Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    herşey bı yanada ben en çok başlığa koptum ya kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı?
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başlık hatalı ama anlayan anlamış
    kanuni bendede var iyi denilmez ama idare edecek motor arıyorsan kanuni alınır. diğerlerine göre iyidir. ama inş param olursa honda yamaha başkasına bakmam.

birdek benmi mennum yani tigerden gim ne söylerse söylesin yerli motor alarak üsdüne motoryok bence ama tiger 250 s diyorum su ana kadar hıc tıtresımı nı görmedim kayedde rahat camurluk üsde alıyor diyorsun bendede aynı bureblem oldu servıs amosoru bes sandım daha uzun dakdı bureblrm duzeldı

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    abi çin malına bulaşmamak lazım.

Motosikleti
    windy s 125
    Alıntı mufi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın mesajından alıntı yaptım yanlış anlamasın bende de tigrina 100 var 6, ayda almıştım. ekonomik olması açısından ve devamlı balıga gidiyorum şu an 7300 km de her çıkışta en az 120 /200 km arası yol yaparım. şu ana kadar bir kez benzin hortumu degişti. geçen hafta iç dış lastik değiştirdim zira yolda devamlı patlıyordu(sebepsiz yere iç lastiğin kalitesiz olması) bir kezde gaz teli elcikten koptu.
    ama şu bir gerçektir ki beni motor problemi açısından yolda bırakmadı..
    ancak gerek rodajda gerekse sürekli olarak devamında yavaş giderim. 60 ı geçmem malum 2 tekerlek ne zaman ne yapacagı belli olmaz..
    bence kanuni iy fazla kötülediniz.. makina bu bazen fabrikasyon şansızlık yaşanabiliyor.. en azından sıradan çin mallarından iyidir... üstelik her yerde parçasını bulursunuz..bence kullanmak önemli..
    motoru yormamak. düzenli bakım yapmak..
    şansınız bol olsun

kasvet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 535, SUZUKI GSR 600
    arkadaştada tiger 250 var devamlı arka dişli saplamalarını kırıyor sonunda kanuniyi dava etti bu aralar makheme soınuçlanmış olması gerekiyor 1 sene sürdü ama arkadaş kazandı sanıyorum

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Daha önce racerım oldu,racerdan sonra bir daha kanuni asla dedim.Ancak geçenlerde motorumu satınca motorsuz kalmamak için arkadaşın hussarını aldım.Hala fikrim değişmedi kanuni alınmaz.Racerdan bu yana bir sürü motorum oldu hyo,yamaha,kymco,derbi aralarında en uygun fiyatlısı kymcoydu ancak kanuninin bir kymco kalitesine ulaşması için 40 değil 1040 fırın ekmek yemesi lazım.
    Ben tavsiye etmiyorum.Mayısta yeni motor alıcam mayısa kadar arkadaştan ödünç aldım.Kanuni mi ...asla.

GS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aranıyor
    benim arkadaşta 2005 seyhan var cross gibi kullanıyo dağ taş hala sıfır gibi tık yok şans meselesi

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce racerım oldu,racerdan sonra bir daha kanuni asla dedim.Ancak geçenlerde motorumu satınca motorsuz kalmamak için arkadaşın hussarını aldım.Hala fikrim değişmedi kanuni alınmaz.Racerdan bu yana bir sürü motorum oldu hyo,yamaha,kymco,derbi aralarında en uygun fiyatlısı kymcoydu ancak kanuninin bir kymco kalitesine ulaşması için 40 değil 1040 fırın ekmek yemesi lazım.
    Ben tavsiye etmiyorum.Mayısta yeni motor alıcam mayısa kadar arkadaştan ödünç aldım.Kanuni mi ...asla.
    racer ın nesi kötü. bende ikinciel alsam diyorum veya kymco ck125. racer iyi diyolar ama.

ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    mondial motorsiklerin lastiklerini bilmeyen yoktur duro değil çinli olan yuan sing öyle birşey ama aynı lastiğin sağlam üretim yaptığı enduro lastikleri de var arka dış lastik fiyatı 200 tl yani parasına göre mal arkadaşlar.kanuni çin malı parça kullanıyor olabilir ama kaliteli olduğuna eminim.

arklar valla bende de kanuni tigrina var ve 8000 km de su an daha beni hiç ama hiç yarı yolda koymadı ve yakıtında ve performansında su ana kdr hiç bi aksaklık olmadı.hem ekonomik hemde kaliteli motor almak isteyen arklar olursa almanızı tavsiye edecegim tek motor konuni.sakın mondialın fiyatına aldanıp mondial almayın.alırsanız aldanırsınız.bizde tigrina var ve 110 luk motorlarla yarısıyoruz.ben kanuniden çoq memnunun alırsanız kanuni almanızı tavsiye ederim.

bende yeni aldım 250ssini bende birdek amosör üsde alıyordu seningibi servıs bes sandım daha uzununu dakdı rahadım allaha sükür hıc bir şikayedım yok kayedde rahad tidreşim yok 150 basdım yola yadısı güzel rüzkarlı havada bile sürdüm sovrulma olmadı hıc ben memnunum bende 4500 aldım 3500 verdiler vermedim vermende

Motosikleti
    Kanuni Tigrina 2oo6
    Alıntı themehmett adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arklar valla bende de kanuni tigrina var ve 8000 km de su an daha beni hiç ama hiç yarı yolda koymadı ve yakıtında ve performansında su ana kdr hiç bi aksaklık olmadı.hem ekonomik hemde kaliteli motor almak isteyen arklar olursa almanızı tavsiye edecegim tek motor konuni.sakın mondialın fiyatına aldanıp mondial almayın.alırsanız aldanırsınız.bizde tigrina var ve 110 luk motorlarla yarısıyoruz.ben kanuniden çoq memnunun alırsanız kanuni almanızı tavsiye ederim.
    bence sakın bulaşmayın kanuniye bendede var 14000 km de hergün bozuluyo aldığıma pişman oldum

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Kanuni kullanıcısı değilim, şimdiye kadar hiç kullanmadım. 6 ay önce ilk motosikletimi almaya karar verdiğimde görüntüsü nedeniyle Kanuni Tiger 250 çok ilgimi çekmişti. Yakın çevremde bilgi alabileceğim kimse olmadığı için internetten araştırmaya karar verdim.
    Yüzlerce yorum okudum ve motosikletini çok seven, kronik arızalarını kabul edip bunlarla yaşamaya alışan bir kaç kişi dışında herkes şikayetçiydi. Hatta motosiklet servis çalışanları bile bu motosikletin bitmeyen sorunlarından sıkılmış. Kanuni firmasının yöneticileri de bu sorunların çözülmesinde çoğu zaman yetersiz kalmış. Belki de şikayetlerin çokluğundan ve sorunların çözümsüzlüğünden olsa gerek, bir yerden sonra yöneticilerin tavrı da ''Amaan bana ne sizin sorunlarınızdan...'' şeklinde değişim göstermiş. Hatta tüm bunlara rağmen Kanuni motosiklet kullanıcılarının yapıcı önerilerine dahi ''Siz anlamazsınız'' tavırları var ki, tüm bu okuduklarım beni Kanuni Tiger 250'den iyice soğuttu. Son olarak da bir motosiklet tamircisinden, Tiger sevdamdan vazgeçmem konusunda tavsiye aldım. Ben de Yamaha YBR125 aldım, kafam rahat. Keşke Tiger 250 görüntüsünde Yamaha veya Honda gibi bir markanın motosikleti olsaydı. Hiç düşünmeden alırdım.

(Bu konuda Kanuni motosiklet kullanıcılarının yorumları tabi ki daha değerlidir. Ama 3-4 ay boyunca Kanuni Tiger 250 için araştırma yapmış biri olarak ben de fikirlerimi paylaşmak istedim.)

Motosikleti
    kanuni popcorn
    bende popcornu var çok memnunum sağlam makina yapmışlar hepsi öyle modelllerinin
    KONTROLSÜZ GÜÇ,GÜÇ DEĞİLDİR-
    BİNDİM KAWASAKİ ZZR1400'ÜN ÜSTÜNE KÖKLEDİM BEN GAZINI ARKAMDAN GELEN F-16 YESİN EGZOS GAZIMI:queen:

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "kanuni motosiklet kullanıcılarından memnun olan var mı?"

ben ve km yaptıkça seçimimden ve motorumdan giderek daha fazla gurur duyuyorum

hep derim çin şans işi, siz burda ne kadar tartışırsanız tartışın, başka biri gelir caracal200 5 para etmez der, haklıdır da, ben gelirim caracal200 shadow un bi adım gerisinde derim haklıyımdırda. çünkü "o" motorundan çok çekmiştir bense hiç çekmemişimdir.

çok fazla tartışılıyor bu, çin iyimidir kötümüdür beni mahfetti, beni yaşattı.
    şans şans şans, yazı tura işi çin. bi o kadarda özen.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    Alıntı bilac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni kullanıcısı değilim, şimdiye kadar hiç kullanmadım. 6 ay önce ilk motosikletimi almaya karar verdiğimde görüntüsü nedeniyle Kanuni Tiger 250 çok ilgimi çekmişti. Yakın çevremde bilgi alabileceğim kimse olmadığı için internetten araştırmaya karar verdim.
    Yüzlerce yorum okudum ve motosikletini çok seven, kronik arızalarını kabul edip bunlarla yaşamaya alışan bir kaç kişi dışında herkes şikayetçiydi. Hatta motosiklet servis çalışanları bile bu motosikletin bitmeyen sorunlarından sıkılmış. Kanuni firmasının yöneticileri de bu sorunların çözülmesinde çoğu zaman yetersiz kalmış. Belki de şikayetlerin çokluğundan ve sorunların çözümsüzlüğünden olsa gerek, bir yerden sonra yöneticilerin tavrı da ''Amaan bana ne sizin sorunlarınızdan...'' şeklinde değişim göstermiş. Hatta tüm bunlara rağmen Kanuni motosiklet kullanıcılarının yapıcı önerilerine dahi ''Siz anlamazsınız'' tavırları var ki, tüm bu okuduklarım beni Kanuni Tiger 250'den iyice soğuttu. Son olarak da bir motosiklet tamircisinden, Tiger sevdamdan vazgeçmem konusunda tavsiye aldım. Ben de Yamaha YBR125 aldım, kafam rahat. Keşke Tiger 250 görüntüsünde Yamaha veya Honda gibi bir markanın motosikleti olsaydı. Hiç düşünmeden alırdım.

(Bu konuda Kanuni motosiklet kullanıcılarının yorumları tabi ki daha değerlidir. Ama 3-4 ay boyunca Kanuni Tiger 250 için araştırma yapmış biri olarak ben de fikirlerimi paylaşmak istedim.)
    işte senden 1 sayfa önce yazdığım gibi..aynı bende senin gibi 1-2 ay araştırma yaptım yanlız ben gittim aldım işte yüz yüze kimse ile konuşmadım keşke benide vazgeçirecek biri olsaydı...
    γ@píяєگگ@mí
    Mehmet ERDOĞAN

niye bukadar karamsarsınız allah yabısı degılya kul yabısı bozulacak dabı bende yeni aldım bir iki bureblem oldu ama servıs halledı sımdı rahadım ben kalkıbda yamahalan esdeger yabmıyorum barasına göre motor işde genede iyidir ben memnunum

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    kanuni motosikletlerden memnun olan da vardır olmayan da,ama ben kanuniden yediğim kazığı unutamam.2004 te türk malıdır,paramız yabancıya gitmesin diyerek(tabi sonradan öğrendik çin malı olduğunu) 4.650 tl.ye kanuni seyhan 250 c almıştım.almaz olaydım.yaşadığım sorunları daha önce yazmıştım o yüzden bir daha yazmaya gerek duymuyorum.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ben arkadaştan 15 gün önce aldım,ki onu da galeriden beraber gidip almıştık.2005 ten beri yalnızca 1 adet konjektör ve statör değişti. 8000 devirde 120 yapıyo. gaayet te rahat.Allah kaza bela vermesin.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler