada senin keyfinden, tebessümünden, huzurundan daha mı değerli? onun sıkıntısı çekilir mi yahu?
    vay be tam Türk style (yabancı kelime yazayım ki karizma olsun..zaten kökeni bu..)öneri...

3 günlük dünya ambiansına kalsa benim kredim şu an 21.000 ytl...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muvattali Ben falcon almayı düşünürken ne gibi bi sorun yarattı merak ettim acıkcası ...
    Sorun falconda değil asfaltta yani kaza geçirdim motorun grenajı çok hırpalandı ama hiç zorlanmadan çalışıp servise kadar götürdüm. Almak istediğin motosiklet falcon ise iyi kullanılmış ikinci elini bulursan kaçırma derim.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sana direkt fazer önereceğim...bu yaştan sonra Z 750 ye binmezsin muhtemelen...bari tourınglerin doğan görünümlü şahini peynir ekmek gibi satan fazer alda kurtul bence...gs 500 er 5 dönemleri kapanmıştır...veyahut 10.000-11.000 civarına cbf 500 ler var baba ne diyorsun...uygun fiyatlılar...gerçek bir naked...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Ybr 250 Yerine Cbf 500 2.el temiz bi motor cok daha saglıklı bence... @ mete_han abimizin düşüncelerine bakarak...

Alıntı muvattali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun falconda değil asfaltta yani kaza geçirdim motorun grenajı çok hırpalandı ama hiç zorlanmadan çalışıp servise kadar götürdüm. Almak istediğin motosiklet falcon ise iyi kullanılmış ikinci elini bulursan kaçırma derim.
    Tüh be ilk defa falconda sorun oldugunu duydum sanmıstım bi anda... Sorun yine falconda değilmiş...
    Ayrıca geçmiş olsun
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    esasında iyiymiş 18 ay sıfır faiz fakat türkiye gibi yerde cidden tırstırıyo döviz cinsinden borçlanmak

başbakan hapşırsa döviz fırlıyo

gerçi uzun zamandır büyük bi dalgalanma olmadı ama bilemiyorum
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    gevur parasına güven olmas

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ciddi anlamda xt660r düşün abi,fırsatın varsa da kullan.Oldukça seri bir alet,fiyat olarak da sıkmayacak bir motor(2.eli 2005-2006 model olarak 8-10 bin ytl arası).Benim aklımda şu sıralar o var,hoş bu düşüncem ancak 6-7 ay sonra gerçekleşecek ama...
    Geç olsun güç olmasın demek istiyorum ama inan bende delirmek üzereyimMotorcu dediğin sabırsız oluyor sanırım

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Sanırım bu fıstıktan bahsediyorsunuz.
    Fiyatı 14.950 ytl imiş.

Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Merhaba hocam walla enduro guzeldir bilirsin ama odemesi hele hele € olunca nasıl olur bilmem . Bence motorunu sat zaten enduro alınca onu kullanmayacaksın
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes bi gün endurocu olacak....
    Bu lafı seviyorum bea
    (Anaa sayfayı actım cvb yazıncaya kadar 6 yeni msj atılmıs topice yaw.. Bu gece herkes burda galiba )
    Evet galiba herkes bir gün şey olacak kurtuluşu yok yani.

Alıntı lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Caninin Enduro cekmesi gelen mail itibariyle oldukca normal abi Devlette odedigin vergiler yuzunden plaket verir sana elbet
    Doviz uzerinden borclanmak cesaret ister.. Heleki secim zamani neyin ne olacaginin belli olmadigi bir donemde.. Enflasyon tahminlerinin beklenenin ustunde ciktigi bir donemde.. Trilyonlarca secim masrafi yapip daha sonra bunlarin bize fatura edilecegi bir donemde..
    Cok mu karamsarim ? Aklima da $u soru gelmiyo degil.. Borusan neden % 0 faizle kredi veriyor ki ? Bir bildiklerimi var acaba.. Evet evet cooook karamsarim
    Çok karıştırmayın lütfen,hani İzmitte adres tarif ederler,Borusana girerken diye bilirsiniz o adresi meşhurdur yani.....

Valla enduro kullanıyorum ama o seni vuran şey beni de vurdu kanka
    Ben de seninle aynı krizi yaşıyorum ama sanırım buna asıl etken falconumun 1 haftadır serviste olmasıdır. Yoksa az devam etsin bu durum halim haraptır duyrulur
    Hocam halinizi anlıyorum,adres verinde o civarda dolaşmayalım,bizim için daha hayırlı olacak galiba.

Alıntı Yunus_Efe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiçbiriniz kaçamıyacaksanız
    Bu virüs hepinizde var ve nezaman nerede nasıl aktif hale geçeceğini kimse bilemez
    (Ben motor almaya giderken kafamda sadece keeway supershadow vardı ama eve geldiğimde..... ilk evin önünde durup motordan inince farkettim Yahu bu makine bukadar yüksekmiydi ?? )
    Allah şaşırtmasın yahu,insanoğlunun başına neler geleceği meçhul.

Alıntı Gültekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyar abi;

Yok öyle tek başına dolmuş seyahati,yarın pazar beraber binelim dolmuşa.

Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çekiyorsa al abi. bi yerin şişmesin.

Oldu gözlerim doldu,çerezmi alıyoruz yahu most um wanted im

Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maddi durumlar nisbetinde, ilacınızın dozunu arttırmanız lazım. Sayın İHTİYAR sizleride aramızda endurocu olarak gormek bizleri mutlu edecektir.
    Ah zaten o arada derede kalmasak sorun değil de,arada kalınca kötü oluyor.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım abicim eklemek istediğim bişey var...artık akım tourıngden yana belirteyim...yani enduro alırsan bir an gelir performansa ihtiyacın olur...kısa sürede olsa basarsın gitmez alet...ben savaş xxl abinin transalpini kullandım bir süre...çok hantal benden söylemesi...ha 1150 gs alırsan ona bişey demem tabi...abi tourıng tipli agresif motorlar ağırlıklı tercih nedenidir kişisel görüşüm...yarı şehir yarı şehir dışı...enduro alcan sanki ne olacak...kendini ormanlaramı verecen...hayır...eşe dosta göstermek için...en azından gücde üretsinki gezilerde nal toplama...saygılar...
    http://www.beldeyama.com.tr/www/urun...un.php?k_id=12
    vay be tam Türk style (yabancı kelime yazayım ki karizma olsun..zaten kökeni bu..)öneri...
    3 günlük dünya ambiansına kalsa benim kredim şu an 21.000 ytl...
    Bende tek çızdırsam 1150 GS yi alacağım lakin sonra hanım kötü çızacak onu n çaresi yok.

Yani Enduro dediğiniz gaddar makina.

Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    esasında iyiymiş 18 ay sıfır faiz fakat türkiye gibi yerde cidden tırstırıyo döviz cinsinden borçlanmak
    başbakan hapşırsa döviz fırlıyo
    gerçi uzun zamandır büyük bi dalgalanma olmadı ama bilemiyorum
    Arkayı sağlam tutmak lazım kısacası.

Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hocam walla enduro guzeldir bilirsin ama odemesi hele hele € olunca nasıl olur bilmem . Bence motorunu sat zaten enduro alınca onu kullanmayacaksın

Onu zor satarım,büyük kızım el koyuyor.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Orhan abim sevgiler saygılar.Bence senin işkembe çorban çok leziz olur,yengemde işkembe çorbasını çok iyi yapar,anladın sen onu.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi anlamda xt660r düşün abi,fırsatın varsa da kullan.Oldukça seri bir alet,fiyat olarak da sıkmayacak bir motor(2.eli 2005-2006 model olarak 8-10 bin ytl arası).Benim aklımda şu sıralar o var,hoş bu düşüncem ancak 6-7 ay sonra gerçekleşecek ama...
    Geç olsun güç olmasın demek istiyorum ama inan bende delirmek üzereyimMotorcu dediğin sabırsız oluyor sanırım
    Xt 660 R Yerine Suzukı Dr 650 Almak daha mantıklı gibi geliyor bana.. Cünkü Xt 660 larda Buji kesme sorunu var Fabrikasyon bi hata olarak... Dr 650 yide begenmezseniz Kawasaki Klr 650 ler var ama Distirübütor firma hakkında da baya b sikayet var tercih sizin...

@İHTİYAR Abicim sen 0 almak istiyosun anladıgım kadar ama 2. el temiz bi motor alman bence daha avantajlı olur...

Predator[23rd] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500 ABS
    enduro mu? cilginlik ...

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı Predator[23rd] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enduro mu? cilginlik ...
    Siz akıllı motorcu gördünüzmü?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana direkt fazer önereceğim...bu yaştan sonra Z 750 ye binmezsin muhtemelen...bari tourınglerin doğan görünümlü şahini peynir ekmek gibi satan fazer alda kurtul bence...gs 500 er 5 dönemleri kapanmıştır...veyahut 10.000-11.000 civarına cbf 500 ler var baba ne diyorsun...uygun fiyatlılar...gerçek bir naked...

Hay o er5 ve gs500 ün eksozu kafana düşssün emi?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)