Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

motosiklet şortu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    daha yok malesef
    ya bana bi işe yaramas gibi geldi yani ben alıp giymem hediye etseler ayıp olmasın die alır bi köşeye bırakırım
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu rahatsız da eder adamı............
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

34 FL 5564 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Tvs Apache RTR....
    Arkadaşlar Hemen Hemen Bütün Yorumları Okudum Ve Herkes Alay Konusu Yapmış Ürünü.
    Ama Şöyle Bir Gerçek Var Ki Ben Faydalı Olabileceğini Düşünüyorum.
    Şubat Ay'ında Motor Kazası Sonucu Kalça Kırığı Meydana Geldi Ve Şuan havalar Soğuduğu İçin Tekrar Ağrılar Başladı.
    Bu Ürünün Faydasını Şimdi Ben Az Çok Anlayabiliyorum.Daha Sıcak Tutması Amaçlı Kullanılabilinir.
    Biliyorsunuz Ki Kemik Kırılmaları Soğuk Havaları Sevmez.Devamlı Sıcak Tutmam Lazım Hasarlı Bölgeyi.
    Bende Şuan Bu Üründen Arıyorum.Bilen Varsa Link Atabilir Mi????
    2008 Tvs Apache Km:70.0002011 Tvs Apache RTR Km:28.000 (Şimdilik)

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

2007'de millet bol keseden sallamış. Gerçi ölü konuyu diriltmişsin ama neyse .

Honda gs2 eğitime yağmurlu bir günde katılmıştım. CBF150'yi birçok kere düşürdüm. Gün sonunda kalçam morarmıştı. Dizlik, dirseklik, omuzlukla vücudun çıkıntılarını koruyoruz ama yine de düşme anında kalça, bel ve kuyruk sokumuna da darbe gelebiliyor. Senin de bahsettiğin gibi bu tür bir koruma kırığı engelleyebilirdi. O günden sonra dainese'nin hard short unu almıştım, resmi şu:

Kot pantolonun altında belli olmuyor, hareket ederken veya otururken rahatsız etmiyor. Yalnız kuyruk sokumundaki sert plastik parçayı söktüm, orası batıyordu . Ama giyip çıkarması pratik değil. O yüzden ilk düşündüğüm kadar sık kullanmıyorum. Zaten bendeki motosiklet pantolonunda kalça koruması var. Kuyruk sokumunu da uzun bir sırt korumasıyla korumak mümkün.

Motosikleti
    Apache_RTR-150
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007'de millet bol keseden sallamış. Gerçi ölü konuyu diriltmişsin ama neyse .

Honda gs2 eğitime yağmurlu bir günde katılmıştım. CBF150'yi birçok kere düşürdüm. Gün sonunda kalçam morarmıştı. Dizlik, dirseklik, omuzlukla vücudun çıkıntılarını koruyoruz ama yine de düşme anında kalça, bel ve kuyruk sokumuna da darbe gelebiliyor. Senin de bahsettiğin gibi bu tür bir koruma kırığı engelleyebilirdi. O günden sonra dainese'nin hard short unu almıştım, resmi şu:

http://www.dainese.com/media/catalog.../1875971_B.png

Kot pantolonun altında belli olmuyor, hareket ederken veya otururken rahatsız etmiyor. Yalnız kuyruk sokumundaki sert plastik parçayı söktüm, orası batıyordu . Ama giyip çıkarması pratik değil. O yüzden ilk düşündüğüm kadar sık kullanmıyorum. Zaten bendeki motosiklet pantolonunda kalça koruması var. Kuyruk sokumunu da uzun bir sırt korumasıyla korumak mümkün.
    Bende De Pantolon Var Ve Korumasıda Var Ama Benim Amacım Kırık Olan Bölgeyi Daha Sıcak Tutmak.
    Şuan Havaların Tam Anlamıyla Soğuk Olmamasına Rağmen Pantolan Ve Temal İçlik Kullanıyorum Ki;Buda Yetmiyor İşin Gerçeği.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:02 ----------

İstanbul havasını çok İyi bilirim.
    Ama Şuan Ankarada Olduğum İçin Biraz Sıkıntı

Sıcak tutmak adına hiçbir fayda sağlayacağını düşünmüyorum. Termal şortları falan araştırın.
    HC_280 bunu beğendi.

Motosikleti
    Apache_RTR-150
    Anladım Dostum.
    Şuan Termal İçlik Kullanıyorum Ama Onunda Pek Faydasını Gördüğüm Söylenemez.
    Bu Yüz Maskelerinin Kumaşına Yakın Bişey Arıyorum Aslında.
    Ondan Hem Rüzgar Geçirmiyor Hemde Sıcak Tutuyor.Koruma Olup Olmaması Açıkçası Sorun Değil.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler