Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

karar verdim ama piyasada yok...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    arkadaşlar ZEALSUN ZS200GS almaya karar verdim. “e hadi o zaman al ne diyorsun diyeceksiniz!” kesşkeeee ama piyasada bu motosikletten yok distribütör şirket ise elinde olmadığını ve temmuzda getireceğini söylüyor. Aklımda sport bir motosiklet almak var ve kararımı verdim. Sizce temmuz’a kadar bunu beklemeli miyi? Yoksa onun tıpkısının aynısı (ama güvenemediğim) KANUNİ RACER200 mü alsam? Türkiye genelinde zealsun’u arıyorum ama yok. bilen arkadaşlar varsa bilgi verirse sevinirim. Ama şu da var ki eğer temmuz a kadar beklersem yaz bitecek.
    Sizce hangisini alayım; ZEALSUN ZS200GS mi, KANUNİ RACER200 mü?
    BiRi TeKNoLoJiYi DuRDuRSuN..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopper-delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti
    aman kardeşim kendisini bulamadığın motorun parçasını nereden bulacaksın ikikere düşün birkere kara ver racer 200 ü al bence

Motosikleti
    beklemede
    ha bu arada racer200ün gerçek sorunları nelerdir sayarsanız sevinirim ve racer200 zealsun dan daha iyi yönleri nelerdir???

crazyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jawa white style 350 ve kuba kb100-6 cub
    benım arkadasımda racer 200 var haftada bı ıllakı servıse gıdıyor sankı bu motoru uretenler servıscıler zengın olsun dıye uretmısler bu aletı aııyyyyyyyy
    http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=1184706190
    kocaeli başiskele

Motosikleti
    cbr 125
    ee napıcak ozaman arkadaş butun dedıklerınız dogru ama...?
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    forumda ilgili kotorların topiclerini oku, zaten her soruna cevap bulursun.
    ben şimdiye kadar okuduklarımdan ve gördüklerimden dolayı sana zealsun der, kanuniden ise uzak dur derim...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

exile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    tipin benim gibi minyon tipliysen. CBR 125 al.. kafan rahat istediğin yere gidersin..

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    valla ben kanuni cok kullandım. 100 cc elite'im vardı. hiç bi sorun yaşamadım. motorla 1 günde gezilere gittim 350 km yaptıgım oldu.maşallah bana mısın demedi. ve yedek parça konusunda Hiç zorluk yaşamadım. Zealsun'u yedek parça konusunda tavsiye etmem.. bide zealsun 200'lüğü denedim.. vibrasyondan kafayı yedim diyebilirim...
    Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumda ilgili kotorların topiclerini oku, zaten her soruna cevap bulursun.
    ben şimdiye kadar okuduklarımdan ve gördüklerimden dolayı sana zealsun der, kanuniden ise uzak dur derim...
    aynen sana katılıyordum önceleri ve zaten sealsun'da karar kıldıgımı belırttım ama arkadaşlar yok işte yooooooook ne motosiklet firmalarında ne de 2.el olarak. şu ana kadar 3 tane ikinci el buldum birini formda buldum arkadaş satmış birini istanbul'da buldum ilanlardan ama fiyat yüksek geldi (2750) ve bi tane daha buldum o da yüksek fiyattı (3000).
    satıcı tamamen haklı kendisine göre o fiyat edebilir ama ayagımızı yorganımıza göre uzatmalı 2.el alırken de ona göre karar vermeli diyorum.

Alıntı exile adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tipin benim gibi minyon tipliysen. CBR 125 al.. kafan rahat istediğin yere gidersin..
    evet doğru karar bu olurdu, ama gel gör benim gibi bi motosiklete kafayı takan birisi "illa o tip olsun" diyor baska bişi demiyor.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    aSi_ç0cuq
    Aslında Racer2oo'ü kawasaki ZxR25o'e benzetmeye çalışmışlar ama her nedense onun havasını yakalayamamışlar.Uzaktan bakınca göze hoş geliyor ama yakınlaştıkça soguyorsun motordan.Bizde alıcaktık son anda kurtulmuşuz
    Cbr125'in de tipi o kadar kötü degil ya:S Parçaları pahalı olmasaydı çoktan almıştık
    exile
    Aynen sana katılıyorum.Bide minyon tipliler cbr125'lere daha rahat hakim oluyorlar sanki

Motosikleti
    beklemede
    başka görüşü olan varsa lütfen aktarsın arkadaşlar...

sheltox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda vfr800
    bende sana kanuniyi onermem genelde millet sikayetci , tabi arada memnun olanlarda olabilir, fakat hakikat sudurki kanuni sorunlu deniyor , arkadastanda biliyorum , git baska marka al . mesela 2. el japon en iyisi

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı sheltox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sana kanuniyi onermem genelde millet sikayetci , tabi arada memnun olanlarda olabilir, fakat hakikat sudurki kanuni sorunlu deniyor , arkadastanda biliyorum , git baska marka al . mesela 2. el japon en iyisi
    diline sağlık dostum ama bana para konusunda yardım edersen japon alırım...

konu yine değişecek...
    arkadaşlar zs200gs almak istiyorum ama piyasada yok racer200e gyönümü döndüm sizce o nasıl
    racer200 mü yoksa 2ay daha bekleyip zs200gs mi???

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Dostum kanuniyi zealsun a tercih edebilirsin bence.

KAYA018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 125 MH DRİFT BEYAZ ANKA KUŞU
    dostum kanunı racer 200 e yaklasma yaramaz serılık zayıf esneklık zayıf fren zayıf zealsunla karsılasamaz bıle aralarında fark var zealsun kanunıden ustun nıtelıklı bır motordur honda cbr 125 r dusunebılırsın ama yedek parca pahalı servıs ucretlerıde pahalı gecen benım mct 250 ıle yag sorayım dedım adam tuttu agzını 20 ytl den actı masallah dedım ne bu sankı bana dunyanın en kral motor yagını satıyorlar allah hondası olana yardımcı olsun neyse gerıye sport tıplı motor olarak kalmıyorkı dıgerlerı kalıyor onlarda benımkı gıbı chooper crusıer modeller

dostum sen nerdesın oturdugun yer neresı merak ettım

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    @ asi_çocuq
    Ya güzel kardeşim sen ne yapmaya çalışıyorsun?Kanunicilerin sayfasına girip kanuniye övgüler ve forumu okuduğunda baştan sona belli,gel burda sonra kanuniye b.k(kanuni sayfasında güvendiğin anlaşılıyor konuşmalardan) atmalar zealsun aliyim mi demeler...Abi ne almak istiyorsan al ama o foruma girip öyle bu foruma girip şöyle olmaz.
    Tavsiye mi istiyorsun.Bekle biraz daha cbr 125 al parçası pahalı ama kanuni kadar değişmesi gerekmediği için aynı hesaba gelir.Hatta çoğu durumda daha bile karlı çıkarsın.Ne alıcaksan al ama ilk önce kendine en kaliteli kasklardan al polis korur değil kafa koruyanından.
    Herkese kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    beklemede
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ asi_çocuq
    Ya güzel kardeşim sen ne yapmaya çalışıyorsun?Kanunicilerin sayfasına girip kanuniye övgüler ve forumu okuduğunda baştan sona belli,gel burda sonra kanuniye b.k(kanuni sayfasında güvendiğin anlaşılıyor konuşmalardan) atmalar zealsun aliyim mi demeler...Abi ne almak istiyorsan al ama o foruma girip öyle bu foruma girip şöyle olmaz.
    Tavsiye mi istiyorsun.Bekle biraz daha cbr 125 al parçası pahalı ama kanuni kadar değişmesi gerekmediği için aynı hesaba gelir.Hatta çoğu durumda daha bile karlı çıkarsın.Ne alıcaksan al ama ilk önce kendine en kaliteli kasklardan al polis korur değil kafa koruyanından.
    Herkese kazasız belasız sürüşler
    gunlerdır zs200gs ve racer200 sayfalarında zıpzıp yapıyorum bir motosiklet alıcısı olarak bu benım hakkım her iki motosiklette gözüm var ve her ikisini kıyaslayıp eksıklıklerını ogrenıyor yenı bılgıler edınıyorum. gerek racer200 kullanıcılarından gerek zs200gs kullanıcılarından bılgıler topluyorum. daha 2 gun once hem racer200 hem de zs200gs satıcıları buldum ama fıyat konusunda anlasamadık. 2.ele 2750-3000ytl vermem.
    senın yazdıgına katılmıyorum yine söyluyorum motosiklet alıcısı olarak her iki motosiklet topıcınde gereklı eksıklerı bılgılerı gorup karar verırım ve doğal hakkımdır.
    (şuana kadar kanuniye b.k atmadım,öyle birşey varsa buraya adresını koy tıklayıp görelim, haksızca sözler soylemeyelım arkadaslar)
    iyi günler dilerim...
    kaya018 dostum profılde de yazdıgı gıbı Muğla'dayım Ortaca ilçesi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)