Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet dostluğu adına bir yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    tatarx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben kaç gündür ne alsam diye düşünürken çok yakınımda bir tane yamaha dt 125 buldum fiyatıda çok uygun 1000 ytl ancaaak motorun egzozu orjinal değil buda hızı düşürürmüş bu doğrumu bide motor kullanılmamış deposunun içi biraz paslı ama motoru iyi durumda.ben bu motoru alayımmı arakadaşlar size danışayım dedim.bu motorun artıları eksileri nelerdir.yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arkadaşlık öldümü arkadaşlar bi yardımcı olun yavv alayımmı almayayımmı

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    KArdeş kaç model, fiyatı ne, kaç km. de hiçbirini yazmamışsın ki sana yardımcı olalım. Ama motor hakkında kötü bir eleştiri yapamam güzel bir cross dur ve atiktir. Çok yakacağını düşünüyorum, ayrıca eksozu hakkında da bir bilgim yok. Ama 125 cc klasmanında ve cross olarak düşününce o motorun üstüne tanımam ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

motor 1994 model kırmızı egzozu hariç problemi yok lastikler yeni kilometrsini bilmiyorum herhalde bazı aksesuar parçaları eksik yorumun için teşekkürler metal

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    kardes 1 milyara kacırma bence eksoz sorun deil 150 -200mılyon masrafla canavar gıbı olur bastan asaı hıc dusunme bıle
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

saol fromalanya nerdesin yavv sana daha çok soracaklarım olacak ona göre bu motorun egzozunu antalyada bulabilirmiyim fiyatı ne kadardır çok acil değil ama egzozu dandik bişey bu egzozla en fazla 90 km falan yaparmış.tekrar teşekkür dostum. kafaya koydum bu motoru alacam ve motosiklet alemine bir dalış yapacağım

profi66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR800 / 990ADV
    arkadaşlar yorum yapacak derecede kriter yok önümüzde o yüzden fazla yorum beklemeyin,
    bahsettiğin motor evet tutulan bir motordur ancak seninkinin orjinalliği ne durumda,
    çalışıyormu, yürüyormu, yürüdüğünde dengesizlikler sezinliyormusun, amortisörleri nasıl, plastikleri nasıl, boyanmışmı, çalışırken duman çıkartıyormu, tek marşla çalıştırabiliyormusun, vs. vs.

sen bu kriterleri gözden geçir ve karar ver. bir milyar birşey değil ancak bence enaz birmilyar daha bu motora harcaman gerekebilir, bunları göze alarak satın almalısın, ucuz diye atlama bütceni kontrol et, eğer motor yürümüyorsa sıfırı tüketip yine yürütememe olasılığın olabilir.

son söz; çalışıyorsa problemsiz olarak üzerine binip yine problemsiz sürebiliyorsan alabilirsin.
    YAŞAMAYI SEVİYORUM!!!!!!!
    mpank

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım motor senin anlattığına göre biraz sorunlu zaten senin aklının karışmasına sebep olmuş bence biraz para biriktirip daha üst bir model al ama benim imkanlarım var rektifiye yapmak sorun değil diyosan al yatmış motorda silindir yatağında sorunlar olabilir yatak karıncalanmış olabilir benzin deposu paslandıysa bu muhtemel karıncalanma metalin içine iyice işlediyse rektifiye motoru kurtarmaz yatak değiştirmek gerekir ki bir motorda çıkabilecek en büyük masraftır başına gelen bilir ii düşün derim motordan soğumana bile sebep olur

arakadaşlar çok sağolun dedikleriniz gözardı etmeyeceğim motoru bu gün iyice inceleyecem bide şu var bu motor bizim yan mahallede ustanın elinde usta motoru iyi sorun yok diyor.binen birisi olmadığı için sahibi satıyormuş tabiiki doğruluk derecesi tartışılır.ama söyledikleriniz beni bilgilendirmek açısından çok önemli.şimdiye kadar ağır vasıta araç bile kullandım.ama motosiklet deneyimim ilk olacak bilgilerinize ihtiyacım var arkadaşlar.hepinize çok teşekkür ediyorum.

mtor ustaları genelde hep motora ii der motorda sorun olmazsa nerden ekmek yer sen alacan iki gün sora şurasına bak orasına bak 20 kaat sıkışmış 100 kaat sıkışmış
    benzin deposu paslanan motora ii diyen ustanın ben anlını karışlarım yatan motor hep sorun çıkarır ki bu motorlar ustalar için en ii ekmek kapısıdır

sağol bbrr dostum ben bu ustaya bazı şeyleri izah edeyim.sonra motor sorun çıkarırsa değişik tarzda izah edeceğimi anlasın motoru bana ona göre pazarlasın değilmi

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı tatarx adlı üyeden alıntı
    saol fromalanya nerdesin yavv sana daha çok soracaklarım olacak ona göre bu motorun egzozunu antalyada bulabilirmiyim fiyatı ne kadardır çok acil değil ama egzozu dandik bişey bu egzozla en fazla 90 km falan yaparmış.tekrar teşekkür dostum. kafaya koydum bu motoru alacam ve motosiklet alemine bir dalış yapacağım
    dier arkadaslara katılıyorum ancak dt saglam makine kolay arıza wermez eger sorun depodaki passa bende de wardı sorun cıkartmadı depoyu gaz yagıyla ıyıce bı temızlersın ıcını alttan musluktan bosaltırsın bır 2 kere gazyagı doldur bosalt yapıcaksın arka teker gobeıne bı bak silindir kac kere rektifiye olmus bu cok onemlı?dt lerde 4 kez rektifiye hakkı wardır 4ten sonra yenilemen gerek ben 5senede 1 kere bile rektıfıye sokmadım onu ıyı ogren ustune bın yuruyen aksamlarını kontrol et motordan anlayan bırısıne test surusu yaptır gerekırse bende senın ıcın burda sanayıye bıara gıder orenırım eksoz olup olmadıgını hadı kal saglıcakla
    saygılar...
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

dt 125 ii alettir bu doğru fromalanya nın teklifide yabana atılır gibi deil bence işten anlıyan biri sana ustadan çok daha fazla yardımcı olcaktır gidin bir bakın alet ii durumda ise kaçırma al

arkadaşlar size çok teşekkür ederim.fromalanya öğrenirsen çok memnun olurum.arkadaşlar ilginize tekrar tekrar teşekkür ediyorum.çok sağolun.

Motosikleti
    DR800 / 990ADV
    ustune bın yuruyen aksamlarını kontrol et motordan anlayan bırısıne test surusu yaptır
    başka söze gerek yok ustaya güvenme, güvenebileceğin bir arkadaşınla tekrar bak.
    mpank

arkadaşlar dün dt 125 i almaya gittim.konuşurken motoru çalıştır falan hepsi okey.sonra dedim ruhsat. ruhsat yok. neymiş noter satışı varmış bilmem kaçıncı sahibinin üstüne .odakkada bir u dönüşü dogru eve son kararımı vermek üzereyim mondial 150 ut ne dersiniz arkadaşlar .ha bu arada fromalanya egzoza gerek kalmadı çok sagol

Motosikleti
    DR800 / 990ADV
    mondial 150 ut ne dersiniz arkadaşlar
    ben birşey söylemek istemiyorum, babam kızıyor.
    en iyisi satın alıp kullananlar konuşsunlar. ayrıca sahibinden.com adresinde bol miktarda ikinci el bulabilirsiniz.
    mpank

profi66 yorumunu duymak isterdim bu motor hakkında fazla yorum yapılmadı.siteden baktımda görünüşü falan kıyak gibi duruyor.sahibinden com. da bir tane bile yok
    yinede teşekkür

Motosikleti
    DR800 / 990ADV
    http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=1414169

ben bir tane buldum
    ama doğrusunu istersen bu makina hakkında bir fikrim yok hiç görmedim.
    mpank

saol profi66 onu biraz önce görmüştüm ama sıfırı zaten 2100 ytl niye ikinci el alayımki
    şansıma belki sıfırı iyi çıkar

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler