Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bakalım nasıl olacak?

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olumlu olup olmaması önemli degil

adam gibi deseler arkadas biz makineyi getirdik evet
    ama olmadı bunun sorunları var cözemiyoruz deseler
    bişey demicem

hala yokusa suruyolar ona bozuluyorum yoksa makinede gidende umurumda degil hevesimis kacıyor sadece allahtan diğer ufaklık varda
    (çelik boatıan 125 cc) biraz yol yapıoruz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    demek bize deer152 ateşi üzerinde sucuk partisi görünüyo tüm mt davetli bi kangal sucuk bide şişi kapın gelin

istediğiniz ates olsun yakarız laf agızdan cıkar

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı salih_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke benide uyaran birisi olsaydı ama olmadı özgür sana alllah sabır versin ne deyim işte benimkide lüleburgazda serviste yatıyor sen bir kucak para ver tam sezonunda gelmiş motorsuz kal zaten bende satmaya karar verdim ama bakalım satabilirsek o da
    Kirklareli MT'de boq atma diyosun,burda ayri otuyosun yok oyle is
    simdi ozgurun neden bu kadar fanatik bir kanuni dusmani oldugunu anladim
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    kymco venox 250
    bende2005nisanın da bi akılsızlık edip kanuni hussar aldım 110km bindim aldığım yere 700ytl zararla geri verdim allahım neydi o yawww sıkmadığım civatası somunu kalmadı yawwwww

Motosikleti
    mondial mh 125 dirift
    valla arkadaşım sende peygamber sabrı varmış ben olsam o motoru tv çağırıp naklen yayın yakardım

Alıntı cbf 150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşım sende peygamber sabrı varmış ben olsam o motoru tv çağırıp naklen yayın yakardım
    zaten az kaldı millet yuh artık demesin diye

1060.00 ytl ödeyip komple motor yaptırdıktan sonra bunun sadece 1000km gidip bozuldugunu söylesem ne olur acaba

TAMCAZZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çalındı. (maxi scooter) 1 yıldır yolunu gözler oldum. 6 ay borcunu ödedim :( *3 kez vergisini...
    ne diyelim. bu servislere Allah düşürmesin ama eksikte etmesin

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    medya azanslarını çağırıp kameralar önünde deer152 ateşinde sucuk pişirmek vaay bee hiç aklıma gelmezdi bu arada özgür dediyse kesin yakar yandı o motor yandııı

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    ver çoşkuyu ver çoşkuyu//ammada sabır varmış özgür sendede servise bak ya parayı al ondan sonra rapor tut fabrikaya gönder bir sürü reklam parası verip reklamlarını tv'de çevirecegine adam gibi servislerle çalışsınlar yaptıkları malın arkasında dursunlar telefonlarınada adam gibi adam koysunlar şimdi bende kızdım,para kolay kazanılmıyor
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

az önce servisi aradım satıs sonrası yetkilisi dün aksamdan için teslim edecegini söylemişti(inanan kim)

servis motor gelmedi dedi fabrikayı aradım diyolog aynen söyle

-satıs sonrasıyla görüşecektim
    -kim arıyordu
    -deer152 nin sahibiyim dün teslim edilecegini söylemiştiniz
    -ya öylemi bibakıyım motor burdamıydı
    -işimiz var sizinle tabiki motor fabrikada satıs sonrası yetkilisi yokmu
    -bi dakkika baglıyım
    -bagla bakalım
    -sey yerinde yok kendisi ben sizi ararım
    -aramassınız ama neyse bekliyorum

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Dostum tek bişi söylicem sakın sana tamir edilmiş halde vermek istediklerinde alma motoru. sen aynen şunları söyle; zamanında bu motoru alırken verdigim para ve motora harcadığım parayı istiyorum diye dilekçe yaz.

İyi sabırlı çıkmışsın ben bu kadar dayanamazdım yasal mevkilere direk başvururdum.
    Soda Ayran Cool

aslında para okadarda umurumda degil
    yada motorun düzelmesi

önemli olan herkesin basladıgı işi bitirmesidir

kim olursa olsun bi motosikleti yada baska bir şeyi getirip bu ülkede satıyorsa ve buna 2 yılda garnti süresini veriyorsa sattıktan sonra ortadan kaybolmasın
    arkasında dursun yapamıyorum desin eyvallah

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Valla Allah sabır versin, iyi sabretmişin hakkaten.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

sabrın sonu selamettir dedik bekliyoruz acelemiz yok hele bi çalıstıgını görelimde bakalım dediği gibi sorunu cözebilecekmi fabrika

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Walla hocam para bok ise sen bilin. ama yasal prosedürü izlemeni tavsiye ederim.
    Soda Ayran Cool

meteliğe kursun atar durumdayız ama kanuniden sıfır bi makine aldık diyelim ne olacak aynı sorunlar cıkmayacakmı dert sahibi olacagımıza yakıp stres atarız daha iyi

suan itibariyle motosiklet gelmiş fabrikadan km saati oldu diyorlar ama motor calısır durumda degil acaba nasıl test ettiler bi gidip bakıyım

Söz konusu motor servisin firmamıza başvurusu üzerine Km saati çalıştırIlamadığı için merkez servisimize alınmıştır. Motosiklet teslim alındığında resimlerde görüldüğü üzere çoğu plastik aksamı kırık, egzostu kopuk, Motor yağdan yoksun ve susuz kaldığı için hararet yapmış bir halde idi. tüketici ile yapılan görüşmede tüketici KM saatini yapın diğer yerlerini ben yaptırıp satacağım demiştir. Motor KM saatindeki sorun giderilerek söz konusu servise gönderilmiştir. Bahsi geçen servisle yapılan görüşmede servis, müşterinin kendileri ile tartıştığını ve ağza alınmayacak küfürler sarf ettiğini belirtmiştir.Servis kendisine ağza alınmayacak küfürler eden müşterimize hizmet vermek istememektedir.
    Bu forumlarda kişisel problemini firmaya mal ederek ortaya atan ve bu şekilde çözüm bulmaya çalışan kişilere doğrudan hak vermek yerine sorgulayarak ve doğru söyleyip söylemediğini anlayarak cevap yazılması gerekir. Nitekim problemin nedeninin firma değil müşteri olduğu anlaşılana kadar birçok kişi önyargıya kapılacak veya ileride arama motorlarından yaptığı araştırmalarda karşılarına çıkacak. Bu ‘’çamuru at izi kalsın’’ anlayışına istemeyerek de olsa yağ sürmektir. Kanaatimce şunu sorgulamamız gerekiyor. Açılan forumların yayını öncesi site yönetiminin teknik problem yaşan kişinin yazdıklarının doğru olup olmadığını firma ile görüşerek sorgulaması gerekmez mi ? Bu forumda sevmediğim bir bayi, servis, firma hakkında bir forum açsam ve ithamlarda bulunsam eminim ki yazdığımın doğru olup olmadığını bilmeden bir çok kişi bana hak verecek veya ‘’haklısın, hakkını araman lazım, vay sen nasıl bunu yaptırırsın’’ gibi yorumlar yazacak. Şu örnekle bitirmek istiyorum; bir gazetenin kamuyu doğru bilgilendirme sorumluluğu vardır, gazetesinde herhangi bir okuyucusunun asılsız iddiasını sorgulamadan ve karşı taraftan bilgi almadan yayınlar mı ? Site yöneticilerinin de bu değerlendirmeyi yapacağını umuyorum. Bu durum her firma, bayi ve servis için geçerlidir.Saygılarımla.

Volkan ŞANBAY
    Yedek Parça Pazarlama Müd.Yardımcısı.
    Kuralkan Motorlu Araçlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)